Titi alacakları ödenmediği için!…

Bursaspor'un yeni sezon hazırlıklarına katılmayan Titi'nin ne zaman döneceği merak ediliyor.

İzinsiz olarak antrenmanlara katılmayan tecrübeli stoper için Teknik Direktör Samet Aybaba ‘Geldiği vakit bir görüşme yapacağız. Bizim de kendimize göre bir cezamız olacak‘ demişti. Kendisine ulaşılmaya çalışılan Brezilyalı futbolcunun ise menajeri aracılığıyla yönetime haber gönderdiği öğrerildi.

BURSA’YA DÖN ÇAĞRISI

Kulüpten alacaklarını isteyen Titi‘nin takındığı tavrın Başkan Ali Ay‘ı oldukça üzdüğü bildirildi. Tecrübeli stopere Bursa‘ya dönerek antrenmanlara katılması yönünde birkez daha tebligat yapılırken, görüşmeleri İdari Menajer Altuğ Günaydın‘ın sürdürdüğü belirtildi. Bilindiği gibi Bursaspor‘la 1 yıl daha anlaşması bulunan Titi’yle Göztepe bir süredir ilgileniyor.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Ortabağlar16 yorumuna yanıt olarak

   ‘Batıracaklar bizi’ yada ‘Batıyoruz’ yorumlarına hem bu sitede hemde sosyal medya hesaplarımda katılmak ile beraber, tuttuğum takımın büyüklüğünü düşünerek içten içe buna inanmıyordum. Konduramıyordum. Fakat şu an görünen, maalesef benim gibi, bizim gibi düşünmüyor bu herifler. Yönetemediklerini bile bile yine talip oluyorlar görevlere ve yine yönetemiyorlar. Diğer amatöre kadar düşen takımların kaderi geçmişte nasıl ilerlediyse, bizimde kaderimiz aynen bu yönde ilerliyor.
   Büyük Bursaspor taraftarı bu takımı her zaman yeniden zirveye çıkaracaktır. Hangi ligde olursa olsun. Buna şüphem yok. Ama tek bildiğim var. Biz bunları HAKETMİYORUZ.

   42
   3
   1. @İlkerGr yorumuna yanıt olarak

    Ali ay ne Bursayi ne de Bursaspor u düşünüyor.Ali ay in düşündüğü tek şey parasını alıp istifa etmek.Olay medyada ne koparsam kârdir diye bakıyor.Ali ay ;dürüst , namuslu , inançlı , yalaniyla göz boyuyor.Baska bir şey değil.Bu yüzden de seçim sürecinde sadece Ali ay ı destekleyen bir olay medya gördük.Destegin arkasında da iki plan var bana göre.1 maddiyat ,2 de Fenerbahçe üyesi Çağlarlar in Bursaspor’u bir daha iflah olmayacak şekilde batağa saplamak istemesi yatıyor.

    22
    1
 1. ” Başkan Ali Ay‘ı oldukça üzdüğü bildirildi. ” kıyamam üzülmüşmüş.Bunun en büyük sorumlusunun üzülmeye falan hakkı yok.Olay medya başladı yine bizi kaşımaya.

  52
  5
 2. Şimdi çıkar bazı şakşakçılar futbolcuya kızar onurunla oyna edebiyatı yaparlar bir de 2senedir başarılı ne yaptı bu yönetimde gittiniz oy verdiniz

  47
  1
 3. Ulan hem adamın parasına çökün hem de adamı suçluymuş gibi gösterin.Titi gibi karakterli bir adam bile böyle davranıyorsa şimdiden geçmiş olsun bize.

  46
  1
  1. @Abdullah yorumuna yanıt olarak

   ulan okuyan da brazilya kırsallarında birlikte top koşturmuş sanacak. karakterini öğrenecek ne birlikteliğin oldu bre mendebur ?
   3 tane habercinin 5 tane yazdığı haberden biliyosun adamı. elbet maddi sıkıntı var, illa ki alamamıştır parasını da karakterini ne ara nasıl çözdün mütahit ?

 4. Eğer Titi bile böyle bir tutum sergiliyorsa bu kulüp bitmiş demektir…kimse Titi’ye sallamasın adam geçen sene en iyi 4 adamdan biriydi…

  22
  1
 5. maraton platformu ile ünitimsah ali ay’ı destekliyorlardı . teksas desen satılmışlarla doldu . istediğiniz kadar eksileyin siz bunu hak ediyorsunuz . bursaspor büyük kulüp falan değil . 1060 kişiyi geçemeyen büyük kulüp 😀 buradan istifaya çağırın . eskiden taraftar gruplarıyla tesislere giderdik sonucunu da alırdık . tabi çorbaları kesilir satılmışların . allah belanızı versin sizin

  13
 6. Geçen gün arkadaş ortamında sohbet esnasında söylediğim bir şey vardı.Üst üste gelen bu tarz haberleri görünce sizinlede paylaşmak istedim.’Ali Ay beyefendi bizi küme düşürürse şanslıyız.Böyle giderse klübü batıracak ve sevdamız tarihe karışacak’ diye.Ben belki orada kinaye yapmıştım ama bakıyorum da Ali Ay beyefendi gayet istikrarlı bir şekilde devam ediyor bu yolda.Yazıklar olsun demekten başka bir şey diyemiyorum kendisine.

 7. Bursaspor u bırakın defolun gidin yeter artık be hergün bi saçmalık bi sahtekarlık acilen Ahmet bozdemir Hüseyin Akdemir birinin başlandığında toplanıp bu takımı kurtarın

 8. İyi oldu titicilere adam umuru bile değil haklı prası ödenmemiş ama aidiyet duygusu yok birse bildiğim kadarıyla kendisi 3. Kaptan 🙂

  4
  13
 9. Balık hafızamızlar recep bolukbasinin bisliklerini götürdüklerini unuttunuz mu Ali Aya da müştak o onu unutturdu suç ona kaldi

  2
  2
 10. Arkadaşlar başkanın hesabı tutmadı verdi verdi geri alamadı takım kazanamayınca kulube sıcak para girişi yok zavallı başkan hesaabı tutturamadi şimdi ilk oyuncu satışında parasını alsınlar ertesi günü istifa eder para yapacak bir oyuncu satsın arkasıba bile bakmadan kacar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu