Timsahta herkes golcü

Ligde yoluna doludizgin devam eden Bursaspor'da ilk 6 hafta sonunda 6 futbolcu golle tanıştı. Geçen sezon takım olarak golcü hüviyetine bürünen Yeşil Beyazlılar, bu özelliğini bu sezonda sürdürmeye kararlı.  Şu ana kadar ligde 8 kez fileleri havalandıran Timsah'ta bu gollerden altısında 6 değişik futbolcunun ismi bulunuyor. OZAN BOŞ GEÇTİ

İvan Ergic ve Sercan Yıldırım fileleri 2'şer havalandırırken, Volkan, Ali Tandoğan, Nunez ve Hüseyin Cimşir de golle tanışan diğer isimler oldular. Geçen sezonun en önemli gol ayaklarından bir tanesi olan Ozan İpek ise ilk 6 hafta sonunda golle tanışamadı. Sol kanatta yavaş yavaş formunu bulmaya çalışan genç futbolcunun gollerle tanışması herkesin beklentisi.

İŞTE GOLLER

Bursaspor-Konyaspor: 1-0 (Sercan) G.Saray-Bursaspor: 0-2 (İvan Ergic 2) Sivas-Bursaspor: 0-2 (Volkan-Ali Tandoğan) Bursaspor-Eskişehir: 2-1 (Nunez-Sercan) G.Antep-Bursaspor: TATİL Bursaspor-Bucaspor: 1-0 (Hüseyin Cimşir)

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı