Timsah Arena otaparkı için görüşeceğiz

Yönetim Kurulumuz, Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak'ı makamında ziyaret ederek stadyumdaki güvenlik alanları ve yapılması plananan düzenlemelerle ilgili istişarede bulundu.

Başkanımız Ali Ay, beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz Cem Öztürk, Ömer Faruk Şahin, Yusuf Berat Rızvanoğlu, Onur Özselek ve Enver Kumova ile birlikte Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak‘ı ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürlüğü Binası‘nda gerçekleşen ziyarette stadyumdaki güvenlik alanları ile ilgili son durum konuşuldu. Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak yaptığı açıklamada “Maç önlerinde UEFA‘nın ortaya koyduğu normlar çerçevesinde bazı konularla ilgili çekinceleri beraber çözelim. Zaten bu konuda arkadaşlarımız çalışmalar yaptılar ve bize getirdiler. Proje gelir gelmez sağolsun arkadaşlarımız da olumlu baktılar. Maç günleri biz oradaki bariyerleri başka yerlerde de sağlıyoruz. Gereğini yaparız, endişeniz olmasın. Yeter ki bizim de Bursaspor‘a katkımız olsun” dedi.

Ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan başkanımız Ali Ay açıklamalarda bulundu. Büyükşehir Belediye Stadı ve etrafındaki düzenlelemeler ilgili konuşan başkanımız Ay “Burada ben sayın müdürümüze çok teşekkür ediyorum. Bizden proje istediler biz de proje yaptık ve siz de gördünüz ki bu iş halloldu. Sayın valimizin de siyasilerimizin de çok emeği var ben kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra bazı bölümler kaldırılacak ve kiralanabilir alanlar da meydana çıkacak. Bundan sonra daha rahat kiralayabiliriz. Yakında otopark ile ilgili bir görüşmemiz olacak. Gelen taraftarımız arabalarını park edebilecek. Bu hafta onunla ilgili görüşmelerimiz olacak o da olumlu sonuçlanırsa yavaş yavaş stadyum düzene girecek” dedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne güldüm bee arkadaş, 10 yıldır stadyum bitmedi,
  Bi emniyet müdürü ile görüşülünce bitecek gibi bi hava estiriyo bu Ali dede,
  Adamın bi günü bi gününe tutmuyor, 3-5 demirkaldırılınca stadyuma sponsor yağacak sandı heralde
  Otpark için de görüşülmüş müş bi zahmet, 45 bin kişinin topluca gelebildiği bir yerde otopark kullanılamaz mı tam bi komedisiniz resmen, daha dün Bursaspor batıyor dedi, şimdi Polyanna gibi çıkmış açıklamalar
  yapıyor Ali dedemiz:))))

  3
  2
 2. Bu stad isi bastan sona rezalet.ne kullanabiliyoruz.ne isletebiliyoruz.nede santiyeyi hala bitirebilmis degiliz.yahu inanilir gibi degil otoparki kullanabilmek icin emniyetten icazet aliyoruz.belediye baskani yuklenici firmaya 12 hafta sure verdim diyordu vermi bir calisma gidip denetliyormu.cunku yaklasik 6 haftasi sona erdi.ben uc sezondur ayni tirbune gidiyorum matatob ust merdiven lambalari hala yok tekrar hatirlatayim dedim.palavracilara

 3. BARİYERLERİN OLMASI ZATEN ANLAMSIZDI.İnşaallah bu güzel gelişmelere başlangıç olur.
  OTOPARK da faaliyete geçmeli ki maça aracıyla ailece,arkadaşıyla gelenler olur olmaz yere parketmesin.OTOPARK için daha kapsamlı çalışma yapılmalıdır.OTOPARK çevreninde ihtiyacını giderecek şekilde kulanılmalıdır.Bu hem kiralayana,hemde kulübe gelir getirir.(MAÇ GÜNLERİ TARAFTARA ÜCRETSİZ OLMAK ŞARTIYLA)

  İŞYERLERİ ACİLEN İHALE İLE KİRAYA VERİLİRSE İNANIYORUM Kİ İYİ GELİR GETİRİR.HASTAHANE FAALİYETE GEÇTİĞİNDE ECZANE,SAĞLIK-MEDİKAL MALZEME,YİYECEK-İÇECEK VS.İŞYERLERİ İÇİN İDEAL YER.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu