Timsah Arena’da güvenlik sağlandı

Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yüklenici firma GİNTAŞ’ı güvenlik önlemlerini alması konusunda uyardı.  GİNTAŞ, Timsah Arena’nın tüm kapılarını kapatırken, giriş çıkış tek kapıdan yapılır hale getirildi. Bu kapının kontrolü de GİNTAŞ’a bırakıldı. Ancak uygulamanın ilk günü bazı problemleri de ortaya çıkardı. Dün sabah saatlerinde Bursaspor personeli Timsah Arena’ya giriş yapamadı. 

KAPILAR AYRILDIGİNTAŞ’ın görevli personeli kendilerine gelen emir üzerine böyle bir uygulama yaptıklarını belirtti. Bu gelişme üzerine Bursasporlu yetkililer Bursa Büyükşehir Belediyesi’yle temas kurdu. Bursa Büyükşehir Belediyesi bir kapının kontrolünü GİNTAŞ’a bir diğerinin de Bursaspor’a verilmesi gerektiğini Yeşil Beyazlı kulübe bildirdi. Alınan karar gereği Bursaspor Kulübü stadın tek kapısından sorumlu olacak. Bu kapıda sadece yönetici, kulüp personeli, tedarikçi firma ve kulübün izin verdiği kişiler giriş yapabilecek. GİNTAŞ’ın kontrolündeki kapıyı ise şantiye çalışanları kullanacak.

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu