Timsah Park’ın adı değişti!

Geçtiğimiz sezon ''Bitci Timsah Park'' olan Bursaspor stadının adı yeniden ''Bursa Büyükşehir Belediye Stadı'' oldu. İsim hakkı için görüşmelerini sürdüren yeşil beyazlı yönetim kurulu tarafından ilerleyen günlerde yeni ismin açıklanması bekleniyor.

2021-2022 sezonunda Bursaspor ile Bitci arasında yapılan anlaşmanın süresi sona erdi.

Geçen sezon ”Bitci Timsah Park” olarak söylenen Bursaspor Stadı’nın adı sözleşmenin bitişiyle birlikte TFF kayıtlarına yeniden ”Bursa Büyükşehir Belediye Stadı” olarak geçti.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

   Timsah arena ne demek ya?!.
   Orası insanların yahut hayvanların döğüştürüldüğü bir yer değil ki.
   Belediye stadı geçici isim.
   para konusunda Bursaspor ile anlaşan kurum ya da kişiler oraya istediği ismi verebilir.
   Bu da kulüplerin en büyük gelir kalemi.
   Bundan neden rahatsız olunur anlamıyorum.

   11
   17
  2. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

   Bqskan belediyede ki görevine devam edip maaş alıyor mu ? Devam ediyorsa günde kaç saatini bursaspor a harcıyor? Çoğunu harciyorsa belediyeden nasıl ve neden maaş alıyor? Mesaisinin çoğunu belediyeye harciyorsa bursaspor a ne katkı verebilir ???

   41
   53
   1. @Semih yorumuna yanıt olarak

    Haber kaynağı olarak da Emin’in sitesinin kullanılması çok manidar…!!
    Adnan Batır’ın da bu sitede haber alıntılama-paylaşma ve içeriğini algılama konusunda ekibini ve kendini çok geliştirmesi lazım…!!
    BİTCİ ile sözleşme sona ermiş; hali ile isim değişmiş yani çok da şaaapmamak lazım……
    Timsah can çekişiyor arenası olsa neye yarar…

    6
    3
 1. İsim hakkından önemlisi stadın Timsahın ağız kısmına ekran döşeyerek çok güzel reklam geliri elde edilebilir dükkanlar kiraya verilip gelir getirmesi şart daha ne bekleniyor anlamış değilim otoparkı da faaliyete geçir al maç günleri herkesden otopark parası ordan da gelir gelsin Senelerdir elimizde senelerdir zarar bunları yaparsak stadyumda ne elektrik ne başka bir şey parası öderiz en kötü kurulsun bir dernek Timsah Arena koruma yaşatma derneği gibi bir şey kulübe yük olmasın fazla gelir gelirsede özlüce dahil her yerin bakım parası karşılanır akıllı olmak lazım

  16
  2
  1. @xavi yorumuna yanıt olarak

   Hacı mahalle maçı yapçaz bu sene…
   Bugüne kadar reklam vermeyen mahalle maçına neden reklam versin…
   Bi bıkmadınız hepiniz ekonomik yönetme profesörlüğü taslamaktan…
   Ne raklamdan anlarsın ne sözleşmeden ne yönetmekten ne de başka bi boktan…
   Boş boş konuşmaktan vaz geçin uyanın artık kendi çapsız rüyalarınızdan…

   1. @turnusol yorumuna yanıt olarak

    Stadın ağzına dösenecek led ekrana verilecek reklam Bursaspor la ilgili değil kardeşim maça gelenler için değil yoldan gelip geçenler için ben elizimdeki dükkanların stadın yer avantajının otoparkının kullanılması ve ordan gelir getirmesi taraftarıyım çapsızlıl elindekini değerlendirmeyip sağdan soldan para dilenmektir

 2. Kardeşim bizim stadımızın adı BURSA TİMSAH ARENA bu kadar. Ha Arenadan rahatsız mı oldunuz o zaman BURSA TİMSAH PARK diyeceksiniz. Ama unutmadan bizim stadımızın gerçek ve efsane adı BURSA ATATÜRK STADYUMU’dur. Bugün bana bir fırsat verilse yeni stadımızın adını Bursa Atatürk Stadyumu Timsah Park Spor Kompleksi yaparım çok da güzel olur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu