Tofaş’tan Asvel’e Bursa videolu gider(!)

Tofaş Basketbol Takımı 7Days EuroCup'ta karşılaşacağı rakibi Fransa’nın Asvel Villeurbanne takımına resmi Twitter hesabından bir videolu paylaşımda bulundu.

Bursa‘nın doğal güzelliği Uludağ, meşhur İskender Kebabı ve Bursa havlusu ile güzel bir göndermede bulunan Tofaş‘ı tebrik ediyoruz.

 

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İşte basketbol. Basketbol harika bir oyun. Görsellik, atışma, gösteri ne istersen var bu oyunda. Bursaspor basketbol takımını da umarız bir gün Avrupa’da görürüz. Bu oyunu seviyoruz!

  45
  1
 2. Ağzıyla kuş tutsalar sildim basketbolu hayatımdan. Biz avrupa şampiyonluğu beklerken bütçeyi istanbula kaydırıp takımı düşür, bursanın hayalleriyle oyna sonra şirinlikler yok. Bu şehir unutmaz….

  31
  21
   1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Bu şehrin takımlarını desteklemeyen “boş adam”lar siz bir zahmet İstanbul’a yerleşin. Bursa’da yaşamayın.

    6
    4
  1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

   Kardeş,Bursaspor kadar sevdiğim Tofaş Basketbol Kulübünü 2000 yılında bende sildim,benim içinde bitmiştir,eskiden Bursaspor gibi deplasmannına gittiğim takımın şimdi yenmiş yenilmiş,maçı varmı yokmu umrumda bile değil,hatta yenilsinde düşsün,silinsin bir daha Bursanın adını kullanmasın diye bile düşünüyorum ANCAAAAAAK !!!! Bu vefasızlar yüzünden Basketboldan niye soğuyayım ! Bursaspor Kulübü Basketbol 1. ligine çıksa fenamı olur ? Hele hele Eurolig ! Bir iddialı,hırslı ve Basketbolu seven Başkana bakar iş ! O kadar zor bir şey değil !!!!! 8-10 milyon dolarlık takım yeter bunun için ! Tabi bu iş,1-2 sene içinde olacak birşey değil,biraz ekonomi düzelsin halledilir !!!!

   14
   1
   1. @aziz yorumuna yanıt olarak

    david rivers, rashard griffith, slaven rimac, şemsettin baş, kelepçe alper, mehmet okur… daha 15 yaşındayken evden kaçıp tofaş için deplasman yapardık. bursa gerçek anlamda basketbol şehri olmuştu. iki yıl üst üste şampiyon olmuş takımı bir imzayla dağıttılar. euroleague şampiyonu da olsalar umrumda olmaz artık.

    1
    2
 3. Belli ki Bursa halkının sevgisini yeniden kazanmak istiyorlar. Tofaş’tan ben de soğudum. Halbu ki ne kadar sevip benimsemiştik. Bir şans daha versek mi acaba. Bu şubeyle kim ilgileniyorsa çıkıp en azından Bursa halkından özür dilesinler. Yanlış yaptıklarını bu halkı üzdüklerini ve tekrar yanlarında görmek istediklerini açıklasınlar.

 4. BURSASPORUMUZUN BASKET TAKIMINI tanıtmamız gerekiyor. Başarı yakalamamız gerekiyor. Bursayı gerçek anlamda tanıtacak tek takım BURSASPORDUR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu