Timsah Arena’da büyük zarar!

Dün akşam Fatih Karagümrük ile Sakaryaspor arasında oynanan 1.Lige yükselme maçında, iki kulüp taraftarları sahada yaklaşık 1,5 milyon TL’lik zarar oluşturdu.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Timsah Arena Stadı’na verilen Fatih Karagümrük ile Sakaryaspor arasında yapılan TFF 1.Ligi’ne yükselecek son takımı belirleyecek final karşılaşması sonrasında iki kulüp taraftarları yaklaşık 1,5 milyon TL’lik zarar meydana getirdi.

Bursaspor Kulübü yetkilileri, TFF Gözlemcisi ile birlikte yaptıkları değerlendirmede, Fatih Karagümrük taraftarlarının yer aldığı Bursaspor 1963 tribünün koltukları, televizyon ekranları, VİP tribünündeki koltukların büyük bir bölümü, Sakaryaspor taraftarlarının yer aldığı tribünlerde ile koltukların büyük bölümü kırıldı.

Bu arada soyunma odasındaki duşların büyük bir bölümünün sökülerek götürüldüğü tespit edildi. Timsah Arena Stadı Müdürü Sedat Şen, çim zemin dahil birçok alanın zarar gördüğünü, yaklaşık zararın 1,5 milyon TL olduğunun altını çizdi.

37 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   BU ZARARI TFF ÖDEYECEK VE PARASINI ZAKARYAZİPOR DAN ALACAKTIR. SIKINTI YOK. AMA YAZIK GÜNAH. TRİBÜNLERİ ÇEKEN POLİS VE STAD KAMERALARINDAN HEPSİ TESPİT EDİLEBİLİR.

   10
  2. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Bir lafım da alinur aktaş’a! 2 yıldır 3 milyon para verdim deyip duruyor.Sanirsin cebinden çıkarıp kendi parasını verdi.Milletin parasını çıkarıp Bursaspor a sponsor olmuş.2 yıldır bozuk plak gibi onu tekrarlıyor.Baska da bir icraatı olsa.Soylese ya! Bursaspor’un tek gelir kaynağı olan otoparkini elinden aldım desenize sayın aktaş! Bir de utanmadan çıkıp basına pişkin pişkin açıklama yapiyor!

   52
   16
   1. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

    O otopark sayıştay raporu yüzünden alındı Bursaspor’un elinden cahiller,önce bilgilenin sonra eleştirin.Adam 3 milyon verdim diyerek Bursa’da bi dünya para kazanıp Bursaspor’a bir kuruş hayrı olmayan adının önünde iş insanı olan zevat’a laf çakmak için söyleyip duruyor ama bizim sığ taraftarımız bunu bile anlamaktan yoksun.Bursaspor formasında belediye şirketi’nin reklamı’nın olması koca şehrin ayıbi’dır.nokta

   1. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

    haklısınız ,bir ateist Japonların Rusya da ki dünya kupasındaki davranışlarına bak birde bunları yaptıklarına
    bak.Goldsit gibi pahalı ve konforlu kısmı Karagümrük taraftarına ayıran zihniyette de kabahat var.TOFAŞ tribünü boştu orayı neden satmadınız ?

  3. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim gavur dedin millet zaten, oturma yeri olduğu yerlerde koltuğun üzerine ayaklarıyla çıkmaz .
   Bizim stadlardaki kültür anca geri zekalılar yapar.
   Koltuklar niye yapılır, oturulsun diye, herkes maçı rahat izleyebilisin diye .Bizim millet koltukların üzerine ayaklarıyla çıkıp maçı seyrediyor!
   Bizim milletten hiç bişi olmaz, hiç kimse kusura bakmasın .

   113
 1. Gavur memleketine gittim gavur dediğin adamlar elinde içkisiyle birasıyla efendi efendi maçını seyrediyor taşkınlık mala zarar verme gibi hadiseler yaşanmıyor. Karısıyla kızıyla anasıyla babasıyla festival havasında maç seyrediyor. Bizim onların seviyesine ulaşmamız en az 150 yıl diyeceğim de diyemiyorum çünkü biz geri geri gidiyoruz. Hele Bursa küme düşmeyi tamamıyla haketti. Mersin Adana Antalya ileri vitese taktı Bursa geri vitese. Bu kendini ve ülkesinin insanlarını küçük görme falan asla değil, sadece durum tespiti. Tespit doğrulamak isteyenler, milletlerin ortak kullanım alanlarına, parklarına bahçelerine kamusal alanlarına umumi tuvaletlerine baksınlar. Biz daha kenef kullanmayı bilmiyoruz. Sifon çekmeyi bu millet daha öğrenemedi. Yok öğrendi diyen varsa umumi tuvalet işletenlere beraber bir gidip sormaya var mısınız.

 2. memlekette insanlık denen bir şey kalmamış , hesapta çoğunluğu müslüman bir toplumda yaşıyoruz ama neyazıkki
  kimsenin kimseye saygısı , güveni kalmamış , insanlık bitmiş . imkanı olsa taraftar dediklerimiz birbirini öldüresiye savaş gider dövüşecek birbirine girecek .
  hukukun adeletin eşitliğin olmadığı bir ülkede gitgide kötüye gidiyoruz …
  Allah sonumuzu hayır etsin ….

 3. Sen maçlarını atıcılar sahası gibi bir sahada oynayan takımın taraftarlarına stadın en elit tribününü tahsis edersen o yaratıklarda stadı bu hale getirir. Kimlerin yaptığı tesbit edebilse de zarar Karagümrük kulübü yerine o şahıslardan tahsil edilse. Zararın tahsilinin dışında kamera kayıtlarından ve koltuk numaralarından isimi tespit edilebilen kişilere kamu malına zarar vermekten soruşturma başlatılmalı.

 4. TFF bu ülke insanına hangi yatırımı yaptı.TFF idarecileri şahsi reklam ve çıkarları dışında ülke menfaati için hangi kararı aldılar.SIFIR.
  Kısacası kaos,kriz ve entrikalrla dolu dolu yıllar var TTF’de.
  TV’lerde yorumcular eyyamcı ve yanlılar.TRFF ve kurullarında alınan kararlar şaibeli ve haksızlıklarla dolu.Böyle başa böyle tarak misali.

 5. Bunu yapanları bulup tek tek agız burun girip sonra parasını alıp sonrada toplum yararına işlerde çalıştıracaksın. Ulan yazıklar olsun insanlığınıza…

 6. Arkadaş 1 lige yükselme maçını vericek başka bi stad bulamadinizmi bu stad maliyeti yüksek ve özenerek yapılan bi stad çingene çapulcu tayfası gelip bu hale getirilsin diyemi yapıldı bu stad hele cimler o cinler yapılana kadar ne çektik texas tarafı güneş görmediği için gece gündüz makinalarla çalışma yapıldı zemin zarar girmesin diye burda suç klüplerin değil tff nindir en yakın zamanda yapılan bu zararların parasını ödeyin kulübe yakılan elektirik parasıda dahil olmak üzere hepsini ödeyin.

 7. Cingeneleri saray a alırsan olacağı bu net Bi şekilde belli kuzey boş durumda kaldı baktın belli adamlar emanet attı saha şu hareketleri bizim camia yapsa olmayan kalmaz nerde bu……. Tff nerde milli gelir lan bunlar cenaze evinde bayram olmaz arkadaşlar az uslup bilin ama Bi başkan bozması yalakalık olsun diye bunu da yaptı 15 haziran inşallah bu kulup e yaz gelsin artık kara bulutlar çıksın güneşi görelim

 8. Böyle durumlarda TFF oynanması gereken maçı nasıl farklı bir şehire atamayı biliyorsa oluşacak maddi hasar kayıplarıda karşılasın kardeşim (yada bağlı olduğu kulüp kasasından çıksın ödenek) kimse kimsenin pisliğini temizlemek zorunda değil.

 9. bursada beli ki nekadar futbola sahip cıkılıyor bunların ne işi var okadar değerli tribünde izin verenden tasil edilsin her hafta tff mac oynanmadan cezayı bursaya kesiyor ya sorumludan alınsın zararı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu