Timsah Antalya’da avda!

Milli Takımlar izleme heyeti tarafından oluşturulan Spor Toto 2. Lig ve 3.Lig karmalarının Antalya kampında ilk etap dün yapıldı. Genç Milli Takımlar'da görev yapan teknik direktör ve antrenörlerin sezon başından bu yana düzenli takipleri sonucu oluşturulan oyuncu havuzundan seçilen 90 futbolcu, 7 Nisan'da kampa girmişti. Dün 2.Lig karmasına gelen 50 futbolcu, 4 takıma ayrılarak 2 maç oynadı. Bu karşılaşmalar Bursaspor antrenörleri tarafından da takip edildi. 

İNEGÖL'DEN 5 OYUNCU

Yardımcı antrenör Mehmet Kulaksızoğlu ve İdari Menajer Adil Cenkçiler ile birlikte İzleme komitesinin başında olan Kemal Batmaz, futbolcuları gözlemleme fırsatı buldu. 

Bu arada seçilen 50 futbolcu arasında devre arasında Bandırmaspor'a kiralanan Furkan Soyalp'in yanı sıra İnegölspor'dan da Okan Deniz, Ali Eytemur, Mahmut Şeker, Özgürcan Yıldırımlı ve Ersel Aslıyüksek de yer aldı. Bugün 3.Lig karması sahaya çıkacak. 40 oyuncu arasında Bursa Nilüferspor'dan Alim Harlak, Sadık Baş, Mazlum Güneş ile Orhangazispor'dan Hasan Kul var.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu