Titi “Bu formayı giymekten minnet duyuyorum”

Bursaspor'un Brezilyalı oyuncusu Titi sosyal medya hesabı instagramdan bir mesaj paylaştı.

İnstagram hesabını aktif olarak kullanan Titi, Kayserispor maçı öncesinde “Yeni bir sayfa açmak istiyoruz… Cesur,basan savaşan,kazanan Bursaspor’u istiyoruz! Bugün günlerden Bursaspor…” paylaşımını yapmıştı.

Titi bugün paylaştığı mesajda ise “Bu formayı giyerken yaşadığım her şey için minnet duyuyorum! Teşekkürler.” yazdı.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @C## yorumuna yanıt olarak

   Lafa bak biz senin kadar karakterli bir insana sahip olcak ne yaptık
   Arkadaş kendimizi yerin dibine sokmada üstünüze yok bırakın bu işleri yarın kötü bir maç çıkarsa yerin dibine sokarsınız

   10
   10
 1. TÜM BURSASPORLU RENKTAŞLARIMDAN RİCAM SOSYAL MEDYADA TAKİP ETTİĞİNİZ BURSASPOR ADINA AÇILMIŞ TARAFTAR SAYFA VE PLATFORMLARININ STORE ÜRÜNLERİ HARİCİNDE YAPMIŞ OLDUKLARI ÜRÜNLERİ ALMAYIN BOYKOT EDİN ! EĞERKİ TAKIM KALKINAMIYORSA STORE’DA YENİ ÜRÜN YENİ BEDEN BULAMIYORSAK NEDENLERİNDEN BİRİDE BUDUR HERKESİN ÖNEMLE BU KONUYA DİKKAT ETMESİNİ İSTİYORUM SAYGILAR BÜYÜK BURSASPOR TARAFTARI.

  55
  5
 2. ALLAHIM o formayı uzun süre giymeyi nasip etsin. Goller atmayı nasip etsin. Formanı terletiğin sürece taraftarın gözünde kral olursun. Karakterli adamsın..karakterli bir klube geldin. En önemlisi güzel bir taraftar topluluğuna geldin. Canını dişine takıp oynadığın Formanı terletiğin sürece kral olursun. .

  50
  5
 3. Arkadaşlar hepinizi bir kez daha uyarıyorum. Bu Adil denilen kişiyi iyi takip edin. Yeşil Bursa için dahi tuhaf yazısı var. Bu kişi kesinlikle BURSASPOR lu olamaz. Habire eleştiriyor. Milleti Eksiliyen bu kişi. Çok önce den yazdığı yazıları okudum. İnanın kendinin eksi yediği yazılar o kadar çok ki. Tam bir Mikser. Bu büyük Takımın böyle bir taraftarı olamaz. Adın Adil ama yazıların hiç adil değil.

  16
  9
 4. Pablo, Harun, Titi, Aziz…. Bu dörtlü dışında ne kadar büyük bir takımda olduğunun bilincinde olan yok takımda…

  6
  1
 5. Bizde sana formamızı giydiğin için teşekkür ederiz.Senden liderlik özelliklerini kullanarak daha fazla sorumluluk almanı bekliyoruz.

  5
  1
 6. Eğer Batalla’yı başka bir yere koyuyorsak, Bursasporun şu an karakterli ve ruh sahibi tek yabancısı Titi’dir. Ona büyük saygı duyuyorum. Geldiği günden beri gösterdiği takımdaşlık duygusu, hırsı, ciddiyeti ve lider özellikleriyle bu takımın babalarından biri oldu. Tam bir kaptan karakteri var. Helal olsun sana be Titi. Keşke çok uzun yıllar önce gelseydin bu takıma.

  5
  1
 7. titinin yanında ekongu görmek istemiyoruz. anlayın ve görün artık ekong saatli bomba ve titiyide bozuyor. Allahtan kayseri maçında cezalıydı. titi ertuğrul ikilisi asla bozulmamalı

  4
  1
 8. Bu ara var bir keramet bu işte çözemedim. Bir aydır hem titi ve hem basın sanki birarada calısıyorlar hadi bakalım yakında cıkar kokusu ..

 9. Sanki biraz yalamalığa döndü gibi iş banamı öyle geliyor acaba? iyi oyuncu begendiğim bir oyuncu ama devamlı bir tarafttara yaranma cabası içinde

  1. @Mesuty yorumuna yanıt olarak

   Şuan takımda en kolay transfer yapabilecek oyuncu ! Başta Başakşehir olmak üzere İstanbulluların hepsi onu alır,Trabzonda dahil ! Kısacası Titinin yaranacak bir durumu yok ! Adam ne yapıyorsa yürekten yapıyor…

   2
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu