Timsah Arena değil patates tarlası!

Bursaspor, Süper Lig'de Beşiktaş ile karşılaşırken Timsah Arena'nın zemininin bozukluğu dikkat çekti.

Bu sezon saha zemini Büyükşehir Belediyesi tarafından hibrit çim yapılırken taraftarlar arasında büyük heyecan yaratmıştı.

Ancak bu heyecan yerini tepkiye bırakmış durumda..

Bugün oynanan BJK maçında sahanın hali hem tribündekileri hem de tv başında olan futbol severleri şok etti. Saha zemini sezonun en kötü görüntüsüne bürünürken adeta bir patates tarlası benzetmeleri yapıldı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Recep Altepenin son kazığı buda bir insan nasıl elini attığı hiçbir işte muvaffak olamaz inanamıyorum bu kadar zor olmamalı bir toprak üzerine çim ektirmek

  53
  1. @Kun aguero yorumuna yanıt olarak

   Güneş görmeyen her canlı hastalanır ve ölüme kadar gider.Bitkilerde bu daha yoğun olur ki diyeceğim bu stadı yapan adi aşşağılıklarda güneşsiz kalsınlar..

   12
  2. @Kun aguero yorumuna yanıt olarak

   Sorun çimde değil.Sorun drenaj sisteminde ve güneş gormemesinde.Yagmur veya kar olduğu zaman zemin suyu emmedigi ve absorbe ettiği için zemin göle dönüyor.Gunes almadığı içinse kuruyor ve yanıyor.Allah esirgeye Malatya maçına yağmur falan yağarsa Allah’a sahaya ayak basan herkesin yâr ve yardımcısı olsun.Hem çimin bağlandığı nokta kıl olduğu için hem de stad zemini yanında bulunan dereyataginin su seviyesinin aşağısında bulunduğu için zemin göle dönüyor.Ne yazık ki Sayın Altepe her zaman ki gibi Bursamizi hız kesmeden başka bir şekilde mahvetmis.Dipnot: Umarım oraya hastane yapılmaz.Hastane yapılırsa maç günü alınan hasta ahını düşünmek dahi istemiyorum.

   17
   1
 2. 1-Zeminin bu halinden birileri biryerlerine kına yaksın.
  2-Avrupada da sahalar daha az güneş görüyor amma zeminleri mükemmel.
  3-Bursaspor iyi oynamadı diyene sen FUTBOLDAN ANLIYORSAN bugün VOLEYBOL MAÇINDAMIYDIN.
  4-qMA VE pepe-lens E GEREKEN KARTLARI GÖSTERMEYİP,PEPE-Q MAYI KIRMIZI KARTLA ATAMIYAN VE NET PENALTIYI VEREMİYEN hakem DEĞİL gangsterdir.rESMEN HAKKIMIZI GASP ETTİ.l

  5
  4
 3. Beyler takım iyi oynamıyor bu sonuç bizi yanıltmasın.haftaya yine söveriz net.takımın ne oynadığı belli değil

  3
  48
 4. Acaba zemini bilerelmi yıprattılar. İyi hatırlıyorum mourinho chelsea de bir maçta bilerek eskitme yaptırmıştı

  2
  1
 5. O patates tarlası bizim işimize yaradı. Patates tarlası olmasaydı işimiz zordu. Bana deseler bu maçta sahayı böyle görmek isterdim.

  1
  23
 6. Drenajı ve ışık sorununu hallettilerdi geçen yaz,sunni ışıklandırma sistemi mevcut ,iş kullanmasını bilen varmı kısmında.Benim sahada gördüğüm sıkıntı,çimlerin soğuktan yandığı ihtimalini akla getiriyor.O vadi taa Kelesten itibaren soğuğu aşşağıya taşır,sırameşelerde hava üç dereceyse,stadın olduğu yerde eksi üç derece olur.Genel havaya aldanan avanaklar,stadın konumunu fark etmeyip dona karşı önlem almayınca,çimleri dondurup sarartmışlar diye düşünüyorum.Kıtibiyoz başkanın korkusuna ısıtma sistemini kapattıkları ihtimali de aklıma gelmiyor değil.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu