Timsah Arena’da çatı korkusu!

Geçtiğimiz hafta Yeni Eskişehir Stadyumu'nun çatısında bir aksaklık olduğu bu nedenle de bakıma alınması gerektiği haberlere konu olmuştu.

Kente yağan kar stadın bazı noktalarında çatıda çökmeye neden olmuş, çelik konstrüksiyonda da problemler tespit edilmişti.

Bakıma alınan Yeni Eskişehir Stadyumu‘nun problemler giderilene kadar her türlü organizasyona kapatıldı açıklanmıştı.

Tabii ki bu durum Bursasporlu taraftarların aklına Timsah Arena’yı getirdi. Açılışı Aralık 2015’de yapılmıştı Timsah Arena‘nın açılışı ve dört yılı devirdi.

HİÇ BAKIM YAPILMAMIŞ!

Yaptığımız araştırmalara göre çatısına bugüne kadar her hangi bir bakım yapılmadı. Normal şartlarda bu 6 ayda bir kontrol yapılması gerektiği konuyu sorduğumuz mühendisler tarafından ifade ediliyor.

En kısa sürede bu kontrolün yapılması, kar yağmadan ve Bursaspor’un iç saha maçının ardında da eğer bir aksaklık varsa müdahale edilmesi gerektiğini çok açık bir şekilde ortada.

36 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Atatürk’ün isminin üzerinden prim yapanları sonunda burada da görmüş olduk. Bakalım devamında ne gelecek?

   10
   13
   1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

    laf olsun diye yorum yapan komik birisisin. Belediye stadı ile memnunsun muhtemelen, olumlu ne değişti Bursaspor için ? sanki her maç 30 bin oynuyoruz ulan rekorumuz kaç bin ? çok mu gerek vardı şantiye içinde yolu bile olmayan gidişi gelişi ızdarap olan lanet bir stadın yapılmasına ??? Vatandaşından giden milyonları saymıyorum 🙂

  2. @fff yorumuna yanıt olarak

   Gördüğüm en salakça yorum. Dünya en iyi ilk 10 stad arasında gösteriyor. Uyduruktan stadmış. Tek sıkıntı bitiremediler ve yeri yanlış. Boş yorum yapmayın. İsim hakkı anket olduğu zaman kimse Atatürk yazmadı herkes timsah arena olsun diodu. Siyaseti spora sokanlar sizsiniz…

   12
   10
   1. @Üsküp yorumuna yanıt olarak

    Bu stad olsa olsa dünyanın en kötü 10 stadından biri olur. Şu hale bir bak, yanından geçerken utanıyorum bakmaya, etrafı çer çöp içinde. Aynı Bursa insanını yansıtıyor.

    3
    3
   1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

    Evet zorumuza gidiyor Turk kimligimizi yok etmeye calisip arabin bedevi adetlerini bize kendi kulturumuzmus gibi yasatmaya calismaniz zorumuza gidiyor bu sadece stadyum isim meselesi degil. Kucuk cocuklara tecavuzu normalmis gibi gosteren cocugun rizasi var diyenleri savunmak size normal gelebilir ama bizim zorumuza gidiyor mesela. Icki icenlere dusman olan ama zinaya gelince hatasiz kul olmaz diyenler zorumuza gidiyor.

    9
    6
   2. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

    Ne kişiliksiz adamlarsınız siz. Gün gelip devran dönecek ve sizin dansöz gibi kıvırışlarınızı izleyeceğiz aynı zamanında taptığınız biricik hoca efendimiz diye ağladığınız fetö de yaptığınız gibi yapacaksınız… Ülkenin kurucusu bu ülkede yaşayan insanların nası zoruna gider anlayamıyorum… Stadyumlardan Atatürk ismini kaldırtsanız ne olacak yaptıkları ortada bu ülkede bu kadar rahat yaşayabiliyosak Atatürk ve silah arkadaşları sayesindedir bu ama bunu anlayamayacak kadar olmulsunux yazık gerçekten

    49
    16
    1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

     Seninle aynı fikirde olmayanları kişiliksiz olarak görmen senin kişiliğini ortaya koymuş zaten . Belli tarih bilginde kıt. Stadın çatısıyla alakalı haberin yorumuna bile atatürkü karıştırmanız yani nasıl bi yara olmuşsa içinizde?

     10
     33
     1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

      Allah tan okullarda tarih dersi veriliyor da çocuklar sizin gibi ne idüğü belirsizlerin lafına kalmıyor. Ensar vakfinda büyümüş olman gerek senin. Anladın sen ?

      6
      4
     2. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

      Lan aslanım sen nasıl bi kişiliksin. Defol lan bu ülkeden o zaman .ülkenin kurtarıcısını begenmiyorsan sana hangi tohumu kattılarsa git oralarda yaşa .arkadaş iyi demiş tepindiğiniz günleride göreceğiz .

      8
      3
      1. @Erdal yorumuna yanıt olarak

       Sizene milletten. İsteyen sever isteyen sevmez ne karışıyosunuz? Bakın işinize. Ayrıca bu yorumu yazan arkadaş ne kullanıyor acaba

       1
       3
       1. @16 timsah 16 yorumuna yanıt olarak

        Konu bahis ATATÜRK , ATATÜRK ! dikkatini çekerim.Saygı kimliğinizi bari bu değerli atanın huzurunda bozmayın.Sıradan bir kişi değil o insan.

        3
        2
        1. @size ne mi ? yorumuna yanıt olarak

         Mevcut iktidar yüzünden sıradan bir kişi olmayı da geçti artık, silinen olmaya doğru gidiyor. Uzakdoğu Asya’da, Afrika’da bile Atatürk ilke ve inkılapları ders olarak okutulurken bizde ders kitaplarından kaldırılıp müfredattan çıkarılıyor, isminin geçtiği yapılar yıkılıyor. Başkaları bizim tarihimize sahip çıkarken biz kendi tarihimizi kendi ellerimizle siliyoruz. Yazık.

         2
         2
 1. Stad daha bitmeden döküntü hale geldi. Daha stadyum yapamayanlar yerli otomobili nasıl yapıyorlar anlamış değilim.

  59
  36
  1. @TG. yorumuna yanıt olarak

   Düşünceye bakılırsa anlamadığın sadece otomobil olayı değil!!! Bu kafayla 80 senesi ziyan oldu bu memleketin… Nasıl yapılırmış kısmını şimdiye kadar görmediyseniz, Gemlik yakın haftasonları gider görürsün

   5
   4
   1. @H. Coşkun yorumuna yanıt olarak

    Ben neyin ziyan olduğunu çok iyi görüyorum dostum meraklanma sen. Gir bakalım çarşambaya altıparmağa heykele heryer suriyeli dolu. Ulaşım desen kaç senedir bir adım atılmadı. senelerdir bursanın metro hattında büyüme yok en pahalı ulaşımı kullanıyoruz. Stadyumumuz da DÖKÜNTÜ. Stadyumun yanına hastane onun yanına okul yapmak nedir. Her maç Bursa trafiği kilit. Bu kadar olumsuzluk varken ben bu adamların araba yapıp bu ülkeyi kurtaracağına inanmıyorum. Sen 80 seneye dön bak ve hala oksijen soluyabildiğine dua et. Ben senin gibilerin oksijen soluyamamsı için elimden geleni yapacağım sen hiç merak etme.

    4
    2
 2. Haber mi kalmadı ? Transferden haber verin transferden ! Çatının bakımı gevşeyen vidaların tork anahtarıyla periyodik olarak sıkılması suretiyle mümkün ! Milleti galyana getirmeyin…Transfer haberi verin rakipler sürpriz isimlere bir bir imza attırıyor biz ne yapıyoruz ? Bu takım bu sene çıktı çıktı çıkamadı işimiz yaş !

  35
  55
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   O stad başımıza yıkılırsa ölümle burun buruna kalacak bir çok taraftar olur. Türkiye güdemine evinin çatı yıkılmış bir kulüp olarak da çıkarsak işte o zaman dahada düşmüşüz demektir.

   2
   3
   1. @Brs yorumuna yanıt olarak

    Hala işin goygoyundasınız ! Bu takımın bu sene süperlige çıkması lazım, bırakın çatı muhabbetlerini gs’ den kiralayacağımız jesse de olmadı !?

    7
    7
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   İnsan sağlığından önemli mi transfer. Varsayalım vidalar da değil beton kısmında çatlak var ne olacak

   52
   12
 3. Allah korusun kötü bir durumda başka bir stad yok gibi duruyor.Yöneticilerin,yekililerin İbrahim Yazıcı Stadyumu ile ilgilenmesi gerekli 2019un bahar aylarında gelen tff yetkilisi stadı çok beğenmesine rağmen hâlâ maç oynanma belgesi yok diye biliyorum.

  13
  6
 4. Bahane???Birilerine parayı peşkeş çekmek için.(Sonrada yine çıkın para dilenmeye).Yemezler,yeter artık…

  12
  6
 5. timsah arena bizim için çok önemli umarım önlem alınır yoksa balıkesirde oynarız maçları buda bizim için bence kötü olur

  10
  4
 6. Rahmetli İbrahim Yazıcı çok direndi, zaten Şampiyonlar ligi maçları için gerekli geliştirmeler yapılmış Bursanın göbeğinde bir stadımız vardı. Çatıyı komple alıp tribünleri yükselterek kapasiteyi 36-37 bine yükseltsek modern bir çatı ile dört tarafı kapatsak cehennem gibi kutu gibi stad olacaktı. Rahmetli çok direndi ama mâlesef olmadı. Zaten ne loca satabiliyorsun ne doğru düzgün vip koltuk satabiliyorsun. Stadın heryeri loca olsa heryeri timsah kafası olsa neye yarar. Küçük falan ama eski stadın caddeye bakan kısmındada ufak dükkanlar vardı, rent a car dükkanları vardı. Oralarda modernleştirilerek ticari gelire müsait hale gelirdi. Neyse oldu artık bir kere. Şu stadı biranevvel bitirsinler bakımlarıda yapsınlar kaza bela yaşamadan.

  1
  2
 7. bu stad hiç yapılmasa çok daha iyi olacaktı zaten büyük bursaspor taraftarına da büyük geldi 45 000 kişilik stadyum dolduramadık hiç, bedava bilet sayısı biraz daha artarsa belki doldururuz ! hata hep başkasında taraftarda hiç suç yok !

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu