Timsah Olacak mı?..

Boluspor'un genç yeteneklerinden Ferhat Kiraz, hakkında çıkan trasnfer haberleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Ferhat Kiraz'ın açıklamaları;

 

Fransa'da Milli Kampı'nda olduğu için gelişmelerden biraz habersiz kaldığını söyleyen Kiraz; "Kulübümün, Bursaspor ile görüştüğü haberleri doğrudur ama şu anda ortada sonuçlanmış bir konu yok. Bu yüzden Bursaspor ile anlaştığım yönündeki haberler doğru değil. Görüşme aşamasındayız daha. Oabilir de, olmayadabilir de. Şu an bir şey söylemem doğru olmaz. Bolurspor'un dışında, Antalyspor ve İBB'nin de kulübüm ile iletişime geçtiğini biliyorum. Ama detayları bilmiyorum. Çünkü ben şu anda Fransa'da Milli Takım Kampı'ndayım ve kulübümden uzağım. Bu yüzden görüşmelerden pek fazla haberim yok. Biraz uzak kaldım. Ben kamptan döndükten sonra inşallah her şey sonuca ulaşır." dedi.

 

Hedefine de değinen Kiraz; "Benim asıl hedefim öncelik olarak Süper Lig takımlarından birinde oynamak. Yani eğer Süper Lig'de olmazsa, " yıl sözleşmem var ve Boluspor ile devam edebilirim." diyerek sözlerini bitirdi.

 

Boluspor ile görüşmelerinin devam ettiğini söyleyen Erkan Kamat; "Ferhat Kiraz için, kulübü ile görüşmelerimiz şu anda için hala devam etmekte. Henüz bir anlaşmaya varılmadı. Basında anlaştığımıza dair çıkan haberlerin şu an için gerçekliği yoktur ve böyle bir anlaşma olmadığı için henüz rakamlar hakkında çıkan haberler de doğru değildir. Ferhat ile bizden başka kulüpler de ilgileniyor. Ama biz çalışmalarımızı yoğunlaştırmış durumdayız ve bu görüşmeler henüz rakamsal duruma gelmedi." dedi

 

Kaynak:sportivi.com.tr

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu