Timsah Kafasının yapımı başlıyor!

Olay Gazetesi Köşe Yazarı Mustafa Özdal'ın köşe yazısından alıntıdır.

“Başkan’a soruyorum, ‘Ne olacak bu Timsah‘ın kafası?’ diye.

‘İyi ki sordun’ diyor, çünkü yeni gelişmeler varmış.

Hemen telefonunu alıp, bir yardımcısından konuyla ilgili teknik bilgi alıyor.

Gelişme şuymuş:

Stadyumu yapan müteahhit firmayla sözleşme feshediliyormuş. Çünkü firma, alacağı olmamasına rağmen para istiyormuş. Sözleşme feshi firmaya bildirilmiş. Çok kısa süre sonra da ihaleye çıkılacakmış.

Pazarlık usulü (21/B) yöntemiyle 3 firma davet edilecekmiş ihaleye.

Kazanan firma da vakit kaybetmeden stadyumun eksiklerini tamamlayacakmış.

Yani, Timsah‘ın kafası nihayet yapılacak!

Aktaş, Timsah kafasının yapımı için 8-10 milyon liralık bir maliyetten söz etti.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   inandıkmı benım buyuk şehrimin mukemmel taraftarları ? dunku olanlardan sonra konuyu saptırma politikası….siz varya hakıkaten bızlerı avel zannedıyorsunuzda yemıyoruz be….

   54
   13
  1. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Senin iyi ben askerre gittim 15 ay sonra acilcak dendi stad stadin acilisina yetisemem diyordum askerden geldim eşimle tanistim 7 senedir evliyim 5 yaşinda kizim var .d

 1. Mahalle yanmış.Sorular hala saç taramaya yonelik.Bu olay medyanin da araziden çıkarı var ki böyle haberlerle manipüle edip arazi olayının üstünü örtmeye calisiyorlar.

  29
  9
 2. Arsalar ihale ler euro lar dolarlar cebe cukkalar. Puan durumu ortada. Birileride timsah kafası diyor. Şu halimize bakın. CAK CEK CAK. BU BÜYÜK ARMA DOĞACAK TIR KÜLLERİNDEN. ..AMA SİZLER KÜLLERİNİZDE KAYBOLACAKSINIZ ….. …….

  18
  6
 3. hahaha 1 Haziran 2011 temeli atılan stadı bitirecekler yani 🙂 biz ne sözler duyduk ne yeminler gördük aha stad yıllardır orada varmı hareket yok hep bir bahane hep bir gelişme sonrasında da hep bir öteleme yav he he demeden duramıyor insan.. 😀

  13
  5
 4. Bu stadyumun kafası için kaç kere ihaleye çıkılıyor ki arkadaş:))
  Daha 5-6 ay önce ihaleye çıkıldı falan denmedi mi, bu stadyum bitecek seçimlere kadar denmedi mi,
  aynı konuları pişirip pişirip önümüze koyuyorsunuz

  13
  3
 5. bursasporu geçtim izmir yolunda bitmemiş bir stad görüntü kötü belediyenin buna müdahale etmesi lazım ,alinur aktaş önünde 5 yıl var doğruları yap daha büyük destekle yine seçil doğrıular belli sen vazifelerini yap bursapora bursanın reklam yüzü olduğu için destek ol başkan seçimine falan karışma başka birşey istediği yok taraftarın senden bunlara karışarak ne elde ediyorsunuz hiç anlamıyorum

  8
  8
 6. Siz timsah kafası falan yapmayın gidin Gürcistan’da otel yapın Altepe’nin Karadağ’da otel yaptığı gibi.

  6
  1
 7. Başkanın aklında bile değil, köşe yazarı soruyor ” iyi ki hatırlattın” diye cevap veriyor. İnşallah en kralını yaparsın da ben utanırım!

 8. önce stadın çevresindeki yeşil alan düzenlensinde taraftarlar mh arasında milletin evlerinin önünde oturup sokak aralarına araç bırakmaktansa yeşil alanda zaman geçirsin stadın kafasını 10 yıl sonra yapsanızda sıkıntı değil herşeye bir manzeret iniz var yeşil alan içinde mi ihaleye çıkmasını bekliyorsunuzz ?????????

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu