Timsah Arena’da milli maç oynanabilir!

Timsah Arena ile ilgili de bu sene bir Milli maçın oynanabileceğini dile getirdi.

“Hoca belki yabancı sınırlamasına karşı ama ben sınırlamanın olmasını istiyorum. 8 ya da 6 yabancı olmalı. Türk futbolu bakın ne alemde. Milli Takımı da görüyorsunuz. Oynayanlar da gurbetçi oyuncular. 80 milyon nüfusla doğru düzgün oyuncu çıkartamıyoruz.”

“HAYAL KIRIKLIĞI VE SKANDAL”

Başkan Ali Ay, Türkiye Kupası‘ndan elendikleri için çok üzgün olduklarını belirterek, “Hayal kırıklığı yaşıyoruz. Çok üzüldük. Ama elimizden de bir şey gelmiyor. Futbolcularımızı gördük, geleceğimizi gördük, kimlerle çalışmamız gerektiğini gördük” dedi.

Başkan Ali Ay ayrıca, Timsah Arena‘da bu sene bir milli maçın oynanabileceğini söyledi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Gören de yerli oyuncularla 10/10 yapmış da diğer takımlar da yapsın diye sınır istiyor sanacak. Yerli oynatmak yasak değil paşam, yerli oynatmak daha iyi olacaksa çık oynat. Kimse bir şey demez. Ligin hali belli diyorsun, bir de yabancı sınırı istiyorsun. Ortalık Yusuf, Furkan gibilere kalsın değil mi? Ligin kalitesi o zaman artacak sanki. Lima’dansa Burak oynasın tabii ama Yusuf’tansa vallahi Kembo’yu tercih ederim. Mesele; pasaportta ne yazdığında değil, kaliteli futbolcu olup olmamakta. Vizyonsuzluğu bırakın artık.

  40
  2
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Renktaş inan ki içimden geçeni yazmışsın. Bizler yetenekli adam görmek istiyoruz bunun genci,yaşlısı yabancısı ayrımı yok sahada mücadele eden istiyoruz. Daha öncelerden görüyorduk lig hep o papaz dediğimiz oyuncular etrafında toplanıyordu ve 5 yabancı ligte senden daha iyi oyuncu alan kişiler(3 büyütülmüşler ) hep şampiyon oluyordu bunun bozulması için ligin serbestliği önemli çünkü sende ki yerli oyuncu gitmek istemiyecek çünkü onun mevkisinde iyi bir adam olduğu için kalacak ve böylelikle lig daha çekişmeli olacak sadece yerli oyuncular olacaksa Yusuflar 1 milyon Euro alacak duracak.

 2. Stat iş merkezi avm olarak kullanilacti olmadı , sonra çevresine pazar kurulcak dendi olmadı, bir sonraki bomba proje çimlerde koyun otlatmak sahayı mera olarak kullanmak olabilir mi?

  9
  2
 3. Milli mac mutlaka verilmeli.hazırlık maçı olmamalı.gerçek bir mac verilmeli.pasolig sıralamasında baya artış olur.konya ant bu yüzden çok satış yapti

  8
  3
 4. Türkiyeden topçuda çıkmaaz popçuda hatta arttırıyorum diğer tüm branşlarda dahil çıkmaz. Bu ülkenin eğitim sorunu var bir kişi çıkıyor ortaya gündem atıyor onu konuşuyor herkes eğitim eğitim eğitim türkiyenin tek sorunu

 5. Yabancı sınırlaması her halükarda bize fayda sağlayacaktır,
  Altyapıdan çıkan genç oyuncularımızı yine büyütülmüş takımlara,
  Yüksek bedellere pazarlama fırsatı sunacaktır, alacak parası olmayan,
  Büyütülmüşler de bizim yükselişimizi çaresizce izleyecektir.
  Yeter ki biz elimizde ki değeri hiç edip, 3 kuruşa peşkeş çekmeyelim.

  3
  6
  1. @Radikal yorumuna yanıt olarak

   Milli maç biletlerini tff satıyor. Milli takımın resmi sitesi var, oradan alıyorsun. Ama dikkat et bazan aylar öncesinden bilet kalmıyor 🙂

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu