Timsah Arena’da seyyar satıcı!

Bursaspor ile Galatasaray arasında oynanan maçın yankıları sürerken Timsah Arena'da korsan ürün satan seyyar satıcıların boy göstermesi dikkat çekti.

Kulübün resmi ürünlerinin satıldığı Bursastore‘un hemen yanında tezgahını açan seyyar satıcı yasak olmasına karşın ürünlerini teşhir etti. Bazı taraftarların duruma tepki gösterdiği bazılarının ise resmi olmayan ürünlerden satın aldığı belirlendi. Timsah Arena‘nın demir bariyerlerinin içinde korsan ürün satılması camianın da büyük tepkisine neden oldu. Taraftarlar bu konuda kulübün sert tedbirler almasını istedi.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şimdş o satıcıya karışmayın adam ekmeğinin peşinde diyen salaklar olacaktır.o adamın sattığı her mal hırsızlıktır.20-30 liraya ordan çakma forma alıp tüm paraya seyyar hırsıza vereceğini git bursastoredan resmi ürün al para bursaya kalsın.yani sen çikolaya satıyodun adamın biri senim çikolata dükkanının önünde polislerin yanında sattığın çikolatının sahtesini satıp gözünün önünde parayı cebe indiriyor.çakma ürün alanlar da kendini bursasporluyum diyor.

  22
  1
  1. @Manas yorumuna yanıt olarak

   İnsanların maddi durumları iyi ise zaten çakma ürün kullanmazlar. Adamın gücü yetmiyorsa orjinal ürün almaya çakma alır buna sen karışamazsın. Yok çakma alıyorsa bursasporluyum demesin falan filan. Lan sen kimsin? Sanane aq adamın çakma alıp almadığından. Biraz empati yapmak lazım bu hayatta… Seyyar malını satar isteyen alır isteyen almaz. SEYYAR EKMEĞİNİN PEŞİNDE VE BU BAŞKALARINI İLGİLENDİRMEZ

   1
   2
   1. @AAÖ yorumuna yanıt olarak

    Adam ekmeginin pesinde tamam kabul ama bunun da yolu yordami var. Stadin icine kadar girmek de yuzsuzluk artik. Digerleri gibi acemler cikisinda veye yol ustunde bi yerde satsin.

 2. Benim dikkatimi çeken daha ufak bir mevzu var renktaşlar. Bir ara ortalıkta Bursaspor ayranı vardı. ne oldu? eğer hala varsa neden stadyumda Bursaspor ayranı yerine başka markaların ayranları satılıyor. ?

 3. Stadın dışınada bi bursastore açın. Taraftarın toplanma yeri olan hastanenin o tarafa. Kapının önüne bi seyyar masa kurun. Önceki sezonun atkılarını yeni sezonun atkılarını koyun. Storede atkılar en baba 20 tl eski sezonlar 5-10-15 tl kimse 10 tl korsan arkıya vermez o zaman.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu