Timur Noyan “Hamza hoca ile konuştum!”

Timur Noyan “Kongrenin ayın 11’inde mutlaka yapılaması gerekiyor. Transfer sürecimiz oldukça kısa bu nedenle tüm kongre üyelerimiz elini taşın altına koymalı. Benim sadece Bursaspor’a değil Türk sporuna çok şeyler verebileceğimi düşünüyorum. Proje paketim var elimde. Bunu kitapçık haline getirerek geçen seneki kongrede duyurmuştum. Bursaspor’un borcu 270 Milyon tl borcu var. Bu borç vergiler hariç borçlardır. Vergi borcu ile bu rakam 370 Milyon tl’ye çıkıyor. Ne kadar borçlanmamız gerektiğini bilmemiz lazım ve uzun dönemli planlı çalışmalıyız. Hamza hoca ile bugün konuştum nereye transfer ihtiyacımız olduğunun raporunu alacağım. Aynı takımlardan bir kaç oyuncu alarak transfer uyumu sorununu kapatmalıyız.” dedi.

SEÇİLİRSENİZ SABRİ’Yİ İSTER MİSİNİZ?

Sabri çok iyi bir futbolcu. Hamza hoca eğer isterse, ben de başkan olursam alırım. Ancak bizim bütçemiz mütevazi Galatasaray’daki rakamları veremeyiz. Ben Galatasaraylı değilim ki konuşmaktan korkayım. Ben Sabri konusunda rahat konuşabilirim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu