Timsah Chikhura’yı parçalar

"Bursaspor, ilk maçta tam olarak beklentileri karşılayamamış olabilir. Birçok mevkiide eksikleri olan ve takviyeleri bekleyen bir takım için bu zaten normal. Henüz çok erken. Fernandao ve Belluschi'nin sakatlanması da önemli handikaplar. Bu iki isimden yoksun kalınması turu zora sokabilir. Ancak ben Bursaspor'un kanatlarda göstereceği etkiyle Tiflis'te turu atlayacağına inanıyorum. İlk maçtaki görüntüye bakılırsa topu dar alanda oynamaya çalışan Bursa'ya bu rakibin gol atması zor. Volkan, Bekir ve forvette oynayacak Enes ya da Batuhan'ın performansları belirleyici olacaktır. Bursaspor oradan kazasız döner ve önüne bakar, buna inanıyorum. Timsah bu takımı parçalar."

 

Teklifleri değerlendiriyor

Bursaspor'da Daum'dan sonra görev alan ve takıma oynattığı pozitif futbolla dikkatleri üzerine çeken İrfan Buz, şu an hiçbir takımı çalıştırmıyor. Uzun yıllar Almanya Milli Takımı altyaş kategorilerinde çalışan genç hoca, Türkiye'den gelecek teklifleri değerlendirmeyi düşünüyor.

 

Bursada Bugün

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı