Tolunay Kafkas Özlüce’de!..

TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas, Vakıfköy Orhan Özselek ve Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ni ziyaret etti.

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimize gelerek Sportif Direktörümüz Selçuk Erdoğan ve Teknik Direktörümüz Yalçın Koşukavak ile bir dizi toplantı gerçekleştirdi. Sonrasında Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerimizde Altyapı Direktörümüz Koray Tanrıverdi ile görüşerek incelemelerde bulundu.” denildi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. TOLUNAY YALÇINA BİRAZ AKIL VERSEYDİN.AYRICA BİRDE SÖYLESEYDİN DAKİKA 88 YADA 89 SANA GOL LAZIM HANGİ TEKNİK DİREKTÖR OYUNCU DEĞİŞTİRİR.TARAFTARLA DALGA GEÇER GİBİ .KÜFÜR EDERCESİNE.

    9
    1
  2. Tolunay kafkası kulüten uzak tutun, bu adama hiç güvenmiyorum yetenekle değil birilerinin adamı olmaktan o koltukta kulübün içini de karıştırdı belki de!!

  3. Yalçın hocamıza verdiği emek için teşekkür eder,bundan sonraki çalışma hayatında buradan edindiği tecrübeleri KULAĞINA KÜPE YAPMASINI ARZU EDERİM.
    Mali sıkıntılarımız olabilir amma fabrika gibi altyapımız var.Malzemeyi kullanmada kendini geliştirmelisin hocam.TEŞEKKÜRLER.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu