Timsah Arena’da elektrik krizi çözüldü!

Bursaspor'un maçlarını oynadığı Timsah Arena'nın elektrikleri Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi'ne borcu 3 milyon TL'yi aşınca, dün itibariyle elektrikleri kesilmişti.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ikili ilişkilerini kullanarak Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve aynı zamanda Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ile görüşerek sorunu çözdü. Timsah Arena‘ya elektrikler sabah saatlerinde verilecek.

10 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

 1. Çözüldü derken kökten mi çözüldü. ?? Ya da ileri bir tarihe ertelendi mi. ?? Kısaca tam bilgilendiren bir demeç değil bu. . Ama şunu belirteyim bu klüp bu takım bu şehir bunları hiç haketmiyor. . YAZIKLAR OLSUN. .

  15
  7
 2. Başkan sap gibi ortada kalmış. Ona tek eleştirim tüm bunları bile bile neden kıspet giyip ortaya çıktın.
  Bugün bunları yaşıyorsak, sırasıyla yerel medya, taraftar ve Rahmetli Yazıcıdan sonra gelen tüm yönetimler aynı oranda suçlu ve sorumludur.

  4
  1
 3. Koskoca bir şehrin en kıymetlisi, sokaklarda büyüyen çocukların tek tutkusu ne hallere getirildi yazık! Peki bizleri bu duruma getirenler? Rahmetli yazıcıdan bu güne gelen tüm başkanların mal varlığı lütfen tesbit edilsin…

  2
  1
 4. Nasıl çözüldüğünü açıkça bilmek bu taraftarın hakkı. Çözüldü mü ötelendi mi? Hep aynı hikaye. Siz öncekilern yaptığı gibi siz de muhtemlen ödeme yapmadan ötelediniz. Bi 5 ay sonra yine aynı haberleri görürüz. Böyle herkes yönetir kulübü.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu