Timsah Park’ın adı Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu oldu!

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay yaptığı açıklamada, Sütaş Timsah Park'ın adının Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu olarak değiştirildiğini açıkladı.

Değerli Bursasporlular,

Kulübümüz, hem Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına saygı, hem de eski stadyumumuzun ruhunu yeniden canlandırma amacıyla sponsor firma Sütaş ile bir işbirliği anlaşması yaparak stadyumumuzun adını Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu olarak değiştirme kararı almıştır.

Bu anlamlı ad değişikliğiyle birlikte Bursaspor camiasının daha da birleşeceğine, taraftarlarımızın stadyumumuza olan bağlılığının artacağına inanıyoruz. Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu, bizim için sadece bir spor alanı değil, aynı zamanda bir gurur kaynağı olacaktır.

Hep birlikte, bu stadyumu Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir şekilde yaşatacağımıza olan inancımız tamdır.

54 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Peki bundan reyizin haberi var mı?

   Ayila bayila yıktığı tarihimizi içinde barındıran ATATÜRK Stadımızın adı tekrar canlanıyor.

   3
   4
  2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Maalesef eskisi gibi sadece “Atatürk Stadı” değil.
   “Leyle-i” si eksik kalmış yılıbık yalaklık kokan bir isim olmuş.
   Ülkede kim neye kime nasıl yaranıp yalaklık yapıyor akıl alır iş değil.
   Bütün değerleri hiç ettik ülkecek
   Seneye de 101. yıl falan ekleriz artık…

   10
   7
   1. @Efkarli yorumuna yanıt olarak

    Ediyoz zaten be ya. Bu saatten sonra senin dötü pohlu PTT 2’nci ligini mi seyretcez. Arap liginde hayat var amk. Bi açıyom televizyonu, ohh. Ronaldo sağdan bindiriyor, Mane soldan bindiriyor, Benzema kafayı bi koyuyor, gol amk. Eee? Neymar desen orda, Firmino orda, Mitroviç orda, Laporte orda, N’Koudou orda, Onyekuru orda, Mahrez orda, Fabinho orda, Dembelle orda, Alex Telles orda, Mendy orda, Kante orda, Talisca orda. Off saymaktan yoruldım amk. Hatta bizim Merih Demiral iptesi bile atmış kapağı Arabistan’a. Sen burda kimi seyrediyon? Berat Altındiş, Aptullah Gümüşdiş, Yok Ömer Turan Görgüç, Batuhan Fırıncı, Eren Tunalı, cart curt.ç Ee? Bu haftaki rakibin kim? Beyoğlu Yeniçarşı. Hee oldu canım be.. Ondan sonra gel de Arap ligini seyretme amk.

    6
    4
 1. Müthiş bir haber, uzun zaman sonra bursasporlu olmaktan gurur duyacağımız bir gelişme yaşandı. Tebrikler Bursaspor yönetim kurulu.

  Çapulcular dedenize söyleyin kendisine iyi bir avukat tutsun

  Siz de kulübü artık rahat bırakın

  80
  30
   1. @Yalnız kovboy yorumuna yanıt olarak

    ATATÜRK isminden rahatsız olmuş gibisiniz, direk söyleyemiyorsun dolaylı olarak futbolcuların üzerinden düşünceni dışa vuruyorsun! İçinde bu ülkenin kurucusunun ismi olan cümleyi ve oluşumu eleştirmeniz asla kabul görmez. Futbolcular, Ronaldo Messi gibi oynar diye dalga geçiyorsunuz gerçek Bursaspor taraftarı bu isimde gurur duyarak maça gider! Yoldan geçen her vatandaşımız da ATA mimizin bu Ülkeye kattığı değerleri anımsar ve takdir eder. Başka ülkelerde örnek olsun diye okullarında derslerde yer veren insanlar ve bizler ismi unutmamak ve unutturmamak için ne gerekirse yapacağız!

    5
    2
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Ayrışmak ve ayrıştırmak üzerine sınır tanımıyoruz..!
   Her türlü istismar da üstümüze yok..!
   Ancak, kulüp ve camia olma yolunda süt dökmüş kedi gibiyiz maalesef..!
   Yahu arkadaş, biz nasıl bir taraftar, şehir ve ülke olduk böyle?.!

   15
   1
 2. Acemler de yapılan stadımıza yeniden ATATÜRK isminin verilmesinde emeği geçen başta Sütaş yetkilileri olmak üzere herkese sonsuz teşekkürler.
  Sırada ATATÜRK spor salonumuz var.
  YÜZÜNCÜ YIL ATATÜRK SÜTAŞ STADYUMU…………🇹🇷✔

  19
  5
  1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   BEN 60 BURSASPOR LUYUM BİZLER ÇOÇUKLARIMIZI ATATÜRK SDATINDA BURSASPOR LU YAPTIK O SDATINDA ŞAMPİYON OLDUK ANILARLA DOLU BİR MABET Dİ KİMİ ARKADAŞLAR RAHMETLİ OLDU ŞEHİR DIŞINA TAŞIYACAĞIZ DEDİLER SDATI YIKTILAR NEREYE TAŞIDILAR DAHA KÖTÜ YERE ŞEHRİN GÖBEĞİNE BİRDE ATATÜRK KAPALI SALUNUDA YIKTILAR YENİNE NE YAPTILAR KOÇAMAN SURŞYELİLERE PARK MADEM ÖYLE KÜLTÜRPARKA BİRLEŞTİR ODA YOK BURSASPOR BASKETBOL BUGÜN MAÇKARINI OYNAYACAK SALON YOK ANAÇ ATATÜRK İSMİNİ KALDIRMAKDI BAŞARDILAR BEN ONDAN BERİ MAÇKARA GİTMİYORUM HELAL OLSUN ALİ KOÇ VE REÇEP GÜNAYA

   1. @Delioğlan yorumuna yanıt olarak

    Atatürk stadı olsa tamam yüzüncü yıl stadı olsa tamam sutas stadı olsa tamam hepsini bir araya koyup saçma sapan bir stadı adı çıkıyor kardeş. Derdim stadın sütaşla Atatürkün adının yanyana gelip bir de yüzüncü yıl konulması

    2
    3
    1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

     Vay be kardeşim sana danışmanları gerekiyormuş meğer!. Yönetim düşünememis, orada kafası çalışan kimse yok, sen onlardan daha iyi biliyorsun! Sen en iyisi akıl danışma bürosu aç.

 3. Her zaman derim RABBİM nefes verdiği sürece de diyeceğim Atatürk ismini ne kadar silmeye kalkarlarsa kalksınlar asla başaramayacaklar NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE NE MUTLU BURSASPORLUYUM DİYENE Sevgili atam ismin sadece yüz yıl değil binlerce yıl yaşayacak yaşatılacak Bir teşekkürde sütaş ailesine iyi ki varsınız

  17
  4
  1. @1963 yorumuna yanıt olarak

   Ne Bravo yönetimi be ya? O lavukların aklına bile gelmez bu kadar incelik. Onlar bakar paraya. O stadının isminin değişiklik teklifi Sütaş firmasından geliyor. Bu şartla isim sponsoru oluruz diyorlar.

   1
   1
 4. Şimdi neden başından beri başkanın istifa ettirilmeye çalışıldığı belli oldu. Son yıllarda bursaspor adına duyduğum en iyi şey, tebrik ediyorum.

  13
  2
  1. @16Bursalı16 yorumuna yanıt olarak

   Stadın ismi değişti ya, artık gözlerim açık gitmeyecek.
   İster amatöre düşelim, ister kapanalım..!
   Yahu arkadaşım nasıl bir insansınız?
   Valla bu kadar istismar çok fazla yeminle.
   Oysa Atatürk ben sporcu ve sporseverin ZEKİ, ÇEVİK VE AHLAKLISINI SEVERİM! dememişmiydi?
   Biraz gerçek bir Atatürk’çü olun, biraz bu kulübün kendi gerçekleri ile bi yüzleşin yahu…

 5. Kuzey kale arkası yani timsah kafasının olduğu tarafa çok büyük bir Led ışıklı bir yüzüncüyıl Atatürk sütaş stadı olarak yazılı bir görsel tabela olursa çok güzel olur. Metroyla yolculuk edenlerde araçlarıyla acemlerden geçenlerde seyreder. Yüzüncü yıl Atatürk sütaş stadını.

  13
  2
 6. tebrik ederiz cok güzel olmuş emeği gecenlere teşekürler yavaş yavaş aya kalkıp eski günlere dönme zamanı

  11
  2
 7. Recep iyi iş yaptın tebrikler ATATÜRK isminden rahatsız olanlara itaf edilir doğru karar ama başa ATATÜRK gelmeliydi oda olur bravo günay

  8
  5
  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Bu iş Recep’in değil, Sütaş’ın fikri. Sen Recep’e ver 500 bin dolar, sponsor ol bak, stadın adını Aptullah Öcalan Stadı bile koyar. Yeter ki, canlıyı coş. Hey yavrum Hey

   3
   1
 8. Başarısızlığı hala isime bağlayanlar var. Koca karı ilacı falan yaptırın, tütsü yaktırın stadda uğursuzluk gitsin desen inanacaklar var

  6
  9
 9. Atatürk’ ün adı bir süt markasıyla yanyana gelecek kadar ne zaman ucuzladı. Ticari marka bir babayiğitlik yapacaksa adını başka bir yere monte etsin, stadın adına da ATATÜRK STADI olarak sponsor olsun. İşgüzarlık ve ATATÜRK ‘e saygısızlık dan başka birşey değil. Bir Bursasporlu olarak utandım.

  6
  6
  1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

   Gereksiz boş olan senin gibi ne soyu ne sopu belli olanlardır pardon ya rum ya ermeni soyudur demek istedim rahatsızlığından belli

   2
   1
   1. @MUSTAFAKEMAL yorumuna yanıt olarak

    İlla sizin gibi düşünmeyenler ya vatan haini ya soysuz soysuz ya Ermeni yada Rum mu olmak zorunda. Ulan herkes sizin sevdiğinizi sevmek zorunda değil sizin bu yaptığınızı anca zorba ülkelerde oluyor afganista falan. Talibanı sevmeyen vatan haini gibi Atatürkü sevmeyen vatan haini

    2
    3
  1. @pablo10 yorumuna yanıt olarak

   Kardeş sen ve senin zihniyetinde olan kişiler stada gelseniz ne olur ki! Tribünde küfür edince ve yönetim istifaaa diye bağırınca kendinizi taraftar mı sanıyorsunuz? Kulübe maddi ve manevi ceza ödetmekten başka ne işe yariyorsunuz?

   2
   1
 10. Bu ülkede her haltı yiyip Atatürk maskesi altına sığınmaktan bıkmadılar. İşe de yarıyor gerçi alıcısı var maalesef. Stadın ismini değiştirince takımda ne değişecek , sen tahtayı açacakmısın devre arası ondan haber ver. Bir maç galibiyetle şampiyon olmuş gibi soyunma odasında sevinip taraftarla aklınca dalga geçen yönetim şov peşinde yine. Hadi bakalım görücez şimdi maç başlıyor saat 14:00 …

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu