Timsah Arena’nın elektrikleri kesildi!

Limak Uludağ Elektrik ödenmemiş fatura borcu nedeniyle Bursaspor'un maçlarını oynadığı Timsah Arena'nın elektriklerini kesti.

Bursaspor Kulübü‘nün ödenmeyen elektirk faturaları sebebiyle bu sabah saat 10:00 civarında Timsah Arena‘nın elektrikleri kesildi.

60 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Bir sonraki maçı ibrahim yazıcı stadyumda oynamak daha mantıklı çünkü bunlar elektiriği ödeyemezler acilen istifa edip adam gibi birisi gelmesi lazım bu ne arkadaş 3 üzler sitelerinde sosyal ağlarda ve haber sitelerinde alay konusu olduk onu geçtim çoğu takım borç batağında hele 3 üzler artı başakşehir ama hala devlet destek çıkıyor zaten avrupada bir halt yapamıyorsunuz bari altyapıya önem verip yanlarina 6-7 tecrübeli koyup oynasalar daha iyi ileriye dönük oyuncular yetişmiş olur bu sene fener battı batacak 8taş desen en çok onun borcu var ne oluyorsa bu başkanlar yüzünden oluyor adamlar kulüpleri basamak olarak kullanıyor ilk önce bu herifleri bitirmek lazım adam gibi mali sorgulama yapılırsa çoğu takım başkanı hapsi boylar lakin bu zamanda zor bu

   8
   2
  2. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Tüm türkiye ye afişe olmuşuz, haber portallarında haber olmuşuz. Belki şimdi birileri duyar. Tayyip Erdoğan olaydan haber olmuştur. Tayyip Erdoğan’dan rica ediyorum. Bu şehirde, bursaspora 1 milyon dolar karşılıksız bağış yapabilecek en az bin işadamı çıkar. Tayyip Erdoğan rica ederse, bunlar bağış yapmak için sıraya geçerler. Tayyip Erdoğanın bursa şehrine borcu vardır. Bu şehir seni son seçimlerde de sahipsiz bırakmadı, yanında durdu. Şimdi borcunu ödeme zamanıdır. Bir rica et, Birmilyon dolar bağış kampanyası başlar, en az bin tane iş adamı çıkacaktır.

   15
   74
   1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

    kardeş tayyip rica edip 1 mil.usd parayı bursa spora verdirteceğine evine ekmek götüremiyen babalar için verdirsin. takımını çok seviyor isen sen kendin 5 aylık maaşını bağışla.boş konuşup siyaset yapmayın

    27
    4
   1. @M 1285 yorumuna yanıt olarak

    SEÇİLDİKLERİ GÜNDEN BERİ BUNLARDAN BİR HALT OLMAYACAĞI BELLİ İDİ.SEÇİMİN ERTESİ GÜNÜ MAZBATAYI ALMAYA GELMEDİ NEDEENN ? SEÇİLDİĞİNDEN BERİ KONUŞUCAM DEYİP KAÇTIN NEDEENN ? SEZON BAŞINDAN BERİ PARAN YOOKK ! PROJEN YOOKK ! YAPTIĞIN HİÇBİR İCRAAT YOOKK ! NEDEEN ! BURSASPOR SAHİPSİZ KALMAZ DEYİP BU ŞEHRİ,KULÜBÜ VE SEVENLERİNİ REZİL ETTİNİZ ARTIK BAŞKANLIĞA İKNA EDENLER VE SENDE YOKSUN.
    D E F O L G İİİİİİİİİİİ TT
    BURSA DAKİ ŞEHRİN MADDİ VE MANEVİ İLERİ GELENLERİ BU DURUMA DÜŞEN BİR KULÜBE ŞU ANDAN İTİBAREN ORTAYA ÇIKIP SAHİPLENMEZSENİZ SİZLERDE MAALESEF
    D E F O L U P G İ D İİİİİİ NN

    27
    1
  3. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   tahta, takviye, seri, playof, süper lig hayali kuranlara İTHAF olunur.
   durumdan,
   YÖNETİM-YEREL BASIN-TARAFTAR aynı oranda suçludur ve sorumludur.
   çünkü bir kulübü kulüp yapan bu 3 lü sac ayağıdır, ve maalesef Bursa da bunların hiç bir ayağı yere sağlam oturmamaktadır.
   acı ama gerçek.

   16
   2
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Kesinlikle katılıyorum. Yönetim ayrı bir facia ama ya basina ne demeli. Daha önceleri ateş püsküren basına ne oldu. Hiç bir olumsuz haber yok hatta hala 8 de 8 olurmu diye yazan var her yavrum hey…

    3
    1
  4. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Yönetim kavulmadan ve daha fazla rezil olmadan
   Bugün istifanızı kamuoyuna açıklayın.

   Bursaspor tarihine son 4 başkan kara leke olarak geçti.

   Aslında Şampiyon Yazıcı başkan haricinde, bir başkan gelmedi.

   27
   1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

    Olsun be yaa. Buna kötü haber demiyelim. Saha kenarlarına dikeriz 50-60 tane mum, gene oynarız maçımızı biz. Bursaspor büyük camia. Bu tip şeyler bizi yıldıramaz.

    3
    1
 1. bu adam yazıcı zamanında kulüpteki televizyonu bile götürmüştü benim diyerek şimdi neden şaşırıyorsunuz? daha önce de yazmıştım bir çok insan eksilemişti sağlık olsun. buda der yarın bir gün 10 miyonluk eşimin bileziklerini verdim diye bizde çoluk çocuğumuzun rızkıyla hatıra kombinesi aldığımızla kalırız.

  56
  1
 2. Yeter artik s.olun gidin ?! Ne yapmaya geldiniz !? Ne yaptınız, ne ise yaradiniz bugüne kadar !? Asgari ücret maaşları bile odeyemediniz…! Tahta açmayı bırak, mevcut kadroyu bile elde tutamadıniz ! Bu kadar rezillik yeter ! Koskoca Sampiyon Kulübü kimler yönetiyor !?

  41
 3. Hala o koltukta oturmaya devam edecek misin sayın başkan… hiç mi vicdanınız sizlamiyor… hiç mi yüzünüz kizarmiyor…istifa etmek te bir hizmettir..hemen.. şimdi…

  21
 4. Bırakın şu gudubet stadyumu özlücede ibrahim yazıcı stadyumu var çıksın orada oynasınlar merinosta oynasınlar asfaltta oynasınlar kaldırımda destekleyelim. alinur aktaş bilerek yapıyor kaç zamandır zaten ödenmiyordu neden bu bildirgeden sonra kesiliyor???

  21
  1
  1. @TG. yorumuna yanıt olarak

   Elektriği kesen Alinur değil. Limak. Sahibi de TFF Başkanı lavuk. Federasyon istifa. Alinur nerde kesçek elektriği? O anca kurdele kessin

   6
   1
 5. yuh be yuh daha ne kadar rezil olacağız şu an bütün spor sitelerinde bizimle dalga geçiliyor. Türkiye’nin 4. büyük şehri 5. büyüğü BURSASPOR!!!

  19
 6. Bursaspora Yonetici olarak gelen şahıslar siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz. Paranız pulunuz yoktuda niye geldiniz kardeşim.

  19
 7. Sezon başından beri tek kuruş para almayan futbolcular bile bugün ültimaton yayınladı…özlüce tesislerininde elktriği kesilmiş bugün..stadında elektriği kesildi..karanlıkta oynarız artık…sözün bittiği yerdeyiz…napılcaksa yapılsın artık..sona geldik çünkü…bugün film kopsun…

  17
 8. YETER ARTIK!
  Niçin geldiniz sayın Başkan?
  Tahta falan zaten açmadınız…
  Futbolculara ödeme,YOK!
  Personele ödeme,YOK!
  Faturalara ödeme,YOK!

  Ünvan,yetki iş olsun diye verilmez ki kimseye?
  Hangi sorumluluğunuzu yerine getirdiniz,ne yaptınız aylardır?
  İnsaf…
  Yoğun Bakımdaki hastaya nefes olacak her ne varsa o yapılmalı acilen artık! Varlığınız yokluğunuz bir ,bırakınız!
  LÜTFEN!

  12
 9. Arkadaşlar sevgili Bursasporlar…
  Sadece ve sadece Bursaspor takımında oynamakta olan bu futbolcu kardeşlerimizin maaşlarını ödemeye yönelik, hiç bir klüp yöneticisinin alamayacağı bir biçimde Özel bir yardım kampanyası başlatalım bu çocuklara bizler sahip çıkalım var mısınız ?..

  9
  6
  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Varız. Söyle bakam sen kaç para vericen? En fazla bi 100’lük atar, ondan sonra da burdan lagada lugada yazarsın. Birikmiş futbolcu maaşları kaç trilyon tutuyo biliyon mu sen? Çocuk oyuncaa değil bu işler.

   1
   5
   1. @Hakkı yorumuna yanıt olarak

    Kardeş sen yanlış anladın galiba olayı ya da ben anlatamadım…
    şu anda gencecik çocuklar var ya bizde asgari ücrete talim ama onu bile aylardır alamayan…
    onları kast ediyorum ben, yoksa geçmiş futbolcu alacaklarını zaten ödeyemeyiz…
    yönetim sahiplenmedi bari biz sahiplenelim bu çocukları…
    Bu arada esas laga luga eden sensin… Hadi ben 100 tl vereyim esas sen vercen mi bakalım ?..

   2. @Hakkı yorumuna yanıt olarak

    Anlayış özürlü arkadaşım
    Geçmiş futbolcu borçlarından bahsetmiyorum şu anki asgari ücrete oynayan ve eylül ayından beri onu da alamayan genç oyuncularımızdan bahsediyorum Başkanlar sahip çıkmadı bari bizler ödeyelim diyorum zira onlar bizler için oynuyorlar bilmem farkında mısın ?..
    100 de veririm 200 de…Sen verecekmisin esas onu söyle !..

 10. Bu şirket koskoca Bursa nın takımının elektriğini kesip başka takımlara sponsor oluyor bizde lobi diye bir şey yok kimse kusura bakmasın bu takımın başına siyaset destekli biri gelmediği sürece( örneğin faruk çelik ) bu takım DÜZELMEZ

  4
  16
  1. @Elektrik yorumuna yanıt olarak

   Tayyip Bey Faruk Çeliğin defterini düzeli 3 sene oluyo. Bi şeyden haberin yok, ama yazıyon. Büyük Reis, Faruk Çelik’e siyasetten el çektirdi. Sen git inşaat yap, daire sat, bak işine dedi. Bu saatten sonra Faruk Çelik Kanarya Sevenler Derneği’ne başkan adayı olsa bile Reis’ten veto yer. Bu takımı vericen Levent Kızıl’a, patara kütere çıkarır takımı Süper Lige. Gerisi traş. Çünkü Kızıl’ı Reis’te seviyor. Bu aralar Bursaspor başkan adayıyım diye ortalıkta dolaşan Adanur mudur nedir, Levent Kızıl’ın ancak puro çantasını taşır. İnanmayın onlara. Herifte başkan tipi yok. Bursaspor otoparkında bilet kesen personele benziyo.

   5
   3
   1. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

    Adanur taraftarı da değilim çelik te ben Bursaspor taraftarıyım benim düşüncem bu senin düşüncen o . Levent kızıl gelsin ama adam istemiyo zorla mı benim düşüncem şu biz mevcut hükümetin elinde kalan en büyük şehiriz bunu kullanmamız lazım (siyasetten haberim yok dediğin adam siyasetin okulunu okudu üniversiteside el çektirilmiyedi bilet kesmeyide senden daha iyi analiz ederim bileti kesilen adam ne kongreye katılabilir ne de makam ziyareti adam resmi yerlerde cirit atıyo bana yazana kadar git araştırma yap)

 11. Öyle yada böyle sponsordur forma reklamıdır belediye yardımı btso yardımları. Hatıra kombineleri kasaya giren para var futbolcuya ödeme personele ödeme elektrik parası ödeme nerede kardeş bu paralar

 12. altyapının son kırıntıları da bu sezon yendi. ama muhtemelen üst lige çıkılamayacak. bu parasızlıkta takımda kimseyi tutamazsın. ataberk, burak a., burak k., ismail .. biraz parlayan muhakkak başka takıma gidecektir sezon sonu. (abramoviç tarzı bir manyak adam gelmezse ki gelmez) gelecek sene bu ligde eskişehirspoun yaşadıklarını yaşaması muhtemel görünüyor. seneye olmazsa öbür sene.

 13. Bu hafta yenilmedin oyle hakemi de yenersen keserler enerjini simarik cocuk bu klubun yoneticisi yok limak ne parasi uc gun sonra klupte olmayabilir ne alacan başkasına sponsor olursun bize kesik reklam parasına tut öldürdün takımı soğuk su iç alamadın para falan kacak say herkez odesin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu