Timsah Arena’nın eksikleri varsa konuşalım

AK Parti Bursa Milletvekili Sayın Mustafa Esgin, “Stat bitti. Statta maçlar oynanıyor. Timsahın kafası bitti. Müştemilatı ile ilgili Bursaspor’a devri yapıldı. Büyükşehir belediyesi daha ne yapsın yani? Bu anlamda stat Bursaspor’un stadı” dedi.

Seçimlere kısa süre kala Büyükşehir Belediyesi başkanlık koltuğuna oturmak için yarışan iki başkandan Alinur Aktaş, Merinos Kongre Merkezi‘ndeki lansmanla Bursa’yı geleceğe taşıyacak projelerini vitrine çıkardı. Kalabalık bir basın ordusunun takip ettiği lansman öncesinde salona giren davetliler arasında mini bir de zirve gerçekleşti. Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Devlet eski bakanı Faruk Çelik ve adı sıklıkla Bursaspor Kulübü başkanlığı için geçen iş adamı Levent Kızıl, kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Bu buluşmaya sohbet de denemez aslında. Ali Ay telaşlı telaşlı anlattı, Faruk Çelik ile Levent Kızıl da dinledi. Gerçekten bu üçlünün ne konuştuğunu en çok da ben merak ettim doğrusu. Konu keşke Bursaspor olsa. Sayın Çelik ve Sayın Kızıl‘ın daha önce Bursaspor için yaptığı çalışmaları kimse göz ardı etmemeli. Çelik ve Kızıl Bursaspor için yeniden kolları sıvasalar keşke. Çok da güzel olmaz mı?

“TİMSAHIN KAFASINI KOYDUK”

Mini zirvenin ardından sahnede bu kez Alinur Aktaş vardı. Görsel bir şovla çıktığı lansmanda projelerini ardı ardına anlattı. Sonrasında ise AK Parti Bursa Milletvekili Sayın Mustafa Esgin ile kısa bir sohbet gerçekleştirdik. Sohbetimizin konusu ise elbette Bursaspor ve Timsah Arena idi. Kısacası Mustafa Esgin’e ‘bir sordum bin ah işittim’ desem yalan olmaz. “Timsah Arena ile ilgili bir girişiminiz olacak mı? Neden bitirilemiyor?” diye sordum,” neden böyle bir algı var. Timsah Arena bitmiştir” dedi ve devam etti.

“Stat bitti. Timsahın kafası da konuldu yerine. Ben bilmiyorum ya beklenen ne? Bitmesi gereken ne? Şu an seçime gidiyoruz. Her konuda negatif algı oluşturmaya çalışan bir anlayış var. Sadece algı yönetimiyle Bursa’yı yönetme anlayışında olanlar, Bursa’da bu algı yönetimlerine devam ediyorlar. Stat bitti. Statta maçlar oynanıyor. Timsahın kafası bitti. Müştemilatı ile ilgili Bursaspor’a devri yapıldı. Büyükşehir Belediyesi daha ne yapsın yani? Bu anlamda stat Bursaspor’un stadı. Dışarıda müştemilatıyla ilgili eksikler var. Eksikleriyle ilgili de çalışmalar.”

Bursa’nın gurur duyacağı bir stadyumu olduğuna dikkat çeken Mustafa Esgin,hayli sitemkardı. “Düşünün Bursa’nın 100 yıllık spor kompleksi yatırımı yapıldı. Bu yatırım sanki hiç yapılmamış. Bursa’nın gurur duyacağı bir stadyumu var. Ve bunu Büyükşehir belediyesi yaptı. Bu cümlelerin kurulması gerekiyor bence. İnsaf bunu gerektiriyor. Onun dışında yok kafası bitti, yok bitmedi. Bitti yani bir eksiği varsa rötuşu yapılacaksa, kafeteryası yapılacaksa bunlar ayrı konular. Speküle edeceğimiz, üzerinde belediye başkanlarını yıpratacağımız bir konu değil. Bu statla gurur duyalım. Eksikler varsa onu konuşalım. Ama bunu konuşurken de birbirimizi tüketerek, Bursa’yı tüketerek, Bursa’yı idare edenleri tüketerek, birilerinin siyasi hesaplarına bilmeden paravan olarak değil. Algı için söylüyorum. Ben bu algıyla da mücadele edeceğim. Stadyumla ilgili algıyı da düzelteceğim.”

Yoluyla
İkbal Turan
Kaynak
Bursa Haber Gazetesi

67 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bsbs yorumuna yanıt olarak

   Bugüne kadar, “Burası spor mecrasıdır;sadece bunun için bile birlik ve beraberlige ihtiyacimiz var.Siyasete gitmeyelim ve kimseyi kutuplastirmayayim”dedim ve siyasete girmemek için elimden geleni yaptım.Ancak sadece bu habere mahsus iki kelam etmek istiyorum.Bastan söyleyeyim hiçbir partiye övgü veya yergi duzmeyecegim.Sadece iktidar da olan bir partiye oy veren insan kitlesine bir soru sormak istiyorum.İstanbul’ a eski başbakan ve meclis başkanlığı yapmış bir aday verdiler.Ankara ve izmire üst düzey bürokratik isimleri aday gösterdiler.Bursa’ya , bursaliyim bile diyemeyen bir ilçenin belediye başkanını aday gösterdiler.Bu size neler hissettiriyor?Sadece bunu merak ediyorum.( BİLİYORUM SONUC DEGİSMEYECEK VE İNSANLAR TAKİM TUTAR GİBİ İSİMLERİN VAAD ETTİKLERİ EYLEMLERE DEGİL ALTİNDA YAZAN PARTİYE OY VERECEKLER.ANCAK YİNE DE SORMAK İSTEDİM.)

   75
   22
   1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

    Endüstriyel tabirle benefit – cost ilişkisi. Zaten garanti gördüğün bir getiriye ekstra bir maliyet çıkarmazsın.

   2. @Green Man yorumuna yanıt olarak

    Soruyorum iyidir iyidir bak şu garibim sidata gidip gelecek yolu bile yok koca adayı tavaf yapıyoruz maça giderken sdad bitmiş astir ordan

    1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

     Değersiz olan Bursa değil Bursa’yı yönetenler. Son 10 yılda Bursa’ya çağ atlatmak adına yapılan hamleler sonucunda Bursa çağ atlayacağına adeta orta çağa döndü. Trafiği İstanbul trafiğinden beter. Şehrin her tarafı bina olmuş, nefes alınacak yer yok. Artık sokağa çıkarken gaz maskesi takasım geliyor. Olay bunlarla sınırlı değil, hal böyle olunca şehir insanının psikolojisi bozuluyor ve en ufak bir şeye bile tahammülsüz hale geliyoruz. Anlayacağınız balık baştan kokuyor.

  2. @bsbs yorumuna yanıt olarak

   Rahmetli İbrahim Yazıcı,yeni stadyum konusunda hep kaygılıydı.ve bugün gelinen noktada,görüyoruzki İbrahim Yazıcı,kaygılarında ne kadar haklıymış.Stadyumumun ve futbol takımının hali ortada.

   76
   15
 1. Bu stada bitti diyen kişi. Net olarak söylüyorum her hafta oraya maç izlemeye gelen minimum 20 bin kişiyi mal yerine koyuyordur.
  1-)Timsah kafasının sadece üst kısmı bitti. Dişler ve çeneler nerede?
  2-)Stadyum çevresindeki duvarlar ne zaman kaldırılacak?
  3-)Stadyum çevre düzenlemesi ve peyzajı ne olacak?
  4-)Maç günlerinde zaten nirvanaya çıkan trafik sorunu hastane yapıldıktan sonra ne olacak?
  5-)Stadyum içi ısıtma sistemi yapılmayacak mı?
  6-)Kale arkasındaki çitler değiştirilmeyecek mi?
  7-)Tuvaletler su içinde insanlar çok zorluk çekerek abdest alıyor.
  Benim aklıma şimdilik bunlar geldi renkdaşlarım.

  153
  29
  1. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Ya dostum Allahaşkına nefesinizi boşa harcamayın. Şu yazdıklarını eksi’leyen seçmenler var olduğu sürece bu düzen değişmeyecek. Söylediklerine noktası virgülüne katılıyorum ve sırf ucu destekledikleri siyasi partiye değiyor diye eksileyenlere LANETLER OLSUN!!!

  2. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   😎 Stadın altındaki otopark çıkışının olduğu arazi kamulaştırılmadığı için , otopark kullanılamıyor.
   9-) Yine gerekli kamulaştırılmalar yapılmadığından trenden stada mesafe 200 metre olmasına rağmen, bikaç kilometre yol yürüyoruz.
   Berkay ın yazdıklarına benim ekleyebileceklerim bunlar…

   58
   24
   1. @Hako yorumuna yanıt olarak

    10- Ortak alanlardaki eksiklikler: havalandırmalar, sulu söndürme sistemleri , boru izolasyonları hepsi yarım ve çalışmıyor.

    27
    5
  3. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Bir de maliyeti konussaydi herkesin stadi 200 300 milyona biterken bizimkinin bitmemis hali 700 milyon. Gerci ne anlatiyoruz ki kareli ceketi aday gosterseler secilecekler

   60
   18
   1. @Gfd yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor başkanının cebinden beş kuruş çıktı mı bu yapılırken üstüne üstlük Bursapsor’a baglandı. Daha ne yapılsın. Biz vakıf takımıyız bu gayet normal.Bundan kurtulup sirketlesmeliyiz. Dilenci gibi olduk. Buyuk klupler kendi yapacağı stadlarınin büyük kısmını kendi cebinden ödüyordu şimdiye kadar. Bursaspor bunu bile yapmadı. Bizdekiler hep yiyici.

  4. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   aynen oyle, o merinosta yapilan showda bursaspor agizlarina bile alinmadi haberiniz olsun arkadaslar…. varsa yoksa metro hatti ve yol konusuldu bursaspor tek kelime edilmedi valla kimse kizmasin benden bunlara artik oy yok nedenide altepe den sonra oy vermem

   63
   19
  5. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Daha merdivenlerinde aydınlatma olmayan, maç çıkışı milletin telefon fenerleriyle dışarı çıkmaya çalıştığı bir stadyumdan bahsediyoruz ama vekile sorarsanız bitmiş stat, muazzam valla yaa 😀

   75
   24
   1. @Arnavutttt16 yorumuna yanıt olarak

    Stadlardan silinen ATATÜRK kalbimizden silinmeyecek! Şampiyonluk başta olmak üzere nice hatıramıza sahip olan eski stadımızı yıkıp 4 yıldır tamamlanamayan bir inşaatı bize ARENA diye yutturanlara inat bu seçimlerde DEĞİŞİKLİK ZAMANI! Bursa’yı, kültürüne ve geçmişine sahip çıkan adaylara teslim edeceğim. Bir Bursalı olarak üstüme düşen vazife bu!

    87
    39
  1. @ucbeyi yorumuna yanıt olarak

   Kevgir gibi delik deşik çadır çatıdan şakır lakur yağmur tepemize akıyor,güneş desen ona keza,tel örgülerden,ilk 8 sıra asılan pankartlardan zemin görülmediği için boş bırakılan,ekranlara güzel görüntüler yansımayan,maratonda ilk sırada yüksek reklampanoların yüzünden maç izleemeyen berabat bir stad ben ATATÜRK stadımızı geri istiyorum

   27
   7
 2. A haber izleyicisine konuşuyor sanki. Adamdaki algıya bak stadyumu her gün görmesek bittiğine inanıcaz. Bizi salak yerine koyuyorlar

  91
  27
  1. @Robert yorumuna yanıt olarak

   Kimsenin siyasi kullandığı yok Rte gelecek diye alel acele yapılan bir stad ve birçok sorun. Merdivenlerin orası karanlık ve inşaat halinde ve en kotusude metrodan indikten sonra gidilen külfetli yol. Yaptığın işi bitir ondan sonra siyaset de.

   30
   19
 3. Stat bitti ya , o bitti diyen vatandaş Acemler(Bursaspor)metro istasyonundan inip güney tribünde bi kere maç izlesin , sonrada bir maç çıkışı yine metro ile evine gitsin . o zaman anlar bu stat bitmiş mi bitmemiş mi ? rakip statlara bi kere gitmemiş , kendi stadını gezmemiş

  82
  26
 4. Bence tamamlanmış neresi var onu konuşalım ! Tam bir kaba inşaatı bitirilmiş ince işlere yarım yamalak girişilip yarım bırakılmış bir yapı örneği ! Bunu görmeyen göremeyen bir zihniyete biz bu şehrin yönetimini nasıl emanet edicez ?

  49
  24
 5. Timsahın kafasında LED ekran olacaktı ya hani, timsahın ağzının içi kafeterya olarak kullanılacaktı ya hani, Bursaspor müzesi stada taşınacaktı ya hani işte onları ve hatta daha fazlasını söylüyoruz siz stat bitti diyorsanız eğer sizin Bursa’daki göreviniz de bitmiştir!!!

  48
  24
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Yorumuna eksi veren zihniyet büyük ihtimal e haber izleyen zihniyettir. Yoksa savunulacak yani olmayan sted için yazılmış eksikliği niye eksi versin..

   27
   15
 6. Bir de dalga geçer gibi stadın kafası bitti diyor ya 🙂 gerçekten komedisiniz. İnsanlarla dalga geçer gibi açıklama yapıyorsunuz. Yıllar önce projede sunulan timsahın kafadıyla şu anki kafası aynı mı? Neresi bitti acaba, başka stada mı bakıyorsunuz? Neyse Bozbey seçilecek ve düzeltecek inşallah.

  43
  26
 7. Resmen dalga geçiyorlar artık. Bunu hiç diyeceğimi düşünmezdim ama şimdi daha net ve vicdanım rahat bi şekilde mustafa bozbey. Şu stada bitti diyip geçiştiriyorlar ya kesinlikle değişim şart…

  40
  26
  1. @Ms1 yorumuna yanıt olarak

   AL BENDE DE O KADAR KARDEŞİM AYIPTIR YAAA HEP ADAM AKILLI YAPAMA HEMDE BİZİ NEDEN ELEŞTİRİYORLAR BARDAĞIN DOLU TARAFINA BAKIN DİOLAR YAHU ARKADAŞ KAÇ SENE OLDU BE HALA ŞANTİYE YAZIYOR GİRİŞİNDE AYIPTIR YAZIKTIR GÜNAHTIR YAAA

 8. Sayın vekil konuşma zamanı geçti ne zamandır bitmeyen stad hakkında taraftar konuşuyor siyasiler konuşmuyordu.Bursaspor siyasetten üstüdür seçimden seçime konuşmakla olmuyor,seçim geçince icraatlar duruyor tıpkı hızlı tren,dağ yöresine yapılacak yollar,şehir içindeki trafik sorunu gibi timsah arenada duruyor.Bu teknolojik imkanlar varken yapılan stadyumda çatı koreografi kaldırmamaktadır,stadyumda ısıtıcılar yoktur, dükkanlar bitmemiş,yollar yapılmamış ve bunlara rağmen stadın yakınına hastane yapılmaktadır.Bursasporun elinden otopark alınmış,stadın bitmemesinden dolayı kulüp dükkan ve diğer gelirlerini kullanamamaktadır.Türkiyenin en büyük 4.şehri çarpık kentleşme,mimari çirkinlik ve düzensizlikle Türkiye’nin en büyük köyü haline gelmiştir.Konuşalım mı vekilim?

  38
  25
 9. Nerde stat var vericek tabi seçim zamanı tekrar vaatleri, birtane araç park edemiyorsun orası buna tahsis burası buna tahsis, yürümek için yol yok, hastane açılcak kimse bunları göz arda etmesin bizim cevabımız sandıktır unutmayalım …

  35
  23
 10. BURSAYI VE BURSASPORA VERDİĞİNİZ YETMEDİMİ BURSASPORU BU DURUMA SİZLER DÜŞÜRDÜĞÜNÜZ ÇEKİN ELLERİNİZİ BURSA VE BURSASPORUN ÜZERINDEN

  32
  24
 11. Her şehirde yapıldı ama bu kadar eksikleri gedikleri yok bir otopark ı bile yok düşünün yani yolu bile yok daha hala sanki tam anlamıyla bitmiş gibi konuşmaları yok mu?

  31
  24
 12. kısacası biz size ne verdiysek o dur sorup sorgulamayın diyor. haklı tabi ceplerinden yaptırdı adamlar bizde utanmadan hesap sorup eleştiriyoruz! bu arkadaşlar son zamanlarda millete neyi dayatıyorlarsa onun kabul edilmesini istiyorlar, öyle kibarcada değil karşınıza geçecek kadarda eleştiriye aşırı derece kapalılar akıllı olun demek istemiş sayın vekil bey. okadar vaatler okadar sözler okadar planlar projeler hep yalan aynı alinur anlattığı masallar zamanında ali ay ın projeleri kadar boş balon konular. neyse bizim halkımız dayatmaları dayatılmayı sever yine seçimi koşar adım kazanırsınız. sonra size oy verip maça gelenler metro niye böyle araba park edecek yer yok trafik kilitli maça yetişemiyorum metrodan stada çamur dergahında sirvivor yaşıyor diye sitem ederler stada girmek için duvarın çevresinde tavaf edip küfür ede ede stada girerler kışın soğukta kıçı donar milletin sıtadında ısıtıcı var bizde niye yok diye hayıflanırlar büfelere gider çay kahve alacak ortadoğu düzeneğinde derme çatma yerlerde ihtiyaçlarını giderir biz hayvan mıyız diye böbürlenir stadın karşısına hastane yapınca maç günleri çok bağırmayın arkadaşlar diye uyarı alıp biz tiyatro mu izlemeye geliyoruz deyip kızacaklar ama yine kabahati hiç oraları yönetmemiş elini sürmemiş bilmem ne partisinin başkanı şöyle böyle deyip suçu ona atıp vicdanlarını rahatlatıp sövmeye devam edecekler. az omurga olsa şu memlekette hizmet alamayan ilgilenilmeyen sırt çevrilen memleketlerde yerel seçimlerde tepki amaçlı 1 dönem olsun başka bir parti ile cezalandırabilir (hdp kattiyen hariç) ama iş o kadar fanatizm geçmiş ki sen iktidarın belediyelerinin hatalarını söyledikçe yok pkk elele fetö ile bağlantılı yok 100 yıldır ne hizmet etmiş bla bla bla bu kafalarla daha çooook sürünürüz daha çooook altepe gibi adamlar gelip voleyi vurup gider bu memleketten, akıllanmıyoruz maalesef. bu bahsettiğim konu geneli için öyle ne sadece iktidar ne muhalefet kanadı için söylüyorum, bazı şehirler bazı partiler tarafından okadar tekelleştirilmiş ki otobüs durağının şekli değişse millet hizmet yapıyorlar diye sevinir hale gelmiş..!

  29
  21
 13. Stadyum ile alakalı yıllardır sıkılan palavralar haddi hududu aştı! Artık haddini bildirme zamanı geldi! Benden 2 dönem stadyum vaadiyle oy alanlara oy moy yok kardeşim! He tek oyumu Mustafaya, Hasana ya da Hüseyine atarım ama karnım tok artık yiyemiyorum ve sindiremiyorum size zırnık yok. Birde eğer yazılandan anlaşılan üslup doğruysa, hayırdır kardeşim beceriksizliğinizi ifade edemeyecek miyiz? Size (yerel seçim nazarında) oy atan elimi …..

  24
  18
 14. SAYIN MİLLETVEKİLİ,HER HALDE BU STDADIN BİTTİGİNE YA BİRİLERİNEİ İNANDIRMAK YADA BİZDEDEN BU KADAR DEYİP KESTİRİP ATMAK İSTİYORSUN…BU STADIN BİTTİGİNE ÖNCELİKLE KENDİN KESİN EMİN MİSİN…EMİN SEN TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR STAD NASIL OLMALIDIR BİLİYORMUSUN…BU STDA BİTMİŞ İSE NEDEN UEFE VE FİFA DÜZEYİN DE BİR A MİLLİ TAKIM MAÇI VERİLMEMEKTEDİR..DAHA DOĞRUSU UEFADAN BİR DENETMEN İSTESEK STADIN EKSİKLERİNİ NE OLDUGUNUN BİR LİSTESİNİ ÇIKARSAK ACABA O ZAMANDA BURSA VE TARAFTAR SENİN MİLLETVEKİLLİLİGİNİ SORGULAMAZ MI…SAYGLAR………………………………………

  23
  20
 15. algıymış sizin lafınıza bir kere ostada yürüyerek gelmemiş o eziteyi çekmemiş polis korumasında gelip en lüks koltuğunda maçı seyreder herşey bitmiş mükemmel stad varmışl der biz gelirken işkence çekeriz çıkarken işkence çekeriz inşaat halindeki stada girer kapalı büfelerde sıraya geçeriz ama bu algıymış siyasi hesapmış zaten siz mğkemmelsiniz inatla bize oy vermeyin diyor bu akpartililer böyle devam edin vermeyiz sayın vekil hangi takımı tuttupunu da söylesene ondan mı kılsın bursaporlulara

  20
  18
 16. yorummlarin hepsinde herkes hakli bakiyorumda eksileyenlerde cok o eksi atanlarin kimler hangi kurulusa oy verdikleri belli ama hakli oldugumuzda da arkamizda durun be kardesim…. o stad bitmedi ve bu zihniyetle bitmiycekte malesef

  17
  11
 17. Sayın Mustafa Esgin kardeşim, ya bizi salak zannediyorsun yada hayatında hiç maça gitmemiş futboldan hoşlanmayan birisin.Umarım ikincisi sindir,bak kardeşim ben 5 yaşımdan beri futbol seyretmeye stada giderim ve şuan altmış yaşındayım.Bu arada birkaç kezde Avrupa da maça gittim.Böyle rezil bir stad görmedim.Niye mi ?
  1-Ben hem klübüme bir nebze katkım olsun hemde rahat bir maç izleyeyim diye VİP tribününden kombine alıyorum ama maç çıkışında, henüz yürüyen merdivenler kullanılamadığı için daracık merdivenlerden afedersin hayvan sürüleri gibi sürtüne sürtüne aşağıya iniyoruz bu arada merdivenler henüz kaplanmadığı için bir sürü beton tozu yutmakta cabası.
  2-Stadın en pahalı bölümünden bilet alıyorum ama arabamla stada gidemiyorum çünkü otoparklar henüz çalışmıyor
  3-Arabanla gitmen şart mı kardeşim diyebilirsin o zaman metro ile gideyim ama metro ile stad arasına en fazla 500 metrelik yolu sekiz senedir yapmadığınız için ya çamurlara bata çıka gideceğim yada bir kilometreden fazla yol yürüyeceğim tabii bu arada bir arabanın altında kalmaz isem çünkü yolun kenarında daracık bir kaldırım var ve binlerce insan yürümeye çalışıyor.

  16
  11
 18. Gerçekten Bursaspor u sevenler siyasetçileri bir kenara bırakıp algıya kurban gitmezler.
  Bugüne kadar kimin Bursaspora ne kadar zarar verdiğinin farkındayız.
  Recep Altepe den başlayıp devam edin. Büyük rant elde ettiler, nemalandılar ve
  Bursaspor un paraları çarçur edildi. Ne araştırıldı ne de hesap sorulabildi.
  Şuan BURSASPORUMUZUN itibarı, imajı yerlerde sürünüyor bunların sayesinde.

  16
  13
 19. Stada bitti diyenler, en basiti Acemler metro istasyonunda inip stada bir yürüsünler bakalım.!.Bu taraftara eziyet çektirmeye bıkmadınız.. Atatürk stadındaki maç günlerini o kadar çok özlüyorum ki, evimiz küçükte olsa Mutluyduk..Hayallerimiz vardı bizim, hayallerimizi yıkıp mutluluğumuzu bozanlara selam olsun!

  15
  11
 20. 4-Stada gitmek ve gelmek bu kadar zor mu olmalı ? biz stada iyi vakit geçirmek için gidiyoruz hesapta, ama hem gidişte hemde dönüşte eziyet çekiyoruz.Nedeni ne biliyor musun ? Recep başkanın ben yapacağım sevdası ,yapamadı gitti çilesi bize kaldı. Çevre yolları yapılmadıkça bu stad YARIM KALMIŞTIR. Boşu boşuna bitti demeyin güldürmeyin insanları.
  5-Bu stadı buraya yapmak zaten baştan hata idi .ben Beşevler de oturuyorum eski stada daha rahat gidiyordum.Madem buraya yaptınız o zaman ulaşımı kolaylaştırın, kardeşim bana ne belediyenin kaynağı varmış yokmuş ,ben aldığım hizmete bakarım.Bizim stad dan 3 ,4 sene sonra yapımına başlanan stadlar bitmiş bizimki bitmemiş niye ? senin mensubu olduğun partinin bir akıllı belediye başkanı yüzünden.Şimdi stad bu haldeyken kalkıp stad bitti falan deyip milleti güldürme kendine.

  14
  11
 21. Bu stadı niçin yaptılar kim istedi nerede istedi bunlar hep unutuldu..bütün stadları devlet yaparken bizimkini niçin Bbb yaptı bu da unutuldu Recep Altepe Bursaspor başkanlık seçiminde tüm Bursasporluları ve adayları tehdit etti bu da unutuldu..eee şimdi unutma sırası bizde biz de bizi yok sayanları unutacağız..
  Bir arkadaş yazmış Avrupa da da maça gittim diye Avrupa da amatör küme takımların da bile böyle bir stad yok..güya modern dışardan çok güzel de içi berbat,inanasım gelmedi..ayrıca o çevrede oturan bütün vatandaşlar küfür ediyorlar,inşaallah Bursaspor düşer de maç günü rezilliğinden kurtuluruz diyorlar..hem de çoğunluğu Akp li…
  45 bin kişilik stad yaptılar ama 45 kişilik bir kafeterya yok…

  10
  3
 22. Siyasi propaganda yapanların dışındaki, HAKLI yorumları eksiye boğan arkadaşlar Bursasporluğundan şüphe duysun. Gitsin mitinglerde atkı sallasın şakşak yapsın. AYIP VE YAZIK!

 23. Hayır anlamadığım,stadın eksik yerlerini yazan arkadaşlara neden negatif yorum ? işaretleniyor.Tamamlanmayan stada tamamlandı mı desinler?

  1. @Always100 yorumuna yanıt olarak

   niye eksiliyorlar biliyormusun dostum, çobanları bitti bitti deyince bitmiş sayılması gerekiyor. koyunlarımızda bizi aynı yolun yolcusu olarak görmeyip eleştirenleri çakal yerine koydukları için meee lemelerini olumsuz puanlayarak yapıyorlar. birde farkındaysan yorumları okuyup kendileri yorum yapmadan sadece olumsuz puanlayarak tepki gösteriyorlar. EYYY AKP li arkadaşlar bu eleştirilerin yersiz olup bizlerin yalancı olduğunu kanıtlayan yazılar yazsanıza lafa gelince ona buna atıp tutuyordunuz, bak daha şehirdeki köy görünümü kayırmaları kalitesizliği hizmetsizliği falan işin içine katmadık. stad konusundan okadar patlaklar ki anlatırken şehirin dertlerini yazmaya sıra gelmiyor. Allah kitap diye ortalıkta reklam yapıyorsunuz ya Rabbim bu kadar kul hakkı yemelerine sessiz kalanlarada elbet bir azabı olacaktır, bu dünyanın malını mülkünü kul hakkı yiyerek tıka basa yiyin bakalım..

 24. Birşey dikkaatimei çekti, 20-25 arası eksiciler var,kim stad bitmedi diye yorum yaparsa basıyo eksiyi . Yav biraz karakterli olun bu stada bitti diyen Bu şehre ihanet içindedir. Yalan söylemektedir. Bu seçimede muhakkak yansıyacak. Bunu laf olsun diye değil gerçek olduğu için söylüyorum ki bu tip siyasiler yüzünden bu partiden soğudum.

 25. Koyu AKP liyim fakat Bursa yı nasıl olsa kazanıyoruz deyip Bursa ya 2.sınıf muamelesi yaptıklarından dolayı oy atmayacağım. Hele Bursa lı olmayan biri. Birde Bursaspor a yaptıkları

 26. Ankara son dakika alın görevden bu şahsı.ya ne eksik varmış,ne sorunu varmış.gormuyirnusbuz trafik,hastane,kafası,birsuru.yapmicajsaniz kaldırın o stadı ordan,eski yerine yada merkeze yakın bir yere yapın.

 27. Ey Bursasporluy ar std bitmiş ulan soğuktan dönüyoruz 5dak yeri batackika std girmeye çalışıyoruz localar yarım std etrafı cezaevi gbi bu std bursaspor batiriyor kira elelektrik Bakim masrafı std gelir yok Otoparklar b urşasporun elinden alınıyor bu ranticlar dandik stadı bursaspor kakaliyor bursa bu std kabul ederse batar kocaeli Sakarya Gaziantep beter olur. Yonetim hertürlü kötülüğü yaptın bu stad kabul etme bursa mezarını kazasıniz tabi agabablarina direnenler bilirsen 2020 yılında klüp kapısını kilit vurulur haberiniz bursasporlular

 28. Hitlerin basın danışmanı Goebbels derki
  Halka büyük bir yalan söyleyin ve bunu defalarca tekrarlayın sonunda göreceksinizki herkes inanacaktır

 29. sevgili Bursasporlular lütfen siyasetçi ile polimiğe girmeye gerek yok çünki siyasetten hariç her konuda siyasetçilerin %90 nı parti gözetmeksizin bilgi fakiri herşeyi çok iyi ilgilidirler lakin bilgi fakiridirler onun için ister iktidar ister muhalefet olsun fark etmez zaten ülkemizde pek çok şeyde olduğu gibi ilgisiz işlere bilgisiz insanlar sorumlu tutulur ise sıkıntılar bundan kaynaklanıyor (Ülkemizde başkanlar iş adamı olunca kulüpler batıyor gibi) Rahmetli İbrahim yazıcı siyasetçiydi de ,iş adamıydı da ayrıca geçmişde de başkanlık yapmıştı ve en önemlisi GÜÇ tü yani o farklıydı çok farklı

 30. Merdivenler ve zemin inşaat betonu olduğu için içerileri inşaattan çıkmış gibi duruyor zeminlere mermer vb kaplama yapılmalı duvarlar boyamamalı ve benzer detaylar yapılmalı stat altları duķkan olmalı mihraplı köprüye kadar park çevre düzeni olmalı etrafı pislik icinde

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı