Timsah Celtic forması giyecek mi?

Ferruh Nayman, yarın akşam Glaskow Rangers ile oynayacakları maç için İskoçya'ya Celtic benzeri formaları da götürdüklerini ancak, Rangers'in ezeli rakibi Celtic formalarıyla maça çıkmalarının tansiyonu arttıracağını düşündüğünü belirterek "Celtic'li taraftarlar kendilerininkine benzer yatay yeşil çizgili formaları giymemizi istiyormuş. Biz bu formaları da yanımızda götürdük.Bu formayı giyip giymeme kararını Ertuğrul Sağlam verecek. Sağlam, 'Atmosfere göre buna karar veririm' dedi. Tabii, Celtic benzer formalarla çıkmamız, maçın tansiyon arttırabilir. Bana kalırsa giymesek, G.Rangers'ı da karşımıza almış olmayız. 3 alternatif formamız var Şampiyonlar Ligi'nde giyebileceğimiz. Ama kararı hocamız verecek" dedi.

 

Nayman, futbolcuların üzerlerindeki baskıyı attığına da dikkat çekerek, "Deplasmanda olduğumuz için seyirci baskısı yok. Üzerimizdeki kötü havayı attık. Bursaspor gerçek futbolunu oynadığı taktirde, ilk maçtaki skor ortaya çıkmaz" şeklinde konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu