Titi “Parasal sorunlar bizi ilgilendirmez!”

Bursasporlu futbolcu Titi, antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Tecrübeli isim şunları söyledi:

Bursaspor‘un oyuncusuysanız her zaman kazanmak için oynar ve ona göre hazırlanırsınız. Ligde zor bir dönemden geçtik ama iyi döneme gireceğimizi düşünüyorum. Sivasspor gibi zor bir takımı yendik. Bundan sonra daha iyi olacağına inanıyorum.

Daha önce ligde şampiyon olmuş bir takımın formasını giydiğiniz zaman ve istenilen sonuçları alamadığını zaman baskı olur. Her zaman bu olur. Yüksek kaliteli bir ekibe sahibiz. Bu da beklentileri yükseltiyor. Ligin sonuna kadar daha fazla puan alacağımıza ve Bursaspor‘u hak ettiği yere getireceğimize inanıyoruz.

Kendi evimizde iyi maçlar çıkartıyoruz. Ama deplasman performansımızın gelişmeye ihtiyacı var. Gelişmemiz için de içerde ve dışarda kazanmamız lazım.

Kendi evimizde yaptığımız şeyler deplasmanda da yapmalıyız. Antalyaspor‘la çok önemli maça çıkacağız. Bunun için de gereken hazırlığı yapıp, gerekenleri yapmamız lazım.

6-7 aydır Bursaspor forması giyiyorum. Kendimi yuvamda gibi hissediyorum. Arkadaşlarımla sağlıklı bir ilişkim var. Hocamla da öyle. Birçok şampiyonluk yaşamış bir hoca. Ligde böyle bir hocaya sahip olmak önemli.

Titi, parasal sorunlarla ilgili soruyan soruya ise şu cevabı verdi: “Bu bizim çözebileceğimiz sorun değil. Biz saha içine odaklanmalıyız. Onun dışındaki problemleri yönetime bırakalım. Bizi ilgilendirmez.”

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @TeXaS..? yorumuna yanıt olarak

   Titi adamın Kralısın.Bu seneki en iyi transfersin ve takım için her şeyini veriyorsun.Keşke bazılarında seni örnek alabilse

   37
   3
 1. Şu antalya maçı cok önemli kazanırsak içerde kasimpaşayı zaten yeneriz bu puanlar bizi yukarı sıçratır küme dusme korkusu olmadan yukarlara tirmanmaya başlarız tabi en önemlisi şu takım ruhunu her maç oluşturabilmek.

  9
  2
 2. 1 tane çakal var her iyi yorumun altına eksi vermiş.Adamlar ne güzel dileklerde bulunmuş çakal neyini beğenmedin. ..

  3
  6
 3. Aman buda ya şow yapcam diye taraftara herhün bir haber sıktı artık titi kaptan olaunnyok titi şöyle kabak tadı

  2
  62
  1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

   Kesinlilikle doğru,TİTİ resmen medya maymunu oldu,her gün onunla alakalı yeni yeni sözde haberler,TiTİ,şunu dedi,TİTİ bunu dedi,TİTİ böyle yaptı,TİTİ şöyle yaptı,bu işin altında bi çapanoğlu olduğu muhakkak,adam daha geleli yarım sezon oldu,her söylemde öne atılıyor sözde lider aranıyor,TİTİ yavrum seni çok çabuk harcarlar,sen topunu düzgün oyna,adam kaçırma,hava toplarını rakibe en son Sivas maçında olduğu gibi vatandaşın robinhoya asist yapma,ayağından topu çabuk ve isabetli tıpkı renato civelli gibi adrese at,dan dun vurma,TİMİNG’ine dikkat et,dost acı söylermiş ben seninle alakalı sadece gerçekleri yazdım,yoksa başkaları gibi ortalığı karıştırmak manası ile hiçde gereği ve lüzumu yokiken,+ 2 tane adam gibi adam kaptanımız varken sana üfürükten kaptan olma sözlerini yapıştırmam.Medya ya malzeme olma sonra seni salata yaparlar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu