Timsah Arena’da sürpriz gelişme!

Timsah Arena'nın yapımı halen devam eden kafa kısmına ilk membran takıldı.

Haziran 2011’de temeli atılan Timsah Arena‘nın, yapımına halen devam edilen kafa kısmında çalışmalar artık sonlanıyor. Çelik işleri neredeyse sonlanan kafa inşaatında membran serimine geçilecek. Membran seriminin Ağustos ayının sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor.

Çelik montajının güncel görseli
Gece çekimi

 

Gündüz çekimi

 

Kaynak
Bursasporluyuz.org

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @emir yorumuna yanıt olarak

   Fotoğrafta yanaktan çıkan bir demir var o demir ağzının başına kadar getirilip burnu onunla yapılacak LED ekran mantıken ondan önce takılması gerekir yakın zamanda LED ekran takılır çünkü daha o kısmını devam ettirmeleri gerekiyor en geç iki hafta sonra takmaları lazım o da en geç

   11
   -1
 1. sağ sağlim kazasız belasız bitsin artık. 2011 de temeli atan diye başlıyor cümle ilk cümleyi okuyup sonra bir ya sabır diyip tekrar okumaya devam ettim. bitmiyor anasını sattımının stadı 😀

  23
  0
  1. @HazerFeeN yorumuna yanıt olarak

   Sende ne çok şey bekliyorsun kardeşim, yetmedi mi kafası, dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir stadımız var daha neyi eleştirip bekliyorsunuz? Buradan kombine almayanlara sesleniyorum “eyyyy kombine almayanlar. Siz kimsiniz yaaa?” Sırf bu dünyada eşi benzeri olmayan stad için bile kombine alınır. Kombine almayanlar stadın etrafında maça girmek için tavaf etmeyenler bizden değildir !!!!

   (Aşırı ironi içerir)

   20
   6
   1. @Onurr yorumuna yanıt olarak

    aklınca ironi! yapmışsın. zaten başımıza ne geliyorsa bu ironi sahiplerinden geliyor. başakşehirin fıstık gibi stadı var ama içi bom-boş. buna rağmen önüne kim gelirse vurup geçiyor. neden acaba? çünkü onlarda bizdeki gibi ironiciler!!! pek yok. bizde taraftar! ve yerel medya kulüp üzerinde sadece baskı unsuru. bursa da futbol oyun olmaktan çıkmış, yerini rant, ön yargı, egoizm ve siyasete bırakmış. burada ”kulüp siyasete alet ediliyor!” diye ver yansın edenler, yine buralarda siyasetin ağa babasını aslında kendileri yapıyorlar. istemezük’ü! lugatımızdan çıkarmadan… bağcıyı bırakıp üzümün peşinden gitmeden… nefreti, kini, öfkeyi gönderip, yerine barış, sevgi, birlik ve desteği çağırmadan buralarda bir mok!!! olmaz. zavallı bursasporum… bizi affet… ”filler tepişir, çimler ezilir” misali olan hep sana oluyor…

    4
    4
    1. @en son babalar duyar yorumuna yanıt olarak

     Bursaspora “zavallı Bursasporum” diyene kadar neredeydiniz ? Takımın logosundan büyük büyükşehir logolarına biz ses çıkartırken neredeydiniz ? Atatürk Stadı onurumuzdur deyip yıkılmasına neden ses çıkarmadınız ? Stad yıkıldıktan sonra yıkılmayacak denen kapalı tribün yıkılırken neredeydiniz ? Geçen sene yönetim istifa diye bağırırken altepe istifa diye bağırırken neredeydiniz? Bu sene bilmemkaç tane transfer yapmassam bırakırım diyen başkan bırakmadığında neredeydiniz ? Geçen sezon ligi ilk 7 de bitiremezsek başkanlığı bırakırım diyen başka buradayken siz neredesiniz?

     Sürekli mağdursunuz, sürekli mızmızlanıp ağlıyorsunuz midem bulanıyor, midem…

     Birde siyasete alet ediliyor diye ağlıyormuşuz. Ağlayacağız tabiki sen bilmezsin Bursaspor klübü kişi ve kurumlardan üstündür. Kimsenin çıkarları Bursaspor klübünün üzerinde değildir. Alın şimdi sonuna kadar batırdığınız klübü izleyin taraftar yokmuş acaba neden ?

     4
     3
   2. @Onurr yorumuna yanıt olarak

    Yaw sen o malum vatandaş gibi eyy meyy deme fazla.. 200tl ye kombine aldın diye hakim mi oldun la. Eşi benzeri olmayan dediğin stad. Altı sineklik ustu membran projeye uygun olmayan otoparklari vb. Olmayan bi beton yığını yaptı altepe. Eski stad yerinde 35bin kişi olaydı cok cok daha iyi olurdu.

    6
    19
    1. @Green yorumuna yanıt olarak

     ironi yapmış adam oolum,lapin gibi atlamışın mevzuya,dikkat edin yazılanı çizileni iyi anlayıp yorum yapın,sazan durumuna düşmeyin.

     11
     3
 2. Ben bu akşam ya da yarin 2 veya gibi transfer haberleri pes peşe patlar diye umuyorum yoksa başkanin hazırlık maçında ki taraftar baskısınI düşünüp korkulu rüyası görmek istemiyecektir.inşallah yanilmamış çünkü zaten hergün transfer balonların dan yanilmaktan devrelerim yanmis durumda

 3. Altepe ile Ali Aya biri söylesin. Stadın üst membranlarını yaparken demir kısımlarını gene membranla kapatarak görüntü bütünlüğünü sağladınız okey. Branda olduğu filan sırıtmıyor güzel bi görüntü çıktı. Ama Allah’ına kurban o yanlardaki sinekliklerin demirleri niye dışarda? Kardeşim en azından sineklikle demirleri kapatın. Bütünlük oluşsun. Bu demirli görünümüyle bittiğinde bile şantiye görümlü olucak(!).

  Bir de makete dikkat ettiyseniz stadın ışıklandırması içten. Ama bizimkiler dışarı dikmiş direkleri onla beyaz ışık aydınlatma yapıyor. Bak bi fikrim var. İçten aydınlatma yap membranlara. Yeşil olsun. Gece yemyeşil timsah görünümü olsun. Etkilensin millet. Bu haliyle membran boyalarınız sırıtıyor. (Malum rengi kayınca boyuyorlar ikide bir) Hem direkli görünüm hoş değil, hem halka parasal külfet, hem boyalar sırıtıyor, demirleri parlıyor, böyle hem etkisiz, he bide o civarda oturan birisi olarak evim gündüz gibi oluyor perde kapatılsa bile uyutturmuyor ayriyeyen ışık kirliliği had safada. Bak bide bi fikir daha öneriyim. Güneş paneli yapın! Işık giderlerini ordan karşılayın. Hem reklam yaparsınız(!) hem de halkın cebi az da olsa rahat görür faturalar ateş pahası geliyor!

  İsim tuğlalarını aslına uygun içi kazınarak yapılırsa, tuvaletler iyi olursa, stad içi duvarlar bursasporlu sanatsal çalışmalarla boyanırsa, otoparklar ve çift şerit yol faalleşirse ve kestirme yürüyüş yolu açılırsa vs. bu taraftar bu stadı benimser. Yoksa inşaat sahasından farkı yok vesselam!

  4
  2
  1. @Mudafaa Cephesi yorumuna yanıt olarak

   aynen katılıyorum..dünyanın en heyecan verici 10 stadı arasındaydık.şimdi Türkiyede bile sıradanız daha milli maç alamadık DIŞ GÖRÜNÜŞ önemliiii

 4. Led ekranı, fotoyu filan unutun. Projedekine zaten benzemiyo da, inşallah saçma sapan birşey çıkartıp bizi rezil etmezler.

 5. Ne timsah kafasıymış bütün kenti dert sahibi yaptı,inşallah bitebilirse bari en azından timsah’a benzesinde, millete bi de bunu dert ettirmeyin.

 6. bu hafta sonu düğün arabasında aşkımız timsahın kafası gibi hiç bitmesin yazıyordu. buraya kadar düştüyse vay halimize

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu