Topbaşı Zamanı!..

 

Bursaspor, yarın Özlüce Tesisleri'nde toplanarak yeni sezon öncesi ilk antrenmanını yapacak.

 

Bursaspor, yarın Özlüce Tesisleri'nde toplanarak yeni sezon öncesi ilk antrenmanını yapacak. Yeşil beyazlılar, 6-19 Temmuz tarihleri arasında da Avusturya'da kamp yapacak.

 

Sezon sonunda 40 günlük tatile çıkan yeşil beyazlı takım yeni sezonun ilk çalışmasını yarın Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirecek. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleştirilecek olan antrenmana bütün oyuncuların katılması bekleniyor. Yeşil beyazlılar'ın Özlüce Tesisleri'ndeki ilk etap çalışmaları 5 Temmuz'a kadar sürecek.

 

AVUSTURYA'DA KAMP

Yeşil beyazlı takım sezon öncesi hazırlıkların ikinci etabını ise 6-19 Temmuz tarihleri arasında Avusturya'nın Bad Tatzmannsdorf kasabasında yapacağı kampla gerçekleştirecek. UEFA Tahkim Kurulu'nun verdiği "1 yıl Avrupa kupalarından men" cezasının CAS'tan dönmesinin ardından plan değiştiren yeşil beyazlılar, daha önce 10 gün olarak belirlenen kamp süresini 13 güne çıkardı. Kamp süresince 4 hazırlık maçı yapacak olan yeşil beyazlıların CSKA Moskova ve SK Sigma Olomouc ile karşılaşacağı, diğer 2 takımın ise daha sonra kesinlik kazanacağı öğrenildi. Bursaspor, 19 Temmuz'da çalışmaları noktalayarak Bursa'ya dönecek.  

 

MKM(İA/Aİ) – Bursa

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu