Tom De Sutter kendine kulüp arıyor!

Bursaspor’da ligde 11 maça çıkan ve 408 dakika sahada yer alan Sutter, bu maçlarda herhangi bir gole ya da asiste imza atamadı. Ligde son olarak 13.02.2016 tarihinde Ankara’da oynanan Gençlerbirliği maçında forma şansı bulabilen Sutter, o tarihten bu yana formaya hasret kaldı. 

Sutter’in geleceği hakkında konuşan menajeri Didier Frenay, ” Sutter iki ay oynamayıp, bir anda patlama yapabilecek bir oyuncu değil. Onun formunu bulabilmesi için 10 maçın üzerinde oynaması ve ritme girmesi gerekir. Ancak görünüşe göre artık bu bir opsiyon değil. Biz buna bir çözüm bulmak zorundayız ” şeklinde konuştu.

Tom’un 2018’in yaz ayına kadar sözleşmesi olduğunu hatırlatan Didier Frenay, ” Biz Bursaspor’a gerçekçi bir transfer bedeli ile gelirsek, Suttter’i bırakabileceklerini düşünüyorum. Belçika Jüpiter Ligi’ne geri dönüş hakkında Tom ile henüz konuşmadık.”, dedi.

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu