Tıklım, tıklım

Eskişehir Yeni Stadı'nda oynanacak maça Bursaspor taraftarı da yoğun ilgi gösteriyor. Hafta içerisinde satışa sunulan misafir tribünlerinin tamamının biletleri, 5 dakika içerisinde tükendi.

İstanbul’da oynanan Fatih Karagümrük maçında deplasman tribününü dolduran Bursasporlu taraftarların Eskişehirspor tribünlerinin de maça yoğun ilgisinin bulunuyor. Deplasman biletlerini çıktığı gibi bir dakika içinde tüketen yeşil-beyaz sevdalıları kapalı gişe bir maçta takımlarına destek verecek. Eskişehirspor‘un maçlarını oynadığı Eskişehir Yeni Stadyumu 32 bin 507 kişilik kapasiteye sahip.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pablo10batalla yorumuna yanıt olarak

   Es-Es’ in maddi durumu ortada transfer yasağı var futbolcuların çoğu kaçtı gitti ! Alacağımız galibiyet yanıltmasın ! Hedeften kopmayalım ! İlk sene çıktık çıktık çıkamadık işimiz çok zor iyi bir sinerji yakalayıp taraftar gücüyle bu işi başarabiliriz ! Hepimiz destek olmaya konsantre olalım arkadaşlar…!

  1. @Halo yorumuna yanıt olarak

   Bunda ne var ki.
   Tabiki herkes birbirini tanıyacak.
   Adı üstünde deplasman.
   Başına birşey gelse kimden yardım alacaksın.
   Bizim zamanımızda da öyleydi.
   Hangi deplasmanda gitsek mutlaka en az yüz kisiyi simaende olsa tanirdik.
   En az yirmi beş kişilik de bir arkadaş grubu ile gittin mi hem her konuda yardimlasirsin hem de deplasmanin tadını cikarirsin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu