Timsah Arena’ya Azeri ve Katar hamlesi

Serkan Yetişmişoğlu‘nun hazırlayıp sunduğu, Hüseyin Altınırmak‘ın da yorumlarıyla katkıda bulunduğu programda soruları yanıtlayan 2.Başkan Ademoğlu, Timsah Arena‘nın isim hakkının pazarlanması konusunda Katar’ın yanı sıra Azerbaycan‘dan bir firmanın da gündeme geldiğini ilk kez açıkladı.

Ademoğlu, “Önümüzdeki haftalarda Katar’a gitme planımız var. İkili temaslarımız sürüyor ve gelişmeleri takip ediyoruz.  Ancak Azerbaycan’dan bir enerji firması da Timsah Arena’nın isim hakkı için gündeme geldi. Enerji konusunda Ankara’da önemli bürokrat dostlarımız var. Onların da katkısıyla somut gelişmelerin olması için temaslarımız sürüyor. Net bir gelişme olmadan firmanın adını vermemiz doğru bir olmaz” dedi.

ŞAHİN’E ÖZEL TEŞEKKÜR Ankara ve İstanbul‘daki Bakanlıklar ve resmî kuruluşlarda yapılan görüşmelerde, Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin‘in desteğinin çok büyük olduğunu vurgulayan Ali Ademoğlu, “Bursaspor’da yöneticilik de yapmış olan Sayın Vekilimiz Şahin’e, ben ‘Bursaspor’dan Sorumlu Milletvekilimiz’ diyorum. Çok iyi bir Bursasporlu olduğunu her seferinde ortaya koyuyor ve her konuda yardım ediyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır” ifadesini kullandı.

TRANSFER İÇİN 10 GÜN!Ara transfer dönemine değinen Ademoğlu, “Her Bursasporlu gibi ben de transfer yapılmasını isterim. Hem kadromuz güçlenmiş olur. Hem de bu transferler camiaya yeni bir heyecan getirir. Ancak bunlar benim şahsi görüşüm. Kulüpte Scout ekibimiz zaten aylardır çalışıyor. Yönetim olarak hocamızla da sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu da gayet normal.Transfer konusunda bütçemiz 10 gün içinde belli olacak. Bu durumun netleşmesinden sonra ara transfer konusundaki politikamız somutlaşacak” diye konuştu.

Ademoğlu, Bursaspor‘u sportif ve ekonomik açıdan çok güzel günlerin beklediğini söyleyerek, taraftarlara umutlu mesajlar verdi.

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu