Tom De Sutter “Yeni bir başlangıç olacak”

De Sutter, kampta ilk antrenmanı kaçırdığı için üzgün olduğunu belirtti ve sözlerini şöyle sürdürdü; Normal şartlarda uçağım dün sabah saatlerindeydi, fakat hava muhalefeti nedeniyle uçağım geç kalktı ve ilk antrenmanı kaçırdım. Bunun için üzgünüm, ama bugün sabah saatlerinde yaptığımız antrenmanda takımla birlikte çalışma fırsatı buldum. Bu devre arası kampı bizim için belki de yeni bir başlangıç olacak. İlk devrede iyi bir görüntü çizemedik. Fakat  burada iyi çalışıp ikinci yarıya iyi başlamak istiyoruz.  Kişisel olarak benim için iyi bir ilk devre olmadı, takım olarakta istediğimiz performansı yakalayamadık. Bir ara iyi bir periyoda girdik, fakat onun ardından uzun süre maç kazanamadık. Tomas Necid iyi bir performans sergiledi o yüzden de ben forma şansı bulamadım fakat ben her zaman Hamza Hocaya ve diğer hocalarımıza forma için hazır olduğumu göstermeye çalıştım. Hamza Hamzaoğlu ile henüz oturup bireysel olarak konuşma şansı bulamadım fakat kamp ile ilgili ve çalışma ile ilgili söylediği şeyler ve antrenmanlar ilgili yaptığımız şeyler gayet pozitif. İkinci yarı ile ilgili hedeflerim, çok iyi oynayıp alabildiğimiz tüm puanları almamız gerekiyor. Kupa üzerinden veya lig üzerinden Avrupa Ligine katılabiliriz, bunun için çok çalışacağız. Yeni stadımız ile ilgili ise şunları söyleyebilirim, mükemmel bir stat son yıllarda gördüğüm en iyi stat diyebilirim. Bursa şehrini çok seviyorum burada kendimi evimde gibi hissediyorum. Takımda ilk yarıda kötü gitmemizin sebebi çok yeni oyuncu vardı ve bunları takıma adapte süreçleri neredeyse hiç yoktu. Ben hazırlık kampında yer almadım ve birkaç oyuncu daha kampta yer almadı bence kötü gitmemizin en büyük nedeni budur. Şuan bu kamp çok büyük önem taşıyor, burada iyi hazırlanıp ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.

Buradan taraftarlarımıza şunları söylemek istiyorum, her zaman yaptıkları gibi çok iyi bir atmosfer yaratmalarını umuyorum son iki maç çok iyi bir atmosfer vardı, bu sonuçlara da yansıdı. Yeni stadımızda taraftarımızın oluşturacağı atmosfer ile birlikte çok iyi işler yapacağımıza eminim. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu