Titi gittiğinde yerine adam alsaydık…

Samet Aybaba antrenman öncesi saha kenarında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ekong’un İtalyan ekibi Udinese’ye transferini de değerlendiren Aybaba, “Kulüplerin normalde değerini bulduğunda her oyuncuyu verme gibi bir lüksünün olduğuna ben inanıyorum. Biz o boşalan yerleri çabuk ve hızlı bir şekilde doldurmamız gerekiyordu. Biz orada hata yaptık. Titi gittiğinde biz stoper alsaydık şimdi hiçbir şey düşünmüyor olacaktık ama maalesef onun yerine oyuncu koyamadık. O yüzden Ekong da gidince o bölgede bir sıkıntımız var. Genç arkadaşlarımız var. Sanki ileriyi görüp de hazırlık maçlarında oynattığımız bir stoper arkadaşımız var. Onu deneyeceğiz. Biz takım halinde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. O yüzden bir mevkideki eksiklik bizi etkiler mi, belki etkiler ama takım bütünlüğü ile onu da hallederiz diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kaplan yorumuna yanıt olarak

   Bende sana katılıyorum kardeş ama Samet Aybaba Muhammet Emin’i yetiştirmeye çalışıyor stoperde barış başlar diye tahmin ediyorum konuşmasından da bu anlaşılıyor bence

   2
   1
  2. @Kaplan yorumuna yanıt olarak

   Aynı zamanda taraftar olarak bizler için de tarihi bir fırsat bence; bakalım genelde yaptığımız gibi ilk hatasında ıslıklayıp yuhalamaya başlayacak mıyız, yoksa olması gerektiği gibi, kendi öz değerimizdir diyerek sahip çıkacak mıyız?

  3. @Kaplan yorumuna yanıt olarak

   E furkan emre ünver i hiç mi takip etmiyorsunuz takımı bu maç Barış stoper oynayacak. Biraz farkında olun birşeylerin boş boş yaşamayın yahu .

   3
   2
 1. Türkiyeden niye oyuncu çıkmıyor sebebi işte bu haber furkan 21 yaşında biz hala 16 yaşında muamelesi yapıyoruz koyacaksın oynayacak baktın olmadı bu yaştan sonra zaten olmaz.

  27
 2. Fayda maliyet analizi yaptığımızda titi’nin gitmesi iyi oldu. Üstüne de 500 bin Euro alınması daha da iyiydi. Ayrıca Bursaspor tarihinde iki tane antrenman boykot olayı vardır. İkinci skandalın baş aktörlerinden birileriydi kendileri. Kampa geç katılması da Bursaspor’da kalmak istemediğini de gösteriyordu. Her iki taraf içinde hayırlı bir iş oldu.

  14
 3. Uğur Çiftçi boşa düşünce alınacaktı, ülkemizde sol stoper sıkıntısı var
  yine üretim tesisi olan Bursamdan çıkartmak görevi düştü bize
  FURKAN EMRE ÜNVER hazır ol yiğidim, sana bu kutsal görev düştü

 4. Rüştü hanlı noldu geçen yıl o kadar şans bulmuştu sol stoperde oynayabiliyordu titi yerine rüştü oynardı ekong yarafında ertuğrul oynardı iki sağ ayaklı stoperle işimiz zor.hadi elde ki adamları sattınız anladıkta bu iş bilmezlik nedir tamda yeni bir genç çıkartabileceğimiz sezonda. Görünüşe göre Ertuğrul bu sezon as oynayacak geçen yılda 20 maç oynadı yanlış bilmiyorsam ki zaman zaman sağ bek bile oynadı bu yıl onun yılı olabilir seneye avrupaya yolcu edebiliriz

 5. Hocanın bahsettiği oyuncu Barış Yardımci. Bence Kayseri maçında stoperde Ertuğrul Barış oynayacaktır.Sağ bekte de Muhammed Emin Sarıkaya ‘ya şans verecektir büyük ihtimal..

  1. @lives16 yorumuna yanıt olarak

   Tespit kesinlikle doğru Stoper Ertuğrul ve Barış oynayacak sağ bek için iki alternatif görünüyor Burak Kapacak veya Muhammed Emin Sarıkaya

 6. Zamanında ben söylemiştim yolluyacağın oyuncunun yerini doldurmadan yollamak iş bilmezlik salaklıktır. Arkadaş altyapımızla övünüyoruz süper diyoruz şampiyon oluyorlar ama a takımda oynatmıyoruz küstürüp kaçırıyoruz gençlerimizi, gençlerden yararlanın biraz. Dışardan adam getirip para saçıyoruz tutmadığında saç baş yoluyoruz alt yapıdan çıkar biraz sabredelim yıldız yapalım. Açın gözünüzü biraz

 7. Avrupa kupa maçında 20-22 yaşlarında oyuncular çatır çatır oynuyor.F.Emre ya da bir başka evladımızda çıkacak inşaallah çatır çatır oynayacaktır.Akşamki LASKLİNZ maçında BJK daki ROCO denile adam iki hata yaptı ve ikisde gol oldu.Milli ve tecrübeli diye transfer edilen oyuncu bu hatayı yaptığında 90 dakika sabreden hocalar ve taraftarlar kendi evlatlarımızda sabırlı olmalıyıııız.
  İnşaallah altyapıdan gelen evlatlarımız bu fırsatları iyi değerlendirirler.

 8. inşallah bir anormallik olmazda furkanı orada izleriz bence hem bursanın hem milli takımın geleceğinin stoperi bu çocuk.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu