Timsah Arena’dan loca aldılar

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden loca desteği haber geçti.

Yapılan paylaşım şöyle “Kulübümüze 1 yıllık loca alarak destekte bulunan Prusias Otel sahibi Mert Burulday‘a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.”

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Benim anlamadığım bir şey var. Bu büyük Bursa firmaları neden bir sponsor olmadı. Uludağ, Onur gibi firmalar sponsor olurdu bu sene neden olmuyorlar ben onu anlamadım.

  45
  1. @Mustrip16 yorumuna yanıt olarak

   Anlaşılmayacak ne var . Eskiden sezonluk sponsor olunuyordu . Reklâm veriliyordu . Bu sene maç başına . Büyük firmalar haftalık Reklâm işlerine girmez .

   7
   4
   1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

    Haklısın kardeş büyük firmalar haftalık almaz. o zaman kendilerini taraftar formalarındaki reklamlara yada 1 veya 2 devre kapatacak sponsorluklara bekleyelim.

  2. @Mustrip16 yorumuna yanıt olarak

   Uludağ’da onurda sponsor oldu bu sene kardeşim sizin haberiniz olmamış . Özdilek seyhanlar ozhanlar meksampt vs gibi büyük firmalardan ses yok asil

   11
   8
  3. @Mustrip16 yorumuna yanıt olarak

   Benim de anlamadığım konu bu.. acaba AKP’li abiler baskí yapmış olabilir mi sponsor olmayın diye..sonuçta onların istemediği birisi başkan oldu..istedikleri şahıs seçilemedi…aklımda deli sorular

   17
   23
 2. Nerde bu fabrikatörler & sanayiciler ? Bursa’ dan ekmek yiyorsanız destek olmalısınız…!
  Baska BURSASPOR Yok !!
  Sen ben Yok, BURSASPOR VAR !!!

  35
  8
 3. Bursa deyince akla ilk gelen markalardan biri Özdilektir.Ben Özdilek’in şimdiye kadar Bursaspor’a sponsor olduğunu duymadım.

  20
  8
   1. @Crocodil16 yorumuna yanıt olarak

    Kendi adıma konuşayım bende Bursasporun yanında olan firmalarla irtibatta kalmaya özen gösteriyorum ve de belirtiyorum “Sizi Bursasporun yanında gördüğüm için size geliyorum” diye.

 4. Eee baskan napiyor transfer tahtası ile ilgili ? Kaç dosya kaldi ? Şeffaflık bitti mi ? Bu işin sonu fos ..demedi demeyin

  14
  16
 5. Adamlar 2-3 milyonluk sermaye ile
  Günde 15-20 kişinin kaldıgı butik otel ile
  Bursaspordan loca alıyor bizim
  Koca koca marka firmalarımız
  300-500 milyon sermayeli
  Binlerce işçi çalıştıran godomanlarımız
  Destek için neyi bekliyor acabq🤔

  5
  4
 6. açıklanan kadroya bakılırsa tahta açılmıyacak gibi eldeki 3 4 futbolcuyu da satarlarsa küme düşmemeye oynar bu takım.çünkü 9 puan eksikle başlıycaz ismail can çavuşluklara kaldıysa bu takım düşsün zaten.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu