Timsah Arena’da bizi kimse kolay yenemez.

Sakatlığının ardından formasına kavuşan ve orta alanda performansıyla takıma ciddi katkı sağlayan tecrübeli futbolcu, zor maçlar oynadıklarını ancak bir şekilde kazanmayı bildiklerini söyledi. Şamil ‘Heyecan dolu maçlar oynuyoruz. Netice böyle oluyorsa oynamaya devam de edebiliriz. Çok iyi mücadele ediyoruz. Takım olarak karakterli oyunculardan kurulu bir ekibiz. Bunun yararlarını fazlasıyla görüyoruz‘ dedi. 

ÜSTESİNDEN GELİRİZ

İyi futbol oynamadıklarının farkında olduklarını ve ilerleyen haftalarda daha iyi duruma geleceklerinin mesajını veren tecrübeli futbolcu, ‘Ligde hiçbir maç kolay değil. Herkes puan ve kazanma derdinde. Bütün maçlara bakın hepsi zor geçiyor. Bizim düzeltmemiz gereken noktalar var. İyi oynamıyoruz, farkındayız. Ancak bu böyle gidecek diye bir şey yok. İyi analiz edip, iyi çalışarak bunun da üstesinden geliriz‘ diye konuştu. 

BU HAVA SÜRMELİ

Son haftalarda taraftarla oluşan birliğin takıma güç kattığını ifade eden Şamil, şöyle devam etti:

Kayserispor ve Kasımpaşa maçlarında eksik kaldık fakat tribünden inanılmaz bir destek aldık. Bu böyle devam ederse Timsah Arena‘da bizi kimse kolay kolay yenemez. Ligde 2.sıraya yükseldik. Bir hedef koymak doğru değil. Bizim hedefimiz önümüzdeki Antep maçı. Zor bir deplasman bizi bekliyor. İyi bir sonuç alıp yolumuza devam etme gayretinde olacağız.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu