Timsaha Valilik izni

Bursaspor'da teknik heyet, futbolcu ve kulüp personeli sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nden Bursa Valiliği'nden aldıkları özel izin belgesiyle ayrıldı.

Takımın büyük bir bölümü tesiste konaklarken, yabancı futbolcular yakında bulunan bir sitede oturduklarından geceyi evlerinde geçiriyor. Bu nedenle bazı çalışanlarla yabancı futbolcular kısıtlama sona erene kadar ev ve tesis arasındaki güzergahta izin belgeleriyle hareket edecekler.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @SUPPORTER yorumuna yanıt olarak

   Önce senin zihniyetindeki adamlardan bu takımın kurtulması lazım. Göreve gelirken ben de istememiştim ancak madem ki hocamız başarı için tam destek olmalıyız. Ben onun başarma hırsını görebiliyorum, kovmak kolaydır kazanmak güç…

   54
   1
   1. @Diego yorumuna yanıt olarak

    ADAM HAKLI…NE VERDİ DELİ İBRAHİM…ASIL SENİN GİBİ MANTARLAR YÜZÜNDEN LİGE ÇIKAMAYACAĞIZ…MANTAR KAFA

 1. ben bu sokaga cikma yasagini anlamiom arkadaş butun fabrika işcilerine izin kagidi cikarip verdiler butun calisanlara izin kagidi cikarip veriosan kime bu sokaga cikma yasagi bugun pazartesi iş var kac haftadir boyle

 2. İBRAHİM HOCAM KUBİLAY İLE SELÇUĞU İLK 11 DEN KESSİN. 6 DA 6 GARANTİ. YOKSA PLAYOFFA VEYA PLAYOFFA KATILMA HAZIRLIKLARINA BAŞLAYALIM.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu