Thievy Bifouma, Kongo Milli Takımı’nda!

Bursasporlu Thievy Bifouma Kongo Milli Takımı’na davet edildi.

Bursasporlu Thievy Bifouma Kongo Milli Takımı’nın 21-30 Mart tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştireceği hazırlık kampının kadrosuna çağrıldı.

Kongo Milli Takımı Antalya’daki kampında 24 Mart’ta Sudan, 29 Mart’ta da Sierra Leone ile hazırlık maçı oynayacak.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Milli takım sırası değil, hem de hazırlık maçı. Her futbolcunun bir damla alın terine ihtiyacımız var şu an. Kendi sorunumuzu kendimiz çözecek durumdayız, biraz daha geç kalırsak alacağımız puanlar yetmez, diğer takımların puan kaybetmesini bekleriz. Çok yaşadık bu durumu. Bu gidişata futbolcuların bir an önce tepki vermesi ve takımın seri galibiyetlere başlaması gerekiyor.

  19
  3
 2. Hadi bifouma göster artık klasini senden çok beklentilerimiz var belkide bu takımın kurtarıcısı sen olacaksın..

  13
  2
 3. Bunu da başımıza adam yaptınız takım oyunununa 1gram katkısı yok. Bu takımda 2 tane futbolcu var biri tuğbey diğeri salazar ötekilerin dünya yansa umrunda değil yazık günah bu 2 topçuya diğerleri rezil

  6
  25
 4. Kongo değil, isterse Almanya milli takımına gitsin. Bize ne amk. Ben bakarım Bursaspor’a ne faydası var? Sıfır. Ona bakarsan Namık denen o lavuk da Azerbeycan diye bi milli takımda oynuyomuş. Oynaya oynaya da kıllatıyomuş. Daha Bursaspor’da akılda kalan bi tane maçı yok amk. Dikeyim onların milli takıma seçilmelerini. Seçilseler noolcak? Onların doğduracağı güneşi ben………………………..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu