Timsah Arena’da elektrik şoku!

Limak Uludağ Elektrik 51 ödenmemiş fatura borcu nedeniyle Bursaspor'un maçlarını oynadığı Timsah Arena'nın elektriklerini kesti.

Bursaspor Kulübü‘nün 3 Milyon 49 bin 994 ₺ borcu nedeniyle Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi yeşil-beyazlıların maçlarını oynadığı Timsah Arena Stadı‘nın elektriğini kesti.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, “Eski başkan ve yönetimlerin hatalarını temizlemeye çalışıyoruz. Nihat Özdemir ile görüştüm. Konu nihayete kavuşacak” dedi.

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şaka gibi arkadaş bari elektrik faturasını ödeyin 5 aydır görevdesiniz siz varken hiç mi elektrik faturası gelmedi !? Bırakın ağlama edebiyatını…

  63
  12
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   İyide siz neden geldiniz?Gençler Bursalı, hoca Bursalı olunca zaten konuşamıyorlar.Yazıktır ülke gündemine rezilliklerle gelmek çok kötü.Bursaspor gibi şampiyon bir takımın stat elektrikleri kesilemez.Tek kelimeyle rezalet.Başkan kafanı ne zaman kumdan çıkartacaksın?Ali Akmana sözleşme imzalamıyor diye kızıyoruz.Bugün kesinlikle anladım Ali’de, Kapacakta, İsmailde devre arası kesin gider.Geçen seneki gibi kaşarlara hazırlıklı olalım

   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Seçilmiş olarak bu yükün altına girmesi gereken yönetim kurulu ve başkandır.
    Herşeyi bilerek geldiler.
    Yorum yapan arkadaşın görevi değil.
    hatta Senin de değil.

    22
    7
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’un 3 milyon liralık elektrik borcu buz dağının görünen kısmı. 500 milyonluk toplam borçta bu devede kulak.Borç yönetilebilir değil.Herkes biliyor ama konuşmuyor.Sistem böyle oldukça kısır döngü devam eder. Tek kurtuluş vardı o da Süper lige çıkmak ama o tren de kaçtı.

   10
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Limak elektrik kimin. ?? Nihat Özdemir in. Kim bu Nihat Özdemir şimdi ki futbol federasyon u başkanı. Adam ister federasyon yolu ile ister Limak elektrik şirket i ile BURSASPOR u köşe ye sıkıştırıyor. . Aksırana tıksırana kadar yiyorlar yine de doymuyorlar. Kimlere kızsak kimlere ne yazsak ta boş. . BURSASPOR u bal yapan arı gibi görmüşler bal tutan parmağını değil ballı olan her şeyi yemişler. .. HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN. .

   14
   11
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Ne yazdığım neler yazdığım ortada. .( Demişim ki bal tutan parmağını değil ballı olan her şeyi yemişler ) 10. Kişi de eksilemiş. . ( Bal yemek çok güzel değilmi. ?)Sonra ne yazmışım kimler bu yazıdan gocunmuş. ?? HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN. .. Dediklerim gocunmuş. . Kimler mi. ?? Beni Eksiliyen 10 yada 11 kişi. . SİZLERE DE HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN. .

    4
    2
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Elbette suç değil transfer lazım bunu herkez görüyor ama kulübün durumu ortada borçun üstüne borç katlamakta pek akıllı iş değil. Geçen sezon okadar transfer yapıldı durum ortada. Gördük tecrübeli oyuncuları. Bu durumda hele ki ocak ayında takıma fayda vericek futbolcu bulmak çok zor. Benim senden farkım, Bursaspor da forma giyen oyunculara ve teknik direktörlere küfür’de etmem istifa da demem hele ki bu durumda.

    7
    1
 2. Garibanın olsa 1 fatura sonra kesersiniz dimi .yazıklar olsun şirketlerde 1 fatura sonra kesilse elektirik ,51 faturaya kadar gitmezdi bu iş

  12
 3. Ben anlamıyorum ben mi yanlış düşünüyorum. Yani sayın kamat başkanlığa aday olduğunda bu durumu bilmiyormuydu. Kamat yönetiminin bir tane olumlu hareketini sogluyebilirmisiniz. Gelen faturalar ödenmiyor futbolcu alacakları ödenmiyor ERTELENİYOR sadece. Ali Akman ve diğer genç arkadaşların sözleşmeleri uzatilamiyor. Neden ordasin o zaman ?

  10
  2
 4. Daha elektrik faturasını ödeyemeyen yönetimden transfer, sözleşme uzatma, haksızlığa ses çıkarma bekliyoruz.
  Hayır niye geldiniz sorması ayıp…

  9
  1
 5. Şimdi anlasildi bizim başkan neden susuyor belli.Adam TFF başkanı aynı zamanda.Hakemlere ses cikaramazsin,itiraz edemezsin.Aspor a ses cikaramazsin.

  8
  1
 6. 51 borç demek 4 seneden fazla bir fatura dahi ödenmemiş demek. 1060 ‘ın kulakları yine çınladı.

  7
  1
 7. Korkarım ki bu devran hep böyle dönecek.Gelen yiyecek giden yiyecek.A.s olmak bile bizi kurtaramayacak.İstanbulun tosunları a.s de noluyor.Ne değişiyor.Hepsinin gırtlağa kadar borcu var.Turkiye de futbol kulüpleri adam olmaz abiler.

 8. Mestan başa geldiğinde borcu ödemedi bu senenin haziran ayına çek verdi ona karşılık elektrikler açıldı. Ee kulüpte para olmayınca çekte karşılıksız çıktı tabi.

  5
  1
 9. Bu sorun geçen sene halledilmemiş miydi? Bir süre sınra bu başkanda çıkar halledildi der. Aslında yaptıkları konuşup araya siyasileri sokup ötelemek.
  Bu yönetimden sonra gelen de diğerlerine sayacak.
  Gelir yok sahip çıkan yok galibiyet yok. Böyşe haberşer başlar yine.

  4
  1
 10. Daha elektrik borcumuzu ödeyemiyoruz ama tahta, transfer ve süper ligi sayıklamaktan da kendimizi alamıyoruz.
  Ben de Bursa da oturmak, Karacabey, veya erdekte yazın kalabileceğim yazlığım olsun isterim ama ekonomik gücüm buna müsait değil.
  Hal böyle olunca ayaklarımı yorganıma göre uzatıyor, Kemalpaşa da mutlu olmaya çalışıyorum ve bunu da başarıyorum.
  Aslında kredi falan çekip bu hayellerimi gerçekleştirebilirdim ama bu büyük risk olurdu.
  bugün Bursaspor bu yanlışlarının bedelini ödüyor.
  Sebep olanlar da, skorcu medya, sabırsız tribünler, medya ve taraftar baskısına teslim olan tırsak yönetimlerdir.

  4
  2
 11. Sevgili Bursasporlular,şampiyonluk sonrası gelen yönetimlerin en büyük zaafı kendi vizyonlarının olmaması ,bu vizyonszuluğa yeri geldi taraftar,yeri geldi basın,yeri geldi Bursaspor un dinamikleri alkış tuttu yada istediler kimse kimseden suçsuz değil bu arada kimse kimseyide aklamasın,bu kadar borç bu kadar çok büyük hataların yapılması (bence art niyetli iş bilmez vizyonsuz ,kuklalar olması) suç sadece başkan ve yöneticilerin değil düzen ,kanun ve kuralların eksik yada yetersizliği ile gelinen nokta ve durum bu
  bizler elbetteki taraftar olarak yapılan yanlışları hataları dile getirmeliyiz bu hataların bir daha tekrarlanmaması için de bunlardan ders çıkarmalıyız evet artık Bursaspor un başına Levent Kızıl ,Rahmetli İbrahim Yazıcı ,eleştirilsede bir Cavit Çağlar ve dahi Rahmetli Şükrü Şankaya gibi başkanlar gelmez artık çünki kimse kendisini bu kadar düzensizliğin ,kutalsızlığın olduğu bir ortam da isminin anılmasını istemiyor kimse kendisine kötü imaj almak istemiyor kimse parası ile rezil olmak istemiyor çünki Bursaspor da camiada her çevreden çakallar öyle çok ki bakalım gidiyoruz bir alamete
  herkesim suçu hatayı bribirne ata ata yanlışlar yapıla yapıla en sonun da ne olucak bakın küçük küçük doğrular ile bu işler düzelmez bakın kanun nizam,düzenin olmadığı ,adaletin ,samimiyetin ,dürüstlüğün konulmadığı,ağitinin,bliginin,çalışmanın olmadığı bir yerde hiç birşey düzelmez yıllarca böyle konuşur eleştirir sen ben kavgası devam eder gideryok o daha iyi idi yok bu parti böyle yaptı bu şahıs bunu yapmalıydı şu gol olsaydı der gideriz
  ve tabiki SEVGİ,SAYGI
  Saygılar tüm camiamıza ve güzel şehrimin güzel insanlarına

 12. Sayın Nihat Özdemir
  Yap bir güzellik mevcut borcun
  Yarısını sil karşılıgında sana
  Loca verelim, sponsor ol kulübümüze
  Gel anlaşalım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu