Timsah Arena’da kongre nasıl olacak?

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Mayıs ayında yapılacak olan Olağan Genel Kurul tarihlerini açıkladı. 

Açıklamada genel kurulun ilk toplantısının 19-20 Mayıs 2018 tarihlerinde (19 Mayıs ilk oturum saat 13.00/20 Mayıs ikinci oturum saat 12.00-17.00 arasında) Timsah Arena‘da gerçekleştirileceği açıklandı.

Bu açıklamanın ardından genel kurulun Timsah Arena‘da nasıl yapılacağı yönünde tartışmalar başladı. Daha önceki kongrelerde Atatürk Spor Salonu ile Tofaş Spor Salonu ev sahipliği yapmıştı.

Timsah Arena‘da ise yaklaşık 5 Bin 600 Bursaspor Kongre Üyesini ağırlayacak kapalı bir alan bulunmuyor.

Konuya Bursaspor Kulübü Genel Müdürü Erhan Başoğlu açıklık getirdi. Başoğlu, Bursa.com‘a yaptığı açıklamada “Kongremiz Mayıs ayında Timsah Arena’da olacak. Bu kararı yönetim kurulumuzla istişare ederek aldık. Stadımızda ilk iki sırasının boş kalması kaydıyla Batı Alt Tribün kısmında kongre üyelerimiz için oturma düzeni hazırlayacağız. Tribün ile saha arasında 4 metrelik bir mesafe var. O bölgeleri ise konuşma yapılacak kürsü, Kongre Divan Kurulu Üyeleri ile oy sandıkları için düşünüyoruz. Genel Kurulu Üyelerimizin rahatlığı için kapsamlı olarak çalışacağız.” dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şu erhanı çok antipatik buluyorum ama kongrenin stadda yapılması zor bir sey değil, stadın daha çok kullanılması gerek, gide gele yollar asınsın ayak alışsın.

  17
  2
 2. Biran önce yeni yönetimin takimin basina gecip transfer calismalarina baslayabilmesi icin, lütfen üyeler ilk oturuma gelsinler. Cogunluk saglanip biran önce halledilsin su konu ki, önümüze dönüp isimize bakalim. Ben sahsen böyle bir sezonu tekrar yasamak istemiyorum. Diger takimlar simdiden transfer calismalarina basladi, hatta oyuncular ile anlasti bile. Lütfen herkes ilk oturuma gelsin, gelmeyenleri getirsin!

  4
  2
 3. SAYIN KONGRE ÜYELERİ İLK OTURUMA KATILIP ÇOĞUNLUK SAĞLANIP KONUŞMALAR PROJELER BAŞKAN ADAYLARI TARAFINDAN AÇIKLANDIKTAN SONRA ERTESİ GÜNDE DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE KARIŞIKLIĞA MEYDAN VERMEDEN ÜYELER OYLARINI KULLANSINLAR YENİ BAŞKAN KİM SÇİLİRSE TEŞEKKÜR KONUŞMASI YAPIP BİR AN ÖNCE YENİ SEZONUN YAPILANMASINA GEÇMELİDİR SATILACAK FUTBOLCULAR KİRAYA VERİLECEKLER TRANSFERİ DÜŞÜNÜLEN FUTBOLCULAR TESPİT EDİLİP KAMP DÖNEMİNE SORUNSUZ BAŞLANMALIDIR KONGRELERDE HEP GEÇ KALINDIĞINDAN ALINACAK İYİ FUTBOLCULAR ELDEN KAÇIYOR SONRA KELEPİR ÇÖP TOPÇULARI ALIYORUZ VE SKINTILI BİR SEZON GEÇİRİYORUZ ALLAH RIZASI İÇİN BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİP İLK BELİRLENEN TARİHDE KONGRE YAPILSIN SAYGILAR ANKARADAN 45 YILLIK KOYU BURSASPORLU

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı