Timsah Arena’da ilk kez denenecek!

Timsah Arena'da bugün bir ilk yaşanacak. Ligin ikinci yarısında hayata geçmesi planlanan video yardımcı hakem uygulaması bugün çevrimdışı olarak Bursaspor'la Antalyaspor arasındaki mücadelede denenecek.

Dün İstanbul‘da oynanan Başakşehir ile Akhisarspor arasındaki maçta kullanılan video yardımcı hakem uygulaması bugün de Bursa‘da görücüye çıkacak. Video yardımcı hakem olarak Bülent Yıldırım ve Koray Gençerler görev yapacak. Uygulama yarın da Fenerbahçe-Kayserispor maçında denenecek. Stat ve video yardımcı hakemlerin sisteme entegresini sağlamak amacıyla başlayacak çevrim dışı uygulama, Süper Lig‘deki her statta en az 3 kez yapılacak.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Büyük camialar,Koaceli,Mersin,Gaziantep ve sıradaki Anadolu takımları yok olmuş veya olacak kimin umurunda…….Yeter ki sen samimi ve adil ol,ne gerek var,5 ve 6. hakeme,olmadı ne gerek var VİDEO uygulamasına…….
    Her kuşu hallettik bi hacı leylek kaldı,kesin bunda da , bugünkü olduğu misali her şeyi ağzımıza yüzümüze bulaştırırız ve kesinlikle hedef yine öncelik İSTANBUL kaybetmesin odaklı olacaktır,hiç bir Anadolu takım ve taraftarları sevinmesin,bu uygulamadan önce akmasa bile damlayanı,deforme olmuş contasından damlatan musluk misali,şimdi yenilenen conta ile o damlada kesilecek.Bakınız kesinlikle böyle olacak.Sahada yanında İstanbuldan hakemini getiren takım,yine video başında İstanbullu gözetmenle beraber hiç kaybedermi sanıyorsunuz?.Kendine müslüman olanların,müslümanlığını,dinimiz makbul saymıyor,biz takdir etsek ne yazar?İnşallah yanılan ben olurum.

    2
    1
  2. Her kuşu hallettik bi hacı leylek kaldı,kesin bunda da , bugünkü olduğu misali her şeyi ağzımıza yüzümüze bulaştırırız ve kesinlikle hedef yine öncelik İSTANBUL kaybetmesin odaklı olacaktır,hiç bir Anadolu takım ve taraftarları sevinmesin,bu uygulamadan önce akmasa bile damlayanı,deforme olmuş contasından damlatan musluk misali,şimdi yenilenen conta ile o damlada kesilecek.Bakınız kesinlikle böyle olacak.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu