Timsah’ın rotası değişti

Uzun süredir Kamerunlu futbolcuyu kadrosuna katmak isteyen Bursaspor’da oyuncunun maliyetinin yüksek olması ve menajerinin istekleri sebebiyle alternatif oyuncularla görüşmelere başlandı.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve yabancı transferinde sadece kaleci Scott Carson ile sözleşme imzalayan Bursaspor’a, uzun süredir peşinde koştuğu Landry N’Guemo’dan kötü haber geldi. Yeşil Beyazlılar, büyük uğraş verdiği Kamerunlu futbolcunun transferinde çıkmaza girerken,oyuncunun yüksek maliyeti görüşmeleri kopma noktasına getirdi. 

İLK ÖNCE BROWN

Futbolcunun kulübüne son teklifini veren Bursaspor, menajerinin istekleri sebebiyle de sıkıntıya düştü. Bu gelişmelerin ardından Timsah’ta rota ise alternatif futbolculara döndü. Ertuğrul Sağlam’ın onay verdiği Scott Brown’a odaklanan Bursaspor, Maurice Edu ve Fernandes için de görüşmelerini sürdürüyor. Yeşil Beyazlılar’da N’Guemo’nun maliyetinde sıkıntı yaşanması ise daha kaliteli ve daha pahalı olan Romaric transferini de çıkmaza sokuyor.  

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu