Timsah Arena’da elektrik krizi çözüldü!

Bursaspor'un maçlarını oynadığı Timsah Arena'nın elektrikleri Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi'ne borcu 3 milyon TL'yi aşınca, dün itibariyle elektrikleri kesilmişti.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ikili ilişkilerini kullanarak Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve aynı zamanda Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ile görüşerek sorunu çözdü. Timsah Arena‘ya elektrikler sabah saatlerinde verilecek.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çözüldü derken kökten mi çözüldü. ?? Ya da ileri bir tarihe ertelendi mi. ?? Kısaca tam bilgilendiren bir demeç değil bu. . Ama şunu belirteyim bu klüp bu takım bu şehir bunları hiç haketmiyor. . YAZIKLAR OLSUN. .

  35
  10
   1. @Naj yorumuna yanıt olarak

    Sende yanlış yapılanları göre göre yanlış adamlara oy verenlerdensin dimi hani 3 maymunu oynayan. Bu yorumun açıklaması budur

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Yönetimden 10 kişi 300 er bin TL verip elektrik faturasını bile ödeyemiyorsa vay bizim halimize !
   Bu yönetimden de fazla birşey beklemeyelim gerçekten çok yazık…

   3
   1
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Hollywood hikayelerini geçtik Yönetimi Oscar Ödülerine aday göstermek lazım En İyi Filim En İyi Hikaye vs – Coronavirus olmuş adam bizim Elektrik Parasını ötelemiş Bravo yani Bravo eski yönetimede onlarda aynı başarıyı göstermişti – eğer borç öteleme para vermeden yönetim olma ligi olsa eminim ilk 4’e girerdik!

 2. Başkan sap gibi ortada kalmış. Ona tek eleştirim tüm bunları bile bile neden kıspet giyip ortaya çıktın.
  Bugün bunları yaşıyorsak, sırasıyla yerel medya, taraftar ve Rahmetli Yazıcıdan sonra gelen tüm yönetimler aynı oranda suçlu ve sorumludur.

  14
  1
 3. Koskoca bir şehrin en kıymetlisi, sokaklarda büyüyen çocukların tek tutkusu ne hallere getirildi yazık! Peki bizleri bu duruma getirenler? Rahmetli yazıcıdan bu güne gelen tüm başkanların mal varlığı lütfen tesbit edilsin…

  9
  1
 4. Nasıl çözüldüğünü açıkça bilmek bu taraftarın hakkı. Çözüldü mü ötelendi mi? Hep aynı hikaye. Siz öncekilern yaptığı gibi siz de muhtemlen ödeme yapmadan ötelediniz. Bi 5 ay sonra yine aynı haberleri görürüz. Böyle herkes yönetir kulübü.

  6
  2
  1. @Köfteci yorumuna yanıt olarak

   taraftarlar olarak kombine, ürün alır, sms falan atar. yani kulübü biz finanse ederiz.
   bu paraları da yönetim çar-çur eder, yanlış takım kurar, o futbolcular sana top-mop oynamaz, o zaman kuruşu kuruşuna hesabı sor.
   ama ne kadar ekmek, o kadar köfte misali, vermeden, istemek. çalışmadan eleştirmek çok adilane değil.

   yani hem kendine ”BURSASPORLUYUM!” diyeceksin, hem de en küçük bir bedel ödemeyeceksin.
   BURSASPORLULUK bu kadar ucuz olmamalı. tam tersi BEN BURSASPORLUYUM demenin bir bedeli olmalı.
   o da atla-deve değil. hepsi hepsi bir maç bileti, bir atkı ve dolu bir timsah arena.
   tüm bunlar üç milyonluk şampiyon bir futbol kenti için ne ki?

   elbette içimizde bu bedeli ödeyecek güçte insanlar olmayabilir, bu ne bir kusur, ne de ayıp. ama böyle durumlarda takıma gönülden destek vermek, dua etmek dilimize sahip çıkmak, sakin kalmak, yani takım hakkında olumsuz konuşmamakta bir Bursasporluluktur diye düşünüyorum.
   kiminin parası, kiminin duası misali…

 5. Elektriklerin kesilmesi koca ayıp nedenmi:Bugüne kadar çalışanların ve elektrik gibi ödemelerin aksamaması gerekirdi.Hadi aksadı yahu yeni çıkarılan YAPILANDIRMA ile bu takside bağlanıp ödenirdi.Bu neden olmadı anlamak mümkün değil.

  Gelelim geleceğe yönelik para kazanmaya.Stadın kullanımı madem BURSASPORA ait o zaman otopark,işyerleri,locaların gelirleri ile bu giderler çok rahat karşılanması gerekirdi değilmi.
  Stadın çevresindeki alanalrın kiralanmasıyla elektirk giderleride karşılanacağı kanatindeyim yeterki bunu isteyelim ve teşebbüs edelim.

 6. Büyúk başkan.Elektrik faturası bile ödüyor.futbolcularada 10ar bin prim verdi dün.Bir başkandan daha ne ister taraftar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu