Timsah Kafası için 7-8 milyon TL’lik masraf var!

Bir türlü tam anlamıyla tamamlanamayan Timsah Arena ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "90 gün süre içinde Timsah Arena'nın işlerini tamamlayacağız. 3 milyon 750 bin TL harcayacağız. Ama buna timsahın kafasındaki detaylar dahil değil. Onun da 7-8 milyon TL'lik bir masrafı var" dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Olay TV‘de İhsan Aydın‘ın hazırlayıp sunduğu ‘Olay’ın içinden‘ programında Timsah Arena ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Aktaş, “Aralık ayı sonuna kadar bize düşen işleri tamamlayacağız. 90 günlük bir süremiz var. Tabi burada timsahın kafasındaki detaylar hariç. Belediye olarak yapacağımız işlerin masrafı 3 milyon 750 bin TL. Timsahın kafasında ise 7-8 milyon TL’lik bir masraf var.

Bursaspor hala bu stadyumu 365 gün kullanamıyor. Henüz isim de bulunamadı. Orası hala Bursaspor için kazanç kapısı değil maalesef. Bursaspor Kulübü bazı görüşmeler yapıyor ancak yatırımcı bulamıyor. El birliği ile daha iyi konuma getirebilmek için çalışacağız. Herkesin elini taşının altına sokması gerekir” dedi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursaextra yorumuna yanıt olarak

   Bitiin şu işi de çevre düzenlemesiyle birlikte bişeye benzesin ! Sonra da gelsin sponsorlar ve isim gelirleri Bursaspor’ un kurtuluşu bu statda ! iyi gelir gelecek böylece iyi transferler ve gecikmeyen ödemelerle Bursaspor tekrar şampiyon olacak !

   15
 1. Bursa’nın ortalama büyüklükteki 20 FİRMASI ile anlaşma yaparsın,
  Firma başına YILLIK BEDELİ 500 BİN TL dersin, sana 10 MİLYON TL getirir,
  Gelen para ile LED problemini çözer anlaşma yaptığın firmaların da 7/24
  Reklamnı 5 dk ara ile o LD ekranında gösterimini yaptırırsın
  Bu kadar mı zor arkadaş

  24
 2. Koskoca Bursa Belediyesi şehir içi,n büyük prestij olan bu yapıyı yapamıyorsa,hele hele rakamlar böyle 3 e 5 e düstüyse gene yapamıyor yada yaptıramıyorsa o tabelalardaki Büyükşehir Belediyesi Stadyumu yazısını silsinler,yada Başkanından bu işle uğraşan bürokratına kadar hepsi istifa etsin,rezilliğin biri bin para resmen !!!

  21
  15
 3. NE KAFASI KARDEŞİM BU KRİZDE BU PARAYI TOPÇULARIN MAAŞLARINI DÜZENLİ ÖDEMEDE KULLANIN TOPÇULAR KAFASI RAHAT OLUR GALİBİYETLER GELİR PARA KAZANIRIZ

  17
  16
 4. Belediye memuru olarak atanmış BYŞ.MEMEURU ALİ BEY;Siz B.ŞEHİR BEL.MECLİS ÜYESİ DEĞİLMİYDİNİZ.Bu stad ve ŞEHİRDE YAPILAN YATIRIMLARLA İLGİLİ yanlış dediniz.
  yAHU bursa VE bursaspor LULAR SAF,AKIL SAHİBİ DEĞİL SİZ akıllı ve kurnazsınız ha.

  tUTTURMUŞSUNUZ 50-60 YIL ÖNCE KULLANILAN dörtyol sistemini akıllı kavşak DİYE YEDİRMEYE KALKIYORSUN.stadı açıldığı törenden bu yana bitiremiyen belediye ve iktidar beceriksizdir o kadar.

  13
  12
 5. içine ettiniz bir stat yapsaydınız daha güzel olurdu,yeşil türbe formunda bir stat olabilirdi en azından şehrin simgesi ve tarihi……

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı