Timsah Fark Attı

Bursaspor 80 -44 Melikgazi Belediyespor

 

Mücadele taraftarımızın büyük desteğiyle başladı.İlk sayı  Melikgazi belediyesinden   Fatih Solak’tan geldi.Ardından Yeşil beyazlılar Alper Tunga ile beraberliği yakaldı 2-2.Mücadelede ilk 5 dakikasının  sonunda 7-7’lik eşitlik vardı.İlk periyodu Kayseri ekibi 15-17 önde tamamladı.

 

2.periyotta Timsahlar,oyuna hızlı başladı ve  Burak Muştucu’nun attığı basketler ile farkı açtı ve devre 35-23 Bursaspor’umuzun üstünlüğü ile sonuçlandı.

3.periyotta Fatih Solak’ın basketleriyle skoru 35-25’e getiren Melikgazi,ardından Bursaspor’umuzda Burak Muştucu ve Oğuzhan Şan’ın basketlerine engel olamadı ve skoru  40-25’e geldi.Bu periyodu Bursaspor 61-31 üstünlükle sonuçlandırdı.

Son periyotta rakibine ezici bir üstünlük sağlayan Yeşil Timsahlar Mücadeleden 80-44 galip ayrıldı.

 

SALON: Bursa Atatürk

HAKEMLER: Mirhan Ataşer, Yrd. Pınar Öztürk

BURSASPOR: Mehmet Ali Yatağan (9), Doğancan Tokmak (4), Ömer Ünver (5), Gökhan Keser (4), Alp  Er Tunga Gör (4), Semih Akdemir (7), Burak Muştucu (13),  Melih Kapucu (8), Burak Burhan (1) , Müfitcan Alp (9), Oğuzhan Şan (12), Ercan Karalar (4)

MELİKGAZİ BELEDİYESPOR: Atilla Bozdağ (9), Veysel Topuz (5), Fatih Solak (14), Anıl Nişancı (6), Yusuf Tamriş (2), Cemal Çetinkaya (3), Fatih Güraslan, Sabih Yılmaz (2), Erem Kılıç, Tuncay Gezer, Kazım Kalkan (2),  Gökhan Sevindim (1)

Periyotlar:

 

1.Periyot: Bursaspor 15-17 Melikgazi Belediyespor

2.Periyot: Bursaspor 35-23 Melikgazi Belediyespor

3.Periyot: Bursaspor 61-31 Melikgazi Belediyespor

4.Periyot: Bursaspor 80-44 Melikgazi Belediyespor

 

Maç Sonu Açıklamalar:

 

Melikgazi Belediyesi Oyuncusu Atilla Bozdağ: ‘’Bursaspor taraftarı inanılmazdı.Tofaşın seyircisinden bile daha iyilerdi.İnşallah başarıya ulaşırlar.Bizde Genç  takım olmanın dezavantajını yaşadık ve mağlup olduk.

Bursaspor Oyuncusu Burak Muştucu:

Bursasporluyuz.net editörü Muhammet Ali Özdemir’in sorduğu ‘’Bursaspor Basketbol takımına ilgi gittikçe artıyo,Seyirciyi nasıl buldun?’’ sorusuna Burak Muştucu:’’Taraftarımız gerçekten Mükemmeldi.Desteği çok beğeniyorum,3’lüyüde bana çektiriyolar çok mutlu oluyorum.İnşaallah onların desteğiyle başarıya ulaşırız.Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz’’ dedi.

 

Bursaspor Koçu Şemsettin Baş:

 

‘’Seyirci yi Arkamıza alınca çok iyi oynuyoruz.Bugün yendik ama çok daha az top kayıpları yapıp,basit hatalardan kaçınca çok daha iyi olucaz’’dedi.Ardından Editörümüzün sorduğu ‘’Lig ilerledikçe Takım kendi kimliğini yaratmaya başladı,oynanan oyun,alınan skor herkesi memnun etmeye başladı ,siz bu başarıyı neye bağlıyosunuz’’  sorusuna Şemsettin Baş:’’Gerçek Bursaspor’u biz aralığın başında görücez demiştim,Öylede olmaya başladı.Bu başarıyı takımımızın iyi oyununa ve seyirci desteğine bağlıyorum’’dedi.

 

Bursasporluyuz.net

Tribün görüntüleri:

 

Maç Sonu:

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu