Timsah Arena’yı BJK ile açmışız!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün amigosu Alen Markaryan Akşam Gazetesinde yayınlanan bir köşe yazısında adeta saçmaladı.

Alen Markaryan yayınlanan köşe yazısında “Yeni yapılmış statlar illa ki açılış maçlarını Beşiktaş’la mı yapmak zorunda kalır? diye sormadan edemiyor insan… Sahiden niye? Mersin, Trabzon, Samsun, Antalya, Konya, Bursa…” derken büyük bir hata yaptığının farkında değildi.

Yazısının devamında ise “Beşiktaş taraftarının kalibresinden mütevvellit Orantı, kıstas yapıp rekabet haline sokup Borsayı yükseltmek istiyorlar… Böylelikle bütün şehrin oraya akın etmesini sağlayıp, üst motivasyon elde etmeye çalışıyorlar futbolcularına….”

17 Ocak 2016 tarihinde Bursaspor evinde Timsah Arena‘da oynadığı açılış maçında Trabzonspor ile karşılaşmış ve sahadan 4-2 galip ayrılmıştı. Yani öyle Markaryan‘ın yazdığı gibi BJK ile bir açılış açı oynamadık.

Beşiktaş ise Vodafone Arena‘nın açılış maçında Bursaspor ile oynamıştı.

Şimdi yazın biz de bilelim, hangi takım diğer takımın kalibresinden faydalanmıştır Markaryan?

31 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

   Rumuz girildikten sonra yorum kutusuna henüz bir şey yazmadan önce bir yorum yazın diyor ya birden ne yazacağımı afalladım.

   3
   6
  1. @pingel yorumuna yanıt olarak

   Irkçılığa gerek yok hocam, niye kalp kırıyorsun? Ben de Ermeni’yim, doğma büyüme Bursa’lıyım…

   12
   5
    1. @Öz Türk yorumuna yanıt olarak

     Akıl Fukara Olunca, Zikirde Ukalâ Olurmuş, Alen Markaryan da İstanbul Spor köşe yazar yorumculuguna soyunmuş bende derim ki Akıl Fukara Olursa, Zikirde Ükalâ Olurmuş, köşe yazısında Bursa kenti ortak marka değeri Bursaspor kulüp ismini bu tarzda kaleminde yazıya dökmeden önce Türkçe kelimelerin de kendisi anlamamış yazmış, anlayan varsa beri gelsin, Alen Markaryan usul abdesti alda öyle yaz, kaleminde dile getirdiğin spor kulüp camiası Bursa kenti ortak marka değeri, Bursaspor, İstanbul semt spor kulüp camiası değil git kısmetini başka takımları ismine kaleminde dile getirip ara, gündeme gelmenin sermayesi olarak kullan senin ne haddine Bursaspor ismi ağırlığını anlamını tavsiye ederim Alen Markaryan…

 1. GAZETE ZATEN ASLA BENİM EVİME GİRMEZ…AYRICA BURSASPOR TRABZON İLE STADIN AÇILIŞINI YAPTI…HATTA O MAÇTA SERDAR AZİZ DAHİ GOL ATTI…BUNLAR LÜZUMSUZ GÜNDEM…AKŞAM GAZETESİ DE LÜZUMSUZ NEŞRİYAT

  10
  1. @dr.timso yorumuna yanıt olarak

   O gün bi tane de Sercan koyduydu. Allahsız tospağa. Şimdi Karagümrük’te sürtüyo. Ama gene de severim. Şampiyonluk senesi çok iş yaptı. Bi sürü gol attı. Hele o son maçta, 8 Taş’ı yendiğimiz gün acayip oynayıp Batalla’ya golü de o attırdıydı. Hayatta unutmam.

 2. Futbolumuzun neden bu hallerde olduğunun ispatı başkan ->taraftar->basın ->hoca-Futbolcu-Menejer->Kumar ->Çıkar
  Kimse dert yanmasın herkes futbol dan nemalanıyor bilginin emeğin olmadığı her şey rezil olmaya mahkumdur
  Türk futbolunda Sevgi->Eğitim ->planlama ve çok çalışma olur ise işde o zaman yeniden şahlanma olur yoksa kulüpleri borca sok batsın yeniler bizim olsun denilir ise biz 75-85 li yıllara dönüyoruz bakın Milli takım da lütfen sevgi birlikteliğe sahip çıkalım

 3. Kafa yok ki adamda vodafone arena açılışında beşiktaş BURSASPOR ile maç yaptı ve kendi kendine penaltı üreten stadın açılışında haksız yere kullandığınız atış ile maçı alenen size vermişlerdi rezil olmayın BURSSPOR sizi rezil etmesin diye emek hırsızlığı yaptığınız maçı iyi hatırla amigo bozuntusu

 4. Alen’in ilk büyük kolpası değil bu.. Tribünlerindeki bir çocuğu Selim’in gençliği diye yedirmeye çalışmasını unutamıyorum.. Alenin 10 lafından 9 u en az çarşı kadar kof.. :))

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu