Timsah istedi Celtic karıştı!..

Scott Brown’un Bursaspor’a transferi gündeme gelmesi Celtic cephesinde soğuk duş etkisi yarattı. Timsah’ın başarılı futbolcu için Celtic’de aldığı paranın çok üzerinde teklif yapması, İskoç kulübünü karıştırdı. Ada basınında çıkan haberlerde, Brown’nın yüksek ücretin yanı sıra, yakın dostları Miller ve Whittaker’in de aynı takımda oynamak istemesi nedeniyle Celtic’in, kaptanını takımda tutamayacağı yazıldı.

 

Tek engel çocuğu

Daily and Sunday Express Gazetesi’nde, dün ‘Celtic şokta’ başlığıyla verilen haberde, Celtic taraftarının Brown için yönetimi sert şekilde protesto edeceği ifade edildi. Celtic Menajeri Neil Lennon’un ‘Brow takımda kalmalı’ görüşüne de yer veren gazetede şu ifadeler kullanıldı: “Bursaspor’a gitmek isteyen Brown için tek engel yeni doğan oğlu. Çünkü Türkiye’ye uyum sağlayamayan Miller’ın eşi ve çocuğu İskoçya’ya yerleşti. Brown, bu konuda biraz çekinceli.”

 

Kaynak:Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu