Timsah Arena’da hibrit çim ekimi başladı

Timsah Arena zemininde yapılan çalışmalarda sona gelindi.

Geçtiğimiz sezon bitiminde Timsah Arena zemininde yapılan iyileştirme çalışmalarında sona gelindi.

Drenaj sistemi ve çimlerin komple değişmesinden sonra bugün hibrit ekimi için gelen makinalar da stadyumda çalışmaya başladı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şimdi bu kadar yatırım yapılacak ve biz o stada girmeyeceğiz yada gidince küfür edip stadı tekrar boş bırakacağız yada efendi efendi gideceğiz çatır çatır desteği vereceğiz baba oğula kaç gün küs kalabilir sizde bu kusluge son verin ve buyrun gidelim ailemiz bizi bu hafta stadda bekliyor. Bizim dostlarımız yok arkadaşlığımız yok bizim büyük bursaspor ailemiz var.

  98
  2
  1. @Bursali yorumuna yanıt olarak

   Sonuna kadar katılıyorum.Lutfen stadda küfür etmeyelim ve ettirmeyelim! Geçen sezon 1 oyuncu parası ceza ödedik.ustune de maça giremeyerek takımımızı yalnız bıraktık.Gerci çok zati muhterem tribün liderlerimiz ve Texas in bulunduğu blok ceza yemesine rağmen bir sonraki maça girdi ama olsun.Malum burası Türkiye yadirgamiyorum!

   37
   1
 2. Maalesef kulüp olarak bir işi zamanında yapmak da problem yaşıyoruz transfer olsun stad inşaatı olsun çim olsun ama şu var ki yine de herşey yavaştan düzene girmeye başladı esas geçiş senesi bu sene gelin bu seneyi güzelce geçirelim seneye stad tamamen biter zemin mükemmel olur bir de bu sezonu iyi geçirir de ekonomik açıdan bu seneden daha iyi olursak önümüzdeki sezon bambaşka olur yeter ki tüm kızgınlıklar küskünlükler unutulsun bursaspor bunu hakediyor

  26
  4
 3. Gözünü seveyim Atatürk’ümün yaptırdığı stadın senelerce bakım yapılmadı ne yağmurlar, karlı buzlu havalar gördü. Akp yalakalrı yaptırmadı stadı aynı yerine, yüzyıllarca mabedimiz olacaktı. Son türübünü bile yıktılar. Şimdi uğraşın o yalakalar şimdi kombine bile almıyor.

  23
  27
  1. @green holigans yorumuna yanıt olarak

   sonuna kadar katıldığım bu yorumun bu kadar eksi alması beni çok şaşırttı ve taraftarımız adına umudumu kırdı keşke eksi veren arkadaşlar sebebini de yazsalardı.

   4
   1
  2. @green holigans yorumuna yanıt olarak

   Şimdi de stadın altındaki tarihi ipekiş fabrikasını yıktılar madem yıkılacaktı stad için ideal yer orası olurdu metro tramvay dibinde şehir merkezinde etrafında parklar eski stadın yeri de fanzone tarzında kullanılabilirdi. Müthiş bi sinerji yakalanırdı.

   17
   4
   1. @Ahmet yorumuna yanıt olarak

    İpekişte Mustafa Kemal’in bir armağanıydı, oraya bile gerek yok kapalı spor salonu artık miladını doldurdu yılkılarak muhteşem bir atmosfer olurdu. Eski inenüye Yen’i beşiketaşa giden bilir okadar alana stad yaptılar..

    11
    7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu