Timsah Arena’da muhteşem ötesi koreografi!

Bursaspor'un Altınordu maçı öncesi Timsah Arena'da Maraton Platformu ve Ünitimsah'ın ortaklaşa hazırladığı koreografi göz kamaştırdı.

Koreografide Bursaspor‘un kuruluşunda yer alan Acar İdman Yurdu, Akınspor, İstiklal, Pınarspor ve Çelikspor armaları da yer adlı.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Semt takimlarimiz birlesti sehrin tek takimi olur dediler ve BÜYÜK BURSASPOR’ u kurdular ! Birlik beraberlik ta ki kuruluşumuzdan bu yana ruhumuzda var !
  ! ! ! S O N S U Z A K A D A R B U R S A S P O R ! ! !

  41
  4
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Anlamıyorum, arkadaş “bu takımın bir eşi yok” diyor , çıkıyor birileri eksiliyor. Umrumda değil ama ve kardeşim burası Büyük Bursaspor’un sosyal platformu. Hayır yani Bursasporlu değilsen burada ne işin var, Bursasporluysan sen nasıl Bursasporlusun. Bir gerçek var ki bizler için tek gerçek arma Şanlı Bursaspor’dur.

   4
   2
 2. Bu yıl ve geçen yıl yapılan koreografiler atkılara basılıp Bursastore’da satılsa güzel olmaz mı? Hem iyi gelir de elde ederiz.

  16
 3. İnşallah bundan kat kat güzellerini tıklım tıklım dolu stadımızda avrupa maçlarında yapıcaz. O günleri görmeyi nasip et Allahım.

  12
 4. Emeği geçen herkese teşekkürler,
  Uğrunda mesafeler,
  Yıkılır tüm engeller,
  Çİle keder ne farkeder,
  Bursam sana değerrr…

  10
  1
 5. Böyle büyuk taraftara böyle küçük yönetimler hic yakişmiyor.. yazık oluyor şu güzelim camiaya.mesut mestanmiş,bölukbaşiymiş,ali aymış,erkan kamatmiş ..kim abi bunlar.. nerden çiktilar.hepsi birbirinden beter tipler koskoca bursasporu uçuruma ittiler.çok kötü seçimler yaptik camia olarak..kendi ayağimiza sıktık resmen

 6. Lan yoksa stattaki yangın bu karografi yüzünden mi çıktı? Stadı yakçaanız lan. Acık sakin olun. Daha bi tane İstanbul takımına koyamadan kül etçeeniz koca stadı

  7
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu