Timsah Arena paylaşılamıyor!

Bursaspor'un maçlarını oynadığı ve Timsah şeklindeki stadı son günlerde sosyal medya hesaplarından paylaşım rekoru kırıyor.

Türkiye‘nin Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası adaylığı için UEFA‘ya sunduğu maçların yapılacağı stadyumlar içinde en dikkat çeken Timsah Arena oldu. Yabancı futbol sayfaları ve medya kuruluşları tarafından sosyal medya hesaplarından bir çok kez stadın özellikleri paylaşılırken Timsah şeklindeki yapısı ile Bursaspor‘un simgesi olduğuna da dikkat çekildi.

Son olarak 433 | Football (Soccer) isimli 16 milyon 600 bin takipçili instagram hesabının paylaştığı Timsah Arena görseli şimdiye kadar 378 bin beğenme ve 4 bin kadar yorum aldı.

? The ? of Bursaspor ?

433 | Football (Soccer) (@433)’in paylaştığı bir gönderi ()

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bakın bu hali böyleyse eğer şu stadı adam akıllı bitirseler ( çevre düzenlemesi , vs.vs) vallahi sponsor yağar.

  105
  3
 2. eksik ama böylesi bile heyecan verici. tamamlandığında en büyük marka değerimiz olacak. sahip olduğumuz değerlerin kıymetini bilmiyoruz. yabancı gözü ile bam-başka görünüyoruz. bunu korumamız lazım. ”kavunum kelek!” zihniyeti bize bir şey kazandırmaz, rakiplere kazandırır. dışarıya karşı her zaman için, ”kol kırılmalı, yen içinde kalmalı”

  13
  1
 3. Her yaptığımız işi tamamlamiyoruz.her işimiz gösteriş.avrupali bilse bu stada gelmez.uefa iyi bir inceleme ile 2024 ü turkiye ye vermez.

  7
  7
 4. Gerçek maden kendi stadımız da yatıyor, şu stada 100 MİLYON TL’lik
  masraf yapılıp, içi- dışı, mağazaları, Timsah ledi, açık kapalı alanları,
  çevresinden kafeleri, oturma alanları, aktivite alanlarıyla tam bir kompleks
  olabilecek kapasite de keşke bunu kullanabilsek de bu stadın pastasından
  yılda 200-250 MİLYON TL çok rahat yiyebiliriz de bunu yapabilecek vizyon sahibi
  yöneticiler var mı ülkemizde acaba

  5
  1
 5. ‘Top Batalla’nın ayağına geldiğinde ya asist yapar, ya da gol atar…’ Pablo, kramponlarıyla şiir yazmaya devam ettikçe hayat güzelleşmeye devam edecek”

  5
  2
 6. Her şeyiyle örnek insandır, çok da şirindir. Kızamazsınız. Pablo’yu kavga ederken düşünmeye çalışsanız bile, gülmeye başlarsınız. Utangaçtır, çekingendir. Örnek insandır. ‘Herkesle iyi anlaşan insan, karaktersizdir’ tezini çürütme sebebidir. Saha içindeyse Pablo’yu en iyi N’Diaye özetliyor, ‘Top Batalla’nın ayağına geldiğinde ya asist yapar, ya da gol atar…’ Pablo, kramponlarıyla şiir yazmaya devam ettikçe hayat güzelleşmeye devam edecek” diyor.

  Batalla’nın Bursaspor taraftarı tarafından bu kadar sevilmesi bir ytana, tüm ülkenin kendisine bu kadar saygı duyması ve kabul ettirmesi de, ayrı bir başarı olarak kabul edilebilir.

  5
  1
 7. Halen şu stad bitmedi eksikleri timsah kafası bitmemiş ,stad dışındaki çevreleyen korkulukları çıkması gerekir. dükkanlar aktif hale gelmeli stad içindeki kale arkasındaki tel örgüler kaldırılmalı .Stadyum bir avrupa stadyumu gibi olmalı,İnsanlar sanki bir hapisane girer gibi stada giriyor.Yasaklarla tel örgülerle bir yere varamayız ayrıca stadın bütün görüntüsünü bozuyor.Bakın ingiltere ligine ne tel örgü var ne polis ne güvenlikçi çok yok.Ama adamlar kültürlü sahaya atladığında veya cisim attığında cezaların ağır olduğunu biliyorlar.Adamlar resmen sahanın içinde seyrediyorlar sahaya çok yakın bayılıyorum seyrederken keşke bizde de böyle olsa bizdeki cezalar hafif caydırıcı olursa biz daha çok tel örgüler arkasında seyrederiz.

  5
  2
 8. Millet evine gitmek icin yol ararken helak olacak yollarda.bi tane adam gibi yonetici yok bu millet nasil gelir eve nasil doner kimsenin mikinde degil.alus sana diyom porselen disleri gosterip milleti maca cagirma biz zaten geliyoruz.

 9. Numaralı.tribün içerisindeki çocuk parkına size yalvarırım bir kez bakın içine giren çocuk hepatit a b c alfabenin.tüm virüslerini alır ! Yazık günah yönetici müsfetteleri siizin evladınız yokmu ?

 10. ben altepe zamanında mail attım belediyeye bu alt membranları değiştirin yada en kötü alt memranlar arasındaki demir kolonları da üstte olduğu gibi kapatın stadın görünüş bütünlüğünü bozuyor diye bana projede böyle böyle kalacak diye geri mail attılar Allah aşkına hangi projede böyle bizim gördüğümüz projede bütün halinde parlak yeşil bir çatı var timsahın kafası bile tam simetrik değil böyle statlar yukarıdan çekildikleri zaman ihtişamını gösterirler ama bizim stadın üst tarafı nasıl olsa kimse görmüyor diye hala eksik bırakılıyor bu haliyle 2024’e kadar kalsın eğer bize verirseler avrupa kupasını alay konusu oluruz stadın içindeki koltuklarda ayrı bir saçmalık hepsini ingileteredeki statlar gibi tek renk yapmak lazım koyu yeşil yap etrafı zaten komedi beton döküp geçmişler eski Bursa mahallelerindeki gibi arnavut kaldırımı yapılsa iki ağaç çiçek timsah şeklinde peyzajlar yapılsa insanlar bir nefes alır yeşil Bursa’nın stadının çevresi beton yığını bunu göremeyecek adamlar şehir falan yönetiyorlar ya ona ayar oluyorum

  3
  1
 11. Bu stadı da pazarlayamıyorsak, tamamen gelen yönetimlerin beceriksizliğinden başka birşey değil,
  yapamayacak, ağlanacak olan gelmesin şimdiden uyaralım

 12. Demek ki bizim mahalli basın mensupları GERÇEK DIŞI YAZILARLA EKSİK VAR DEDİLER.Demek ki stada gelen taraftar bir eli yağda bir eli balda ohh ne rahat şekilde maçlara geldiler.İçmek için sular sebiiil,acıktıklarında ise yemekler envai çeşit para isteyen yok.İçeri girerken KUŞ gibi maçlardan sonra ise KUŞ TÜYÜ gibi rahat rahat çıktılar.BakmaYIN HOMURDANANLARA,500-1000 METRELİK YOLU 1-2 SAATTE AŞIP RAYLIYA BİNDİKLERİNİN ŞİKAYETİNE HEPSİ HİKAYE DEĞİLMİ.
  araçlarıyla gelenleri ücretsiz valeler,loca alanları içeride miiis gibi melekler karşıladı.Zemin GEZEGEN ÜSTÜ HARİKA ,SAKATLANAN FUTBOLCULAR CİNS VE ALAMET-İ FARİKA.
  Hasılı bir çok yorumcu kardeş gibi GERÇEKLERDE OLAN İSE (İÇİ BİZİ DIŞI SİZİ YAKAN,HARİKALAR DİYARINDA MUHTEŞEM STAD.

  Sahi hala tam maliyetini tesbit edip karar ne verildi bileniniz varsa iki satırla cehaletimi gidersin.

 13. Timsahın boynunda kesikler var…Baş kısmı gövdeyle maalesef kesismemiş .Bursaray ile oradan geçerken rahatlikla görebilirsiniz. 2.Timsahın alt çenesi kapatilip tamamlanmamis…3.Mudanya ve Izmir yolundan stada direk giriş yok….4.Acemler metrosunun durağı stadın hemen yanı olmalı .Metrodan inenler dolanarak stada giriyorlar ki çok olumsuz bir durum…Bu eksiklerin ivedilikle tamamlanması gerekiyor NOKTA…..!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu