Timsah Arena şimdi mi kaçak oldu?

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'ın, "Hayali projeler. Gerçek olduğuna inansam adaylıktan çekilirim" sözüne başkan adayı Lemi Keskin'den sert açıklama geldi. Enbursa.com'a özel açıklamalar yapan Keskin, "Onun hayalleri, bizim gerçeklerimizi yakalayamaz" dedi.

Bursaspor Kulübü Başkan Adayı Lemi Keskin, enbursa.com’a özel açıklamalar yaptı. Mevcut Başkan Ali Ay’a veryansın eden Keskin, projeleri ile ilgili de önemli ifadeler kullandı.

Keskin, “İnanmak istemezseniz gördüğüne bile inanmazsınız. Bazen beyniniz size oyun oynar. Ali Ay’a da beyni oyun oynuyor. 2,5 senedir bana Ali beyin yaptığı tek bir olumlu işi söyleyin? Biz Ali beye teşekkür ediyoruz ve Bursaspor’da emeklilik zamanının geldiğini hatırlatıyoruz. Bu iş taze beyinlerle, usta isimlerle, belli plan, projeyle olması lazım” dedi.

Bursaspor Kulübü mevcut başkanı Ali Ay’ın, Lemi Keskin’in projeleri ile ilgili, “Hayali projeler. Gerçek olduğuna inansam adaylıktan çekilirim” sözleriyle alakalı şunları söyledi: “Biz Ali Ay’a dedik ki, ‘1,5 sene içinde senin alacağın 13 milyon Euro’yu ödeyelim’ bu kendisine iletildi. Ali beyin başka planı var. Amacı parasını almak değil. Biz teklif ettik. Biz yatırım şirketine de rica etti. Ama Ali Ay’ı inandıramayacaksınız. Onun hayalleri, bizim gerçeklerimizi yakalayamaz. Bizim ve ekibimizi Bursaspor’a sevgisi herkes tarafından biliniyor.

“3 TEKNİK ADAMLA GÖRÜŞTÜK”

Lemi Keskin, “Biz yöneticiler olarak futbola karışmayacağız. Yerli ve milli bir sportif direktör olacak. Mutlaka yerli bir teknik direktörle anlaşacağız. 3 isimle görüştük. Bunu seçimden evvel açıklamak uygun değil. Kulübün yetkilerini alacağız ondan sonra açıklayacağız. Açıklarsak diğer başkan adayların durumuna düşersiniz. Yetki belgesi olmadan konuşursanız sonunda patlarsınız. Bursaspor taraftarının ne istediğini biliyoruz. Devamlı hücum yapan bir kadro kuracağız. Yense de yenilse de tepki çekmeyecek bir takım olacak. 14 yabancı oyuncumuz var ve her birine ortalama 1 milyon Euro ödüyoruz. Ciddi bir rakam

“TİMSAH ARENA ŞİMDİ Mİ KAÇAK OLDU?”

Timsah Arena‘nın isim hakkı ile ilgili de sert açıklamalar yapan Lemi Keskin, “Bursa bize inansın, güvensin. Projeye yalan kimse diyemez. Satamaz belediye izin vermez. Stadın yüzde 30’u kaçak diyorlar. Bunu diyen arkadaş iki sene önce kapı aldı. O zaman kaçak değildi de şimdi mi oldu? Ali Ay da elinde çanta Gürcistan’a, Azerbaycan’a, Vakıfbank’a gitti, isim hakkı satmak için görüşmeler yaptı o zaman kaçak değildi de şimdi mi kaçak? Buradan projenin ne kadar gerçek olduğunu herkes anlasın.

Biz Bursaspor’a zarar vermeye değil, ayağa kaldırmaya geliyoruz. Hep beraber olursak başarırız. Yoksa tek başımıza hiçbir şey yapamayız. Bu krizden hep beraber çıkacağız. Oylarınıza ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bana göre lemi keskin ve ekibi seçilemez ise Bursaspor aynı tas aynı hamam devam eder. Çünkü bu ekipteki vizyon ve farklı düşünce diğer adaylarda yok…

  71
  22
   1. @R13 yorumuna yanıt olarak

    Şirkete gebe kalınma söz konusu değil. Stadın isim hakkının pazarlaması 10 yıllığına bir şirkete devrediliyor. Ali Ayın 3 yıldır yapamadığını yapmış nesini beğenmedin?

    6
    2
    1. @Mecit yorumuna yanıt olarak

     Sen elindeki imkanı 10 yıllığına bir şirkete devredip 50 milyon dolar alıp kenara çekilip kendini 10 yıl konuyla ilgilit üm gelirlerden mahrum etmeyi mantıklı görüyorsun öyle mi ??? Bak hiç uzatmayacağım sen anla ne kadar mantıklı yada değil 10 sene önce 2008 de 1 dolar = 1.299 liraymış şu an aç bak ne kadar? Sen anla mantığını sonra.. Bu mu mantıklı proje sırf başkan olabilmek için anı kurtarmak için proje üretmiş gibi yapmak ne kadar doğru ??? Hayrına vermiyolar o 50 milyon $ ‘ ı anlatabiliyor muyum???

     2
     1
 2. Valla tüm başkan adaylarına nedense biraz kıllanıyorum. Seçimde lemi keskinle hüseyin akdemir başa baş gelecek gibi duruyor, birlesirlerse çok acayip bir yönetim ortaya çıkabilir.

  34
  4
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Emin ol öyle olur.. ali ay 50% alıp tekrar başkan olur bunlar kendi reklamını yapıyolar burda.. taraftar değil üyeler oy veriyo sonuçta..

   1
   2
 3. Vallahi bastan Ahmet bozdemir kazansin diyordum ama anlastigi rus firmasi ve alacagi yabancilari gorunce olumsuz bakmaktayim..

  Lemi keskin aciklamalari stad isim hakki anlasmalari alt yapiya bakis acisi amator branslara profesyonelleri atamasi ve yeni projeler cikarma potansiyeli oldugunu dusundugum icin Lemi keskin in secilmesini isterim..

  16
  1
 4. Sayı Lemi Bey, Hüseyin Bey ile birlikte hareket etmelisiniz,
  bu şekilde hareket edilirse daha kolay sonuç alınabilir bence

 5. Lemi keskin açtırma ağzımı Contec falan diye milleti yiyorsun sirker başkanını basin toplantısına getirdiğin müthiş şirket = paravan şirket.. İnsanları salak yerine koymayın. Zaten kazanamayacaksin diye susuyorum yoksa contec yalaninla rezil olursun cok zorlama. Bu arada ali ay’ı seçenin de eli kopsun. Haydi eyvallah.

  2
  13
  1. @Bs16 yorumuna yanıt olarak

   Eğer contec firması ile yapılan anlaşma veya şirket balon olsaydı Olay grubu şimdi Lemi Keskin i Heykel de asardı. 1 aydır uğraşıyorlar yine de işi bozamadılar
   Şimdi karalamaya başladılar. Orhan denen gazeteci ve Olay gazetesi Bursaspurun menfaatini istemiyor.

 6. Lemi Keskin , Ay a hakettiği gibi çok güzel ayar çekmiş. Ne yaptığını, ne yapacağını biliyor. Tecrübesi , vizyonu konuşuyor . Listesinde de çok güçlü ve nufuz sahibi adaylar var . TFF ye istediklerini yaptırabilecek güçteler . Başka adaya oy verip te macera aramayın .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu