Timsah Arena’da şaşırtan gelişme!

Bursaspor Kulübü'nün Timsah Arena etrafındaki bariyerler ile ilgili yaptığı girişimlerin ardından çalışmalar başladı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay‘ın her zaman dile getirdiği Timsah Arena etrafındaki bariyerlerinin kaldırılması yönündeki ısrarının ardından farklı bir uygulamaya geçildi.

Ali Ay‘ın isteğindan farklı olarak tüm bariyerler sökülmezken Timsah Arena‘nın Hayran Caddesine bakan bölümdeki 16 bariyerin söküm işlemleri başladı. Bu sökülecek 16 bariyerin ardından ayakta kalan beton direklerin de kesim işlemi gerçekleştirilecek.

Stadından altında bulunan dükkanlara daha kolay ulaşım ve taraftarın stadyuma daha rahat girebilmesi açısından bu uygulamanın yapıldığı belirtildi.

 

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yaparken para verildi sökerken para verilecek devlette para bol nasıl olsa. Hep hesapsız kitapsız yapılan işler.

  52
  1
 2. Tüm bariyerlerin kaldırılması daha şık olurdu.NEDİR BU GÜVEN EKSİKLİĞİ,NEDİR BU OLAY ÇIKABİLİR ENDİŞESİ.
  Biribirimize bu kadarmı güvensisiz.Neyse hayırlısıyla alttaki işyerleri faaliyete geçer ve yapılan faaliyetlerden sonra aklı-selim galip gelir.
  TARAFTARIMIZA da iki çift sözüm var.Bakın arkadaş ve kardeşlerim bize olan bu halin değiştirilmesi bizlerin elinde.ÖRNEK TARAFTAR,ÖRNEK İNSANLAR,BARIŞ VE KARDEŞLİKOLAN SPORTİF FAALİYETLERİN AMACINA,RUHUNA UYGUN DAVRANIP BUNU İSPATLAMAK BİZİM İLK GÖREVİMİZ OLMALIDIR.

  43
  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   alkışlıyorum bu haberin yorumu bu olsa gerek.Daha çok yol almalı hem belediye hemde emniyet ama yinede bir adım görerek iyimserim şimdilik.

 3. Trenden inince 1 km yürüyoruz , esas bunu halledin.
  Ne yaparsanız yapın , doğru yapamıyorsunuz , çünkü proje yapmaktan bir habersiniz , yaptıklarınız tasarı ve plandan öteye gitmiyor.
  Yap boz , yap boz , yap boz.. Boşuna dememişler ; “Devletin malı deniz , yemeyen domuz”..

  13
  1
 4. Maraton iki köşesindeki araç tünelleri (FIAT reklami) ile kapanmış olan yerler iptal edilip yerlerine koltuk yapılmalıdır. Çok daha güzel görünüm olur stad kapasitesi de artmış olur. Tv den çok kötü duruyor suan

  6
  1
  1. @Gomennasai yorumuna yanıt olarak

   Katılıyorum Beşiktaş full tv gözüktüğü yerler kapalı ve koltuklu görüntü süper duruyor oraya yapılırsa köşe gönderine yakın yerlerde baskı olabilir.

 5. Tamam yapıldı lakin bu sefer merdivenden iniş çıkış kısımların saçma duracak olması. Düz merdiven olarak yapılması daha elzem şekilde gerekli tekrardan yık tekrardan yap bu böyle olmaz. Eski stadyumda ki gişelerin oradaki merdivenler gibi olacaksa olsun yoksa dön babam dön olacak yine 🙂

 6. Timsah Arena mı figüran…olmuş.Atatürk stadımı evimizi bize verin…Çoban koyun muamelesinden bıktık artık…

 7. Asıl kalkması gereken kale arkalarındaki ucubeler. Ne zaman onlar kalkar o zaman derim ki bunlar bişyler yapacak

 8. Şu stadı ne yapsan konum itibari ile boşa.inanlar. Gitmek istemiyor.sokun yerine yapın şunu aynı malzemeleri kullanarak.isiniz gücünüz masrafff.milltin parasıyla scma sapan şeyler ypionuz.altepe iyki gittii

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu