Timsah masa tenisi’nde zirvede

Açıklama şöyle:

Ligin iddialı ekiplerinden Fenerbahçe’ye 4-0, Bursa Büyükşehir Belediyespor’a 4-1 mağlup olan bayan sporcularımız, Çukurova Üniversitesi’ni 4-0, Batman Gençlikspor’u ise 4-1 mağlup etmesini başardı.

AMATÖR SPOR HAFTASI’NDA ZİRVEYE KURULDUK

Öte yandan Bursa’da gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası’nda Masa Tenisi Gençler ve Minikler maçları sonucunda Bursasporlu gençlerimiz büyük başarı elde etti.

Buket Gül, Kübra Gül Karabulut ve Çağla Bacaktan oluşan Genç Kızlar takımımız birincilik kürsüsüne çıktı. Minik erkekler A ve B takımlarıyla mücadele eden Bursaspor’umuz A takımıyla 1., B takımıyla 3.lük kürsüsüne çıktı.

Ferdi müsabakaları sonucunda ise zirve yine Bursasporlu sporcularımızın oldu. Genç Kızlar ferdi müsabakalarında Buket Gül birinci, Kübra Gül ikinci, Çağla Bacak üçüncülük kürsüsüne çıktı. Minik Kızlar kategorisinde Özlem Aşçı birinci olurken, Minik Erkeklerde Emir Berk Akkayalık birinci, Emir Talha Güler ikincilik kürsüsüne çıkmayı başardı.   

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu