Titi ve Ekong resmen Bursaspor’da

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay imza törenindeki konuşmasında “Sevgili Bursasporlular transferlerde beklettiğimiz için özür diliyorum. Biliyorsunuz öncelikli hedefimiz defans hattının yenilenmesi ve yeni oyuncular ile takviye edilmesiydi. İlk transferimizi Barış Yardımcı’yı Gaziantepspor’dan alarak yaptık. İkinci transferimiz Titi, üçüncü transfer ise Ekong oldu. Çok şükür bugün 3’er yıllık imzalarımızı atacağız. Bursaspor camiasına ve taraftarımıza hayırlı olsun. Ben kendilerine güveniyorum. Sanırım defans hattına sağbek aldıktan sonra geri dörtlü tamamlanacak. Diğer transferleri de en kısa sürede halledeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“BURADA OLMAK İSTEDİĞİM İÇİN GELDİM”

Brezilyalı oyuncu Titi ise “Buradan herkese teşekkür ediyorum. Benim ve kariyerim için çok önemli bir gün olduğunu söyleyebilirim. Bursaspor gibi bir kulübe transfer olmak benim için çok güzel. Kendimi enerji dolu ve başarıya aç olarak bulunuyorum. Takım arkadaşlarım ile birlikte büyük işler başaracağız. Kulüp başkanımıza tarihi zaferlerle dolu bu armaya beni layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Tüm enerjimi takım için vererek iyi şeylerin yaşanmasında pay sahibi olacağım.” dedi.

“TARAFTARIN İLGİSİ BENİ MUTLU ETTİ”

Nijeryalı oyuncu Ekong ise şöyle dedi “Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bursaspor’un bana olan ilgisini duyduktan sonra gerçekleşmesi için heyecan duydum. Başkanımıza ve yönetime benim transferimde katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Transferim ile ilgili ilk ihtimal oluştuğundan bu yana Bursaspor taraftarı bana mesajları ile büyük ilgi gösterip destek verdi. Bende bu kulüp için katkı verip güzel günler göreceğimizi söylemek istiyorum.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu